Įkraunama...
Įkraunama...

Paltai - puspalčiai

Merginos, padėkit notworthy.gif

Noriu pasisūti rudeniui puspaltį, bet neįsivaizduoju kokį doh.gif Turiu ir medžiagos - balta. Norėtųsi su kažkokiom įdomesnėm detalėm, elegantiško, bet niekaip nesugalvoju. Gal galėtumėt patarti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2005 09 12, 11:39)
Merginos, padėkit notworthy.gif

Noriu pasisūti rudeniui puspaltį, bet neįsivaizduoju kokį doh.gif Turiu ir medžiagos - balta. Norėtųsi su kažkokiom įdomesnėm detalėm, elegantiško, bet niekaip nesugalvoju. Gal galėtumėt patarti blush2.gif




jei baltas labai faina,nes grazu,madinga,ir nekasdieniska,svarbiausia ne juoda.apie modeli sunku pasakyti,nes nezinau tavo proporciju,
siaip jei medziaga lengvai ardosi,gali komponuoti kutoselius is tos pacios medziagos,arba tiesiog atrasti tokia kuri deretu,galbut tiktu ir lengvi pasiuvinejimais storesniais sulais ties rankogaliais,ant apykakles,ar ties kisenem,gali siuvinejima komponuoti tarp kutoseliu,
pries metus pati dirbdavau su klientem ir zinau kaip faina buna pamatyti tavo rubu apsirengusi zmogu gatvej,o ypac jei issiskiria is minios.
pabandyk derinukus,jei balta nesa truputi i gelsvuma,maisyk su gelsvu ar net ryskiai geltonu,jei i melynuma,su elektriniu zydru,bet tik ne ryskiai melynu tamsiu.
sekmes atrodant isskirtinai good.gif
Atsakyti
Čia su oda kombinuotas
Atsakyti
dar
Atsakyti
keisk baltą su juoda vietomis
Atsakyti
O čia paskutinėj juodoj kraštai kažkokia juostele ir kailiuku apsiūta, ar man vaidenasi lens.gif

Aš ir galvoju su kutosėliais kokiais. Tik neįsivaizduoju ar kirpt ir tokiais gabalais siūti, kur kraštai kutosais, ar kaip g.gif
Bet dėl pasiuvinėjimo tai čia idėja thumbup.gif
Atsakyti
Kailiukas kažkokis smile.gif
Atsakyti
Kur jūs randat tuos modelius? Aš niekur nerandu g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2005 09 13, 11:18)
Kur jūs randat tuos modelius? Aš niekur nerandu g.gif  doh.gif


Kad nebeprisimenu dabar. Tiesiog ką randu įdomaus, tą išsaugau kompe, tai čia iš asmeninių archyvų. smile.gif Šiaip tai gana įdomus rusų puslapis www.sarafan.ru
Atsakyti
Noriu nusimegzti palta, kol dar neatejo ziema ir nereikia regtis kailiniu smile.gif
Tik turiu viena problemele, niekur nerandu jokios konkrecios schemos kaip reiktu megzti palta.
As esu tik mezgeja megeja, todel nenumanau nuo kur reiktu pradeti megzti. Jei kas turit schemu ar gali man paaiskinti, tai buciau labai dekinga.
Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
arba tokia tema jau yra, arba apie paltus kazkur laaaaabai daug sneketa .....
Atsakyti
As irgi kazkur jau labai daug skaiciau apie megztus/nertus paltus. Itariu, kad "moteriski modeliai", paziurek ir pirmasias, jau uzdarytas temas.
Atsakyti