Įkraunama...
Įkraunama...

KTU, mokslo šaknys karčios,bet vaisiai saldūs

Nauja tema.
Atsakyti
Tęsiant statistikos egzo temą biggrin.gif
Mano klausimai:
1. Dinamikos eilučių išlyginimo metodai
2. Indeksai. Struktūrinių poslinkių indeksai. Jų pritaikymas
3. Kokie koreliacijos metodai naudojami kokybinių požymių tyrimui
4. Kada naudojamas atrankinis stebėjimas. Kaip atrankinis stebėjimas susijęs su tikimybe.
5. Uždavinys, pritaikainat koreliacijos formulę r.

Gal kam pravers.
O egzas nuo knygutės 45 psl iki galo.
Atsakyti
Ačiu ačiu už išsamius atsakymus, labai tikiuosi kad pravers. Bent jau žinosiu ko panasiai tiketis.
Atsakyti
Įdomu ar pasirašo Bartosevičienė jei galutinis 4,3?
Atsakyti
QUOTE(Lide @ 2009 06 12, 16:13)
Įdomu ar pasirašo Bartosevičienė jei galutinis 4,3?

Abejoju, nes mano laikais turėjau 5,1, tai vos 5 pasirasė, mat, uždavinių buvo 1 balas doh.gif
Atsakyti
Merginos, ka galit gero ar blogo papasakot apie Antrepreneryste pas Orzekauska? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristask @ 2009 06 12, 12:36)
oi... o tai pala- egzas ne vien tik is indeksu???

Teorija - nuo atrankinio stebėjimo iki galo.
Uždaviniai - indeksai arba koreliacija mirksiukas.gif



ERA ačiū kad nepalikai mūsų be namučių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, sveikinu visas, atsikračiusias statistikos ir jau beveik atostogaujančias nuo mokslų clap.gif thumbup.gif šįkart ir man kažkaip pasisekė, nors labai bijojau.
Dar prisidedu ir aš savo klausimais statistikos egzo prie jurgos_m ir ERVIngos, taigi, manieji:
*atrankos išplėtimas generalinei visumai, visi rodikliai su paaiškinimais;
*koreliacinės regresijos metodai;
*kiekybiniai indeksai, jų pritaikomumas, pavyzdys;
*uždavinys iš indeksų, kai duota bendra apyvarta einamuoju ir baziniu laikotarpiu ir kiekio pokytis. Apskaičiuoti bendrą apyvartos indeksą (morkų ir svogūnų kartu), kainų indeksą, ir kiek nuostolio ar ekonomijos turėjo pirkėjai. Čia pirmiausia reikėjo rasti apyvartos indeksą pagal formulę, po to surasti kiekio indeksą, nes duotas kiekio pokytis, o po to per tarpusavio sąryšio taisyklę (kiekio ir kainos indeksų daugyba=apyvartai) rasti kainos benrą indeksą.
Beje, su šiuo uždaviniu buvo kuriozų: aš apskaičiavau taip, kaip aukščiau aprašiau, o kita mergina skaičiavo kiekio pokytį paėmusi kaip kainos pokytį - gavom skirtingus atsakymus, bet abi po 10. Taigi, kaip ji vertina, sunku spręsti g.gif
*kada taikomas chronologinis vidurkis ir pateikti pavyzdį.
ERVInga - šaunuolė thumbup.gif žaviuosi tavo sugebėjimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rencė: 12 birželio 2009 - 17:26
QUOTE(rencė @ 2009 06 12, 18:25)
1.Sveikos, sveikinu visas, atsikračiusias statistikos ir jau beveik atostogaujančias nuo mokslų clap.gif  thumbup.gif šįkart ir man kažkaip pasisekė, nors labai bijojau.
2.Beje, su šiuo uždaviniu buvo kuriozų: aš apskaičiavau taip, kaip aukščiau aprašiau, o kita mergina skaičiavo kiekio pokytį paėmusi kaip kainos pokytį - gavom skirtingus atsakymus, bet abi po 10. Taigi, kaip ji vertina, sunku spręsti  g.gif
3.ERVInga - šaunuolė thumbup.gif žaviuosi tavo sugebėjimais.

1. Nu dar ekonomikos vadyba nervuoja, jau taip tikėjausi, kad savaitgalį visiškai atsipūtus busiu, ale va... Tai nejaugi ji tik pirmadienį sudės g.gif
2. Vertinimas, tai jo ir man kažkaip įdomiai tikrai žinau kad sprendžiau uždavinį ir padariau klaidą rašydama išvadą.... O ji man 10 bigsmile.gif
3. Iš ties pačiai net keista, kad su statistika man čia taip išėjo blush2.gif
O tu irgi šauniai išsilaikei ploja.gif
Atsakyti
Jau yra rezultatai vadybos ekonomikos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif gathering.gif bis.gif bis.gif bis.gif

ATOSTOGOS





VISOMS LINKIU GEROS VASAROS IR IKI SUSIRAŠYMO KITME KURSE
ps: Taip pat didelės sėkmės perlaikant ko kam trūksta, pernai pavasario sesijoje vargau su matematika, todėl patikėkite šiemet baigus viską laiku laaaaaaaaaaaaabai didelis džiaugsmas, o tuo pačiu ypatingas Jūsų supratimas ir palaikymas, nenusiminkite, galiausiai tie dėstytojai pasigaili ir pasirašo tik reikia nepatingėti ir bendrauti su jais.
taip pat sveikinu šauniai ir gerais pažymiais baigysią ERVIngą, va čia tai šaunuolė, bet man toli iki jos mirksiukas.gif protingas žmogus ir sėkmės didžiausios linkiu ateityje. smartass.gif smartass.gif smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(mereka @ 2009 06 12, 19:46)
Jau yra rezultatai vadybos ekonomikos  thumbup.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  gathering.gif  bis.gif  bis.gif  bis.gif

taip pat sveikinu šauniai ir gerais pažymiais baigysią ERVIngą, va čia tai šaunuolė, bet man toli iki jos mirksiukas.gif  protingas žmogus ir sėkmės didžiausios linkiu ateityje. smartass.gif  smartass.gif  smartass.gif

Valio - Bonifacijaus atostogos prasideda ploja.gif ploja.gif sokiai.gif sokiai.gif

Ir baikit panos jūs ant tos ERVIngos varyt biggrin.gif . Šiaip, žinoma, džiugu kai tavo pastangos yra įvertinamos blush2.gif Ačiū už gražius žodžius, bet manau, kad visos čia mes protingos smartass.gif . Ale kiek suprantu jau mane žinai ne tik iš niko cool.gif
Atsakyti
4. Kada naudojamas atrankinis stebėjimas. Kaip atrankinis stebėjimas susijęs su tikimybe.
MERGINOS, O KAIP ATSAKYTI I SIO KLAUSIMO ANTRA DALI g.gif
Atsakyti