Įkraunama...
Įkraunama...

Tik civilinė santuoka

Mes apsisprendeme nesituokti baznycioje, nes nesame labai tikintys ir tiegios nesinori veidmainiaauti vien todel, kad ten "toookia grazi ceremonija ir taip viskas sventiska"..
geriau jau ta priesaika is sirdies vidury lauku pasakyti, o ne veidmainiauti ir vaidinti giliai tikincius.. bent jau musu tokia nuomone..
aisku kitas klausimas, ka daryti su CMB, kur visi zino, kad santuoka (net ir iskilminga) trunka 5 minutes.. kaip ikalbetis tas moteriskes pasakyti keleta papildomu zodziu, leisti jauniesiems pasakyti garsiai, kad vienas kita myli ar panasiai?
minciu, ideju, pasiulymu?
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2007 02 06, 16:36)


Viskas yra imanoma, tiesiog reikia kalbeti su ta moteriske ar vyriskiu kuris Jus tuoks reikia pasakyti, kad norite pasisakyti priesaika, kad norite keleto grazesniu zodziu, dauguma juk yra sukalbami zmones, man atrodo tai yra isprendziama problema mirksiukas.gif
Atsakyti
o man atrodo neišsprendžiama. Nežinau kaip kituose miestuose, bet bent mano pakrašty CMB užsilikę moterėlės, kurios ten po 30 metų tupi ir dar mūsų tėvus tuokė, tai jos ne tik naujų žodžių nepralemens, jos tik perskaityt sugeba tą atgyveną, kurią jau 30 metų skaito.

Aš net neprašysiu jokių papildomų paslaugų, nes jau pareiškimus nešant nuteikė mane jos ne itin maloniai.

O toms mergaitėms, kurioms per mažai CMB, paprašykit ko nors iš artimųjų ar gerą balsą turinčių, kad padarytų a lia ceremoniją kur nors pvz. ant upės skardžio ar šalia kokio ažuolo atsistojusiems, na tipo skaito kažką panašaus į priesaiką, jūs kartojat, vedantysis jus laimina pvz. vandeniu ir ugnimi... na ar kažkas panašaus, čia ekspromtu šovė...
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2007 02 19, 10:04)


Pritariu tau...Ten nusistovejusi tvarka ir nelabai jau imanoma kazka padaryti.Ir siaip,kam joms ten vargti,kazka keisti,jei gali ir viska daryti,kaip dariusios...Ceremonija 15min,o kas nores ja padaryti bent 25min.Abejoju,nors gal nevisur taip.Reikes pavargti...Gaila,kad butent CMB galimi tik du variantai:jaunosios mieste arba jaunojo.
Tuo geriau baznycia.Kazkas nepatiko,eini i kita,ar dar kita.Lietuvoje baznyciu begalybe,o CMB,tai tik 2galimi verysad.gif
Kebli situacija doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 birželio 2012 - 21:04
o jeigu abu tame paciame mieste.. tai pasirinkimo net nelieka...
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2007 02 19, 11:09)


Nenusimink verysad.gif Juk tikrai galite patys susiorganizuoti kazka gamtoje...Man si ideja labai patiko.Gal koki pazystama kunigeli turite ir,kuris sutiktu gamtoje atlikti kazkokia maza ceremonija.ir nenukabink nosies,gal pas jus CMB bus geriau,nei,kad kitoms panelems.Mums tai irgi nepatiko CMB,nors pareiskimai nunesti,taciau tiek to jau ta 80lt,atsakysim...
Kol dar niekas neaisku,tai neverta liudeti :4u:Na,o balandi gal jau bus atsile.Visgi balandzio pabaigoje jusu vestuves mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 birželio 2012 - 21:05
CMB yra konvejeris. jokio kito tinkamesnio zodzio tam procesui apibudinti nesugalvoju. na gal mazesniuose miestuose ir galima kazka susitarti, bet tik ne Kaune, kur kiekvienam yra isskirta 15min. ir sekanti pora jau lipa ant kulnu. o jei dar kokio virsininkelio zmonos drauges dukte isteka, tai aisku ja reikia i prestizini laika ikisti, apkarpant kitu dalyviu laika. tai jau nebe 15min. lieka, o 12 ir reikia susisukti.
mes taip pat nesituoksim baznycioj, nes siaip ar taip ten nesilankome. bet as is to nedarau problemos. zinau, kad man ta diena bus viena isimintiniausiu gyvenime wub.gif
Atsakyti
QUOTE


jaunojo, jaunosios ar jaunojo tėvų/jaunosios tėvų gyv. vietoje, t.y. jei jaunieji gyvena pvz. vilniuje, o tėvai kitur, tai galima tėvų gyv. vietoje, mes taip ir darom, nes Vilnius mane gąsdina, aš bijau ten prie CMB pamesti svečius ir vyrą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2007 02 19, 10:40)
CMB yra konvejeris.


Pritariu drinks_cheers.gif Tik jei vestuvės vasarą, tai ceremonija trunka 5-10 min. ir jokių galimybių ją prailgint, nes sąrašas ilgas ir poros eina kaip konvejeryje, pro vienas duris vieni išeini, pro kitas kiti įeina doh.gif
Atsakyti
Sveikos paneles,
ar girdejote, kad ruosiasi pakeisti CMB ceremonijos zodzius, nes pagaliau teisingumo ministrui dasilo kad tai atgyvena biggrin.gif Tik labai idomu koks bus naujas tekstas ir ar bent siais metais tai ivyks ax.gif

Gera mintis, prisiekti amzina meile gamtos apsupty, artimu zmoniu rate, kad ir po CMB ceremonijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svikte @ 2007 02 20, 10:40)


drinks_cheers.gif as irgi vakar girdejau.Bet matet,vel sako,kad butu trumpai ir aiskiai,be jokiu isvedziojimu.Manau vel bus panasus tekstukas,tik gal kitais zodziais,bet ir taip neaisku kokiais biggrin.gif Ten tvarka pasikeis,tik po 100m...Mazuose miesteliuose galetu ilgesne ceremonija buti,nes ten zmoniu tai visiskai nedaug...O su gamta ir as noreciau,bet kadangi mes tuosimes tik baznycioje,tai mums jau neiseis,nes atrodytu visiskai kvailai.Taciau tos,kurios tik CMB,tai galetu susiorganizuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 birželio 2012 - 21:07
QUOTE(aggate @ 2007 02 20, 09:45)



Zinoma, kol isrinks teksta, praeis daug laiko unsure.gif O jei rinks vyrai, tai bus sausi, lakoniski zodziai be jokiu jausmu verysad.gif Noretusi, kad leistu kiekvienam savo zodelius pasakyti, kad ir labai trumpai 4u.gif
Atsakyti