Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

Kažkaip netikėtai ant vidurio žodžio užsidarė tema. Tęsiam.
Atsakyti
jooo...lengvai čia pas jus į raganas priimama, kaip kad į kokią socialdemokratų partiją.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 10, 16:29)
jooo...lengvai čia pas jus į raganas priimama, kaip kad į kokią socialdemokratų partiją.

Dorogaja,prasom jausti skirtuma- "beveik sava" bigsmile.gif Tai reiskia,kad gali bet kada ateiti...pasisemti isminties......Na apie skirtumus,kai zmogus uzsikariauja demesi atkaklumu ir kai atkreipia i save demesi idomiomis mintimis,-nekalbesime....O apie priemima negali buti jokiu kalbu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 10, 18:13)
Dorogaja,prasom jausti skirtuma- "beveik sava" bigsmile.gif Tai reiskia,kad gali bet kada ateiti...pasisemti isminties......Na apie skirtumus,kai zmogus uzsikariauja demesi atkaklumu ir kai atkreipia i save demesi  idomiomis mintimis,-nekalbesime....O apie priemima negali buti jokiu kalbu schmoll.gif


Tai Chiromane mudvi su Selena neatkreipiame demesio idomiomis mintimis? devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 06 10, 18:38)
Tai Chiromane mudvi su Selena neatkreipiame demesio idomiomis mintimis?  devil.gif

Na,merginos,ziurekim tiesai i akis....kolkas tik turite isskirtine galimybe klausytis..... bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tokiose situacijose prisimenu Sofoklio žodžius:
Daug kalbėti- nereiškia daug pasakyti.

No offence ir niekam konkrečiai netaikau, tiesiog gal jaunystė tikrai daro savo? 4u.gif
Nors iš kitos pusės, kuprotą tik grabas ištiesins: aš kad ir solidžios tetulės amžiuje, vis tiek išblūdus ir jau suvaikėjus:protas . Ale gerai, - taip gaunasi, kad amžinai jauna nail.gif
Atsakyti
tik jau nereikia moteros apsimesti senom tarkom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 06 10, 20:46)
tik jau nereikia moteros apsimesti senom tarkom  biggrin.gif

As tai savimi ziauriai patenkinta wub.gif Daug labiau,nei 25-eriu...Aplamai zmogumi pradejau jaustis tk nuo 30-ties,o MOTERIMI nuo kokiu 35.....(Ezoterika-mano kelias-nuo 19 ,bet cia jau rimtai,su mokytojais).....rytoj gimtadienis.... dar vieni gyvenimo isminties metai.....bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 11 birželio 2009 - 00:46
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 11, 01:31)
As tai savimi ziauriai patenkinta wub.gif Daug labiau,nei 25-eriu...Aplamai zmogumi pradejau jaustis tk nuo 30-ties,o MOTERIMI nuo kokiu 35.....(Ezoterika-mano kelias-nuo 19 ,bet cia jau rimtai,su mokytojais).....rytoj gimtadienis.... bigsmile.gif

Su gimtadieniu, Chiromante 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 06 11, 00:40)
Su gimtadieniu, Chiromante 4u.gif

user posted image

dekui ax.gif ,bet gi tik rytoj...Susitiksim juk, ir normaliai atsvesim.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 11 birželio 2009 - 00:44
Chiromante su gimtadieniu !!!!! 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
ok suvokiu as , kad alegorijos ten tolimos ir metaforos
bet nesuvokiu , kodel ir kam smile.gif
na kadaryt nesuvokiu , neisiu ir nepasikarsiu juk ant sakos sausos smile.gif

na su metais gal ateis ir ismintis smile.gif

o tai Chiromante , kaip pasukai ezoterikos kelius? pasitaike kely mokytojas pats , ar pati ieskojai ? cia siaip idomu
Papildyta:
ir siaip pamasciau , kol kas esu pradedancioji ir nesvaigstu apie ausktas materijas, kol kas tik mokaus:) taip , kad... smile.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu Chiromante ! happybday.gif birthday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fille: 11 birželio 2009 - 08:02