Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija.Visos paslaptys.3 dalis

visu pirma atsiprasau uz nauja tema,bet tiesiog gal greiciau sulauksiu patarimu ka daryti,nei kad depiliacijos skyrelyj.
situacija: ar gali po koju depiliavimo karstu vasku likti tokios demes raudonos,netaisyklingos,kaip iskilusios siek tiek(man taip buvo nuo salto vasko viena karta) ? depiliavausi kojas salone,tai dabar slaunys atrodo tragiskai,tas paraudimas tai nezinau kada is isnyks,po salto vasko po kazkur savaites pranyko,o po karsto..?ar cia kosmetologes kompetencijos stoka ar mano oda jautri?nes pati su vasku karstu esu depiliavus ir to nebuvo. nezinau ka daryt,ar eiti i ta salona ir kazka sakyt?gaila man tu 60 lt,kai dabar nezinia kiek laiko negalesiu sortu muveti,o karsciai lauke.

jei neaisku,kaip sitas siaubas atrodo,tai va, prasom

http://www.ipix.lt/desc/25388233/


slaunu vidine puse-ok,bet isore ir galas tai sakeeeees...ka daryt patarkit,ar eiti pas ja??
verysad.gif
Atsakyti
man cia labai panasu i alergija, gal tiesiog oda labai jautri. be to vaskas vaskui nelygu, gal nuo kazkokiu ingredientu sualergizavo, nors nuotraukos juosteliu plesimo zymes matosi.o su elektriniu depiliatorium niekada nebandzius esi? o gal sudirginai oda po depiliacijos?geriau nueik pas dermatologa wink.gif
Atsakyti
o gal salone kokias neaiskias priemones naudojo? kiek pati esu depiliavusi nieko panasaus nera buve, pabandyk nueiti pas ja pacia pasiklausti, na karscius teks su ilgom kelnem iskesti, arba sijonu, na dar ir uz moraline zala turetu atlyginti, o jei as i pajuri norejau su kompanija isvaziuoti? tai juk tam ir einame depiliuotis kad graziai atrodytume ax.gif
Atsakyti
Man irgi cia panasu i alergine reakcija
Atsakyti
Siandien pirmakart kazkiek depiliavausi su tuom cukrum. smile.gif
Labai didele su juom terlione.. ax.gif
Ta mase vis pakaitindavau mikrobangej, paskui ja tepdavau (su sauksto kotu, nes neturiu menteles normalios) nieko neminkius ant kojyciu ar pan ir plesdavau su medziagytes gabaleliu.. kazkiek likdavo plaukiuku, bet nebuvo taip kad tik keli ishsirauna. Na istikruju nesupratau ar jie ishsirauna ar tik nutruksta/nuluzta tie plaukuciai.. ax.gif O seip tikrai mazai skauda kai depiliuoju, o ir odyte sauni po tokios depiliacijos.. mirksiukas.gif
Atsakyti

Su nauja tema 4u.gif
Dalinames savo patirtimi toliau ax.gif






Senoji tema:

http://www.supermama...?...9006&st=588
Atsakyti
Rose Prick, pagalvosiu apie tavo siulyma lotuliukas.gif Pardavinesiu isvirta cukru tom, kuriom neiseina jo isvirt bigsmile.gif
Bandysiu rytoj virtis-daryti eksperimenta.Gal is tikruju visiems laikams atsikratysiu koju plaukuotumo, nors netikiu tokiais prietarais ir isgalvotom datom g.gif
Atsakyti
Čia žinok visai puikus verslo pasiūlymas lotuliukas.gif
gaila, kad aš visai plika, būčiau irg išbandžius datų metodą gal išnyktų tie plaukai lotuliukas.gif bent antakius išsipešiosiu cool.gif
Atsakyti
na va antra karta pasidariau cukraus pagal NIPPE recepta smile.gif
si karta is reikalo...buvau uzsirasiusi bikini depiliacijai, bet susirgau ir negalejau nueiti...sian viska pasidariau pati, labai greitai ir neskausmingai smile.gif ir taip graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas pasakys ka ne taip darau.
Man ta masė limpanti gaunas, bet nesiminko visai.Tik prilimpa prie pirštų.Jei dadedu cukraus tai beminkant sukietėja.Pašlapinus rankas dar greičiau sukietėja.Jei dedu neminkius tai prilimpa, bet plaukelio nei vieno nenupeša. Gal ko nors nedaskaičiau... doh.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(lalala947 @ 2009 06 17, 17:18)
Gal kas pasakys ka ne taip darau.
Man ta masė limpanti gaunas, bet nesiminko visai.Tik prilimpa prie pirštų.Jei dadedu cukraus tai beminkant sukietėja.Pašlapinus rankas dar greičiau sukietėja.Jei dedu neminkius tai prilimpa, bet plaukelio nei vieno nenupeša.  Gal ko nors nedaskaičiau... doh.gif  fool.gif



as nors tik antra karta darau, man pavyksta puikiai pasidaryti, nes esu nustacius kokia mase geriausia. jei limpanti tikrai per mazai cukraus. cukraus reiikia dadeti is kart ne daug...truputi pavirti, palaukti kol atsals. O vanduo..bent jau man sugadina ta mase, nes ji pasidaro oer skysta ir limpanti visur. As tai siulau kol nera igudziu deti tiksliai tiksliai pagal recepta, kam gavosi.
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2009 06 17, 17:25)
as nors tik antra karta darau, man pavyksta puikiai pasidaryti, nes esu nustacius kokia mase geriausia. jei limpanti tikrai per mazai cukraus. cukraus reiikia dadeti is kart ne daug...truputi pavirti, palaukti kol atsals. O vanduo..bent jau man sugadina ta mase, nes ji pasidaro oer skysta ir limpanti visur. As tai siulau kol nera igudziu deti tiksliai tiksliai pagal recepta, kam gavosi.

o koks tas tikslus tikslus receptas? nes aš tiksliai tai niekur neradau, jei gali parašyk 4u.gif ir būtų gerai jei paminėtum kokius šaukštus- gilius ar negilius naudoji mirksiukas.gif
Atsakyti