Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp brolių 8 metų skirtumas

Mielos mamos, gal pasidalintumėt savo patirtimi?
Auginu du dūnus vienam - 12 metų, o kitam 4, ir vis galvoju ką darau ne taip, kad vaikai tarpusavyje nesutaria. Mažasis reikalauja brolio dėmesio, o didysis neturi kantrybės užsiimti broliu...o tada skandalai, vienas verkia, kitas rėkia....
Kaip man jiems padėti?
Atsakyti
O tai bernai ne visada pešasi, nesvarbu, koks metų skirtumas? smile.gif Maniškiai irgi pešasi. Mažiukas pyksta, kam brolis jam reguliuoja - iš kur toks mažiukas jau žino, kas jam gali reguliuot ir kas negali, neaišku smile.gif Čia, musėt, žmogaus tokia prigimtis biggrin.gif O kartais jie ir nesipeša, tada labai gražu būna... Man regis, čia ne visai metuose esmė smile.gif Nes analogiški dalykai vyksta ir tada, kai skirtumas - 3 metai... smile.gif

Atsakyti
Pas mane analogiška situacija...Skirtumas tik kad auginu mergaites.
Savo dičkei sakau, kad jos turi išmokti bendrauti, ir kad tai yra nelengva
Vyresnioji jau turi ką veikti, o mažoji dar tik visko mokosi. Geriausia tai jos sutaria, kai ką nors daro bendrai : tvarkosi, ruošia mums užkandėles prie kavos, maudosi, mokosi raides... kartais ir pianinu abi bendrai pabarbena.
Į jų peštynes aš stengiuosi nesikišti, tai tada greičiau susitaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet kaip reaguoti tada, kai vyresnysis sūnus nori būti mažiui tėvu? Jam nurodo ką veikti, kaip elgtis, o kartais ir per uodegytę trinkteli?
Kalbu ir gražiuoju, ir piktuoju, o rezultato jokio...
Paaiškinu, tai lyg ir suprato po kelių minučių vėl tas pats...
Atsakyti
Beje, man atrodo, kad kiti vaikai ir sutaria, ir rūpinasi vieni kitais...
Šiaip lyg ir geri tie mano vaikai, bet kažkodėl man atrodo, kad didysis turėtų labiau nusileisti? O gal aš klystu? Yra taip kaip yra, bet labiau aš kaltinu vyresnįjį. Sakysist visada mažiukai lepūnėliai, bet juk jie mažesni buvo ir bus visiems tėvams??????????????????///
Atsakyti
Tarp maniškių tarpas 8metai.Kai paprašau,kad pasaugotų brolį doh.gif baisus triukšmas būna,o mažiukas eina ratu aplink brolį ir žaisti su juo nori.Kai paaugs nujaučiu turėsim problemų doh.gif
Atsakyti
O gal tie "karai" vyksta tik tarp brolių (berniukų)? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 09 26, 14:03)
O gal tie "karai" vyksta tik tarp brolių (berniukų)?  g.gif

Nežinau,bet girdėjau,kad pasitaiko ir tarp mergaičių g.gif
Atsakyti
Mes mokomės "nekariauti", bet deja....
mano kantrybė taip pat ribota cry.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2005 09 28, 08:33)
Mes mokomės "nekariauti", bet deja....
mano kantrybė taip pat ribota cry.gif

Kariavo ir kariaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano pirmajam-10, mažiui greit sueis metukai. Kartais būna meilė begalinė, kartais-nors bėk iš namų... sad.gif Maliukas lenda prie dičkio sąsiuvinių, rašomojo stalo, pieštukų ir etc...atrodo, kad jo kambarys ten medumi pateptas, net klykia iš laimės patekęs į "uždraustąją zoną"
Mane domina kitas klausimas g.gif Kaip juos patalpint į vieną kambarį drauge? (plėstis neketinam, miegamasis, virtuvė su valgomuoju ir dičkio kambarys) Kaip jūs sprendžiat ši dalyką, juk negalės vaikutis miegot visą laiką su tėveliais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2005 09 28, 22:11)
Mano pirmajam-10, mažiui greit sueis metukai. Kartais būna meilė begalinė, kartais-nors bėk iš namų... sad.gif Maliukas lenda prie dičkio sąsiuvinių, rašomojo stalo, pieštukų ir etc...atrodo, kad jo kambarys ten medumi pateptas, net klykia iš laimės patekęs į "uždraustąją zoną"
Mane domina kitas klausimas g.gif Kaip juos patalpint į vieną kambarį drauge? (plėstis neketinam, miegamasis, virtuvė su valgomuoju ir dičkio kambarys) Kaip jūs sprendžiat ši dalyką, juk negalės vaikutis miegot visą laiką su tėveliais? smile.gif

Kažkaip tai turės sutilpti g.gif
Atsakyti