Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

sena tema
user posted image
Atsakyti
oho, kiek knygų, ir dar kokios biggrin.gif

dėkui už naują temą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIVUKĖ: 11 birželio 2009 - 11:38
Labas studentes 4u.gif
Gal zinot kaip vertina destytoja Vaitiekene egzaminus? Ji cia is konstitucines teises katedros. Ar grieztai vertina ar atlaidziai ? istraukia iki 5 ?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariukasss @ 2009 06 11, 12:23)
Labas studentes  4u.gif
Gal zinot kaip vertina destytoja Vaitiekene egzaminus? Ji cia is konstitucines teises katedros. Ar grieztai vertina ar atlaidziai ? istraukia iki 5 ? 
blush2.gif

bent man labai patiko pas ją bigsmile.gif mokėt reikia gerai, pas mus egzaminas vyko žodžiu tiesa prieš 4 metus, na tai 7 berods buvo mažiausias, bet mes labai mokėmės ax.gif
bet mes dieniniam ir paskaitas reikėjo pas ją lankyt, nes žymėjo, žiūrėjo į kolių rezultatus, ir seminarų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega_: 11 birželio 2009 - 11:34
QUOTE(Vega_ @ 2009 06 11, 10:32)
bent man labai patiko pas ją  bigsmile.gif mokėt reikia gerai, pas mus egzaminas vyko žodžiu tiesa prieš 4 metus, na tai 7 berods buvo mažiausias, bet mes labai mokėmės  ax.gif
bet mes dieniniam ir paskaitas reikėjo pas ją lankyt, nes žymėjo, žiūrėjo į kolių rezultatus, ir seminarų ax.gif

ech.. na aisku smile.gif As tai nekazka ten parasiau , siandien arba rytoj bus atsakymai.... O dabar einu pas Bitinaite anglu laikyti doh.gif nelabai nelabai ji.... labai pakele reikalvimus, dabar jau viska reikia ten pas aj moket doh.gif gal man ir laime nusisypsos praeiti doh.gif
Atsakyti
Dar karta prasau pagalbos:
Merginos, gal padesite apsispresti, reikia is kiekvieno saraso isrinkti po viena dalyka:

1. Draudimo t.
Konstituciniu gincu t.
Autoriu t.
Socialine statistika

2. Teises filosifija
Kanonu t.
Notariato t.

3. Mokesciu t.
Informatikos t.
El. dokumentai ir ju apsauga

Busiu labai dekinga uz ivairias nuomones ir patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
kartoju klausimą, gal atsiras žinančių.... 4u.gif
gal kam yra tekę laikyti konstitucinę teisę pas A.Pumputį? domintų info, kaip vyksta egzaminas, t.y. žodžiu ar raštu ir pan... kad išmokti reikia tobulai tai jau įsivaizduoju, bet būtų įdomu dar ką nors sužinoti...
Atsakyti
na, konstitucinę teisę visada reikia mokėti, bet kiek teko girdėti jis klausimus mėgsta duoti raštu ir nėra labai sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 06 11, 19:32)
na, konstitucinę teisę visada reikia mokėti, bet kiek teko girdėti jis klausimus mėgsta duoti raštu ir nėra labai sunku smile.gif



oooo bigsmile.gif nuraminot... mirksiukas.gif tik kad aš pas jį viena turiu eiti, tai įdomu ar man leis raštu g.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 06 11, 18:32)
na, konstitucinę teisę visada reikia mokėti, bet kiek teko girdėti jis klausimus mėgsta duoti raštu ir nėra labai sunku smile.gif


Hmm...As savo akimis maciau lapa su egzamino rezultatais, tai buvau labai laiminga, kad mums neteko pas ji laikyti, nors paskaitas deste. ax.gif Del to, kad nera labai sunku, tai abejociau...

Merginos, kaip prisiverciat mokytis? g.gif Turiu skolu, bet net rankos nekyla iki knygu, o sazine grauzia. vat, ka reiskia, kai sesija pasibaigia ir vis atrodo, kad dar daug laiko skoloms issilaikyt. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 11 birželio 2009 - 18:40
na, nežinau, pažįstama pas jį laikė, tai minėjo kad klausimai tik iš programos. kadangi pačiai neteko susidurti tiksliau nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2009 06 11, 19:25)
kartoju klausimą, gal atsiras žinančių.... 4u.gif
gal kam yra tekę laikyti konstitucinę teisę pas A.Pumputį?  domintų info, kaip vyksta egzaminas, t.y. žodžiu ar raštu ir pan...  kad išmokti reikia tobulai tai jau įsivaizduoju, bet būtų įdomu dar ką nors sužinoti...

Sveiki,
As laikiau pas Pumputi, net nezinau, nieko gero as apie ji negaliu pasakyti. Rastu dave klausimus, bet reikalavimai MILZINISKI, atrodo viska ir atsakiau, buvo jeigu neklystu 5 kl. bet deja nepasiseke.
Patarciau mokintis tobulai, nes nuolaidziavimu apsji tikrai nesulauksit.

Sekmes.
O gal kas turit neblogus konspektus BK spec. dalies? Pas MArcinauskaite itariu reikes ilgai ir nuobodziai vaikscioti, vis randa prie kazko prisikabint doh.gif
Busiu dekinga, kas galesit permeskit i zjnamai@gmail.com
Atsakyti