Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

labas, norejau paklaust, ar jusu vaikai valgo nakti? jau sesis menesius is eiles ,nei viena nakti neissimiegojau, nes mazius keliasi maziausiai 3kartus ir skaniai valgo ??? ???
ar tai jo toks valgymo ritmas, ar pienas per liesas? primaitint pradejau kose, bet vis tiek nakti keliasi; pabandziau duot pries miega misinio 220ml-nieko, valge kaip visada....
aisku, man nesunku, bet kaip apmaudu, kai isgirsti, kad kiti kudikiai ismiega visa nakti.. ohmy.gif
kaip jusiskiai?  
Atsakyti
Nakti maniske keliasi daugiau kaip tris kartus, kiek tikslaiai as nezinau nes buna kad per miegus ikisi papa i dantis, ir miegam abi toliau. Bet greiciausiai apie tris kartus. Cia jau toks jos miego - valgymo ritmas. O pediatre man sake kad visi (na, beveik visi), krutimi maitinami kudikiai turetu keltis bent viena karta per nakti, nes tai stimuliuoja pieno gamyba, o ir nakti pienas buna riebesnis.
Atsakyti
Kudkikiu yra ivairiu.
As irgi su pavydu klausausi mamu, kuriu vaikai ismiega ramiai visa nakti. Bet pazistu ir tokius, kur vaikus ramiais tikrai nepavadinsi.
Mano Kleo kazkur nuo 2,5 iki 3 men. miegodavo beveiks visa nakti. As tikrai galejau issimiegoti. 3 men padareme skiepa.
Nezinau, ar tiesiog taip sutapo, ar dar kas, bet nuo to laiko nakti maitinu maziausiai 3 kartus.
O buna ir 5 ir 6. Pries kokia savaite isvis rekordas buvo - 12 kartu.  :o
Ir pienas mano tikrai ne liesas ir turiu jo pakankamai - viso neisvalgo.
Pastebejau dar viena dalyka: naktiniu valgymu skaicius priklauso nuo dienines mazylio veiklos. Jei pakankamai laiko buvo su mama, jei aktyviai ir daug zaide, jei patyre daug nauju ispudziu(nauji zmones, sveciai, daiktai), tai ir miega geriau.
O gal tiesiog  nori  prisiglausti prie mamos.  ;)

Mano drauges suneliui - 8 menesiai, bet ir jis keliasi  4-6 kartus per nakti.
Atsakyti
Mano mažė iki 1,5 mėn keldavosi 1-2 kartus per nakti ir godžiai valgydavo, nuo 1,5 iki 3 mėn. išmiegodavo nuo 22 iki 6-7 val. ryto  :D, o dabar vėl keliasi kokius 1-3 kartus per naktį, bet patraukusi pora minučiu toliau ramiausiai miega. Tai toks jausmas, kad ne tiek valgyti ji nori kiek prie mamytės pagulėti  ;)
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Skaitau as skaitau ir net plaukai siausiasi. Mno mazius iki 1 men. valgydavo kas 3-4 val.tai gaudavosi kad ir nakti.Bet lygiai po menesio viskas apsiverte.Pradejo ismiegoti visa nakti.Nuo mazdaug 23 val.iki 6-8 val.ryto. Dabar mums 3 men.Bet pasiskaiciau ir issigandau del tu skiepuku.Eisime ju darytis,kad tik vel viskas neapsiverstu  ???
Atsakyti
Ariela, pastebėjau, kad maždaug nuo 3 -4 mėn. vaikai vėl pradeda naktim keltis, nes kiek pažįstu mažių - visi kai susitare.  :'(
Atsakyti
Iš serijos "o kai aš maitinau": mano vyriukas nuo kokių 4 mėnesių per naktį valgydavo irgi 3-... kartų. Kartais atrodydavo, kad visą naktį įsikandęs. Dieną būdavo ramus, linksmas, užkandžiaudavo, kai norėjo, o naktim ištisai  :) .  Naktinis valgymas baigėsi tik visiškai nujunkius, jam buvo 2,4 metų. Užtai dabar naktimis miegu ramiai, net užkloti nesikeliu, pats tuo rūpinasi. Aš jau atsirūpinau  ;)
Atsakyti
Mano mergytei metukai, bet naktimis vis dar užkandžiaujame. Vis laukiu tos nakties, kada išmiegosime be naktipiečių, bet matyt greitai to dar nebus. Labiausiai man neramu dėl dantukų. Vakare  prieš miegą juos kažkiek stengiuosi pavalyti, bet kai naktimis 2 ar 3 kartus valgome, tai tas valymas jokios naudos neduoda. Šiaip tai pasigendu informacijos ta tema, t. y. kaip prižiūrėti dantukus, jei vaikas vis dar maitinamas. Nes kiek žinau daug mamos pienuką geriančių vaikų naktimis valgo. Gal ką galite patarti, o gal čia tik viena išeitis- stengtis atpratinti vaiką nuo naktinių valgymų ???Bet manau tai nėra taip paprasta wink.gif
Atsakyti
Maitinu ir as jau nuo kokio 3 men. iki dabar 9-to men. kas 2-3 val. diena nakti. Miego trukumo nejauciu, nes keliuosi su vaiku 8:30 val., tai pamiegu gal kokias 8-9 val. atemus ta laika, kiek susitrukdo miegas maitinant. Kazkaip nesistengiu nieko daryti, kad butu kitaip, netrukdo. Gal dabar bandysiu koki rezima ivesti  :smile.gif
Atsakyti
Kas del dantuku, tai kaip tik klausiau stomatologes apie nakti maitinamus krutimi vaikus. Labiau kenkia saldainiai ir saldzios arbateles negu mamos pienas. Juk piena geriant viskas nueinama i gerkle o ne ant dantuku lieka. Ji mano, kad cia truputi per daug ispusta dabar. Ji pati maitinus ir siaip praktikoje neteko susidurt. O va, saldainius tai kuo veliau reikia duoti. Ir neduot uzmigt su buteliuku. Juk seniau mamos maitino ir ka, visu taip dantys jau sugede? Nemanau kad ten nakti valydavo.
Atsakyti
sveikos mamytes.mano maziui 5 men., jis nakti valgo 1-2 kartus.ech...,as irgi noreciau nbent viena nakti gerai issimiegoti....
Atsakyti
Maniskei 5 men., bet naktimis jau senokai nesikelia.Pasitaiko tokiu naktu,kad nelabai ramiai miega, niurzga per miegus, bet apie naktinius maitimus jau seniai pamirsau.Paskutini karta pavalgo apie 21 val., po to valgo 7-8 val. Niekada prievarta nebandziau atpratinti nuo naktinio maitinimo - ji pati pasirinko toki rezima.Diena valgo 5 kartus.
Tiesa, maniske maitinama dirbtinai. Naturaliai maitinami vaikuciai dazniausiai valgo nakti,manau, maitinti nakti tiesiog butina, nes kitaip sumazes pieno.
Atsakyti