Įkraunama...
Įkraunama...

Foto technika

Kadangi tema apie objektyvus lb siaura, pamaniau atidarysiu dar vieną temą, kiek platesnę. Man kyla daug klausimų, naršyt po i-netą naršau, tačiau kartais norisi užduoti vieną kitą klausimą. Galbūt čia galima būtų padiskutuoti bei pasidalinti turimom žinom neteršiant besimokančių temų.

Kol kas klausimu prisikaupe tokiu:

1. Galbūt žinote Lt fotografus, kurie naudojasi Leica/Hasselblad firmu foto technika?
2. Ka galite patarti del aparato Nikon F80 i ka kreipti demesi ji perkant g.gif
3. Kokius naudojate sviesos sklaidytuvus isorinem blykstem (jeigu naudojate)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 18 birželio 2009 - 09:37
Dekuj uz temele 4u.gif
O man iskilo toksai klausimas: nuotraukose atsirado tokiu demiu. Isvaliau fotoaparato veidrodi, abu objektyvus, bet demes vistiek matosi. Jos kazkur fotoaparato viduj, nes su abien objektyvais fotografuojant matosi. Tai kū daba daryt? Gal juos kur nors protingi dedes valo?
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2009 06 18, 10:14)
Dekuj uz temele 4u.gif
O man iskilo toksai klausimas: nuotraukose atsirado tokiu demiu. Isvaliau fotoaparato veidrodi, abu objektyvus, bet demes vistiek matosi. Jos kazkur fotoaparato viduj, nes su abien objektyvais fotografuojant matosi. Tai kū daba daryt? Gal juos kur nors protingi dedes valo?

karsta.gif jau maniau tik man vienai temos reik...

O koks fotikas? garantinio kokio ner? siaip tai manau tikrai uzsiima tvarkymu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2009 06 18, 10:34)
karsta.gif jau maniau tik man vienai temos reik...

O koks fotikas? garantinio kokio ner? siaip tai manau tikrai uzsiima tvarkymu  g.gif


Pentax K100D pas mane. uztenka man jo, nes pagrinde savo atzalas fotografuoju. pirkau pries metus, visada viskas puiku budavo, tai cia ne fotiko kalte, o mano. Pries pora savaiciu prie juros buvom, po to perziuredama nuotraukas pastebejau tas demes. ko gero bus smelio papuole papludimy... nu bent jau as taip manau. kur nors ant sensoriaus ibirejo, ir se tau, dabar nieko gero negaliu fotkinti. kai zinau, kad jos ten yra, tai man nervus gadina ziauriai doh.gif
As ir manau, kad turi kazkur tvarkyti, ieskosiu.
Atsakyti
skaiciau apie fotkinima prie juros, kad lb kenkia, nes tas breeze (nzn kaip lietuviskai) nu ojo druskos nuseda paciam aparate doh.gif
Atsakyti
Sako foto kameras valo vilbra. ten pabandyk paskambinti. www.vilbrafoto.lt

pas mane irgi demeliu yra. tokiu kai kas su riebaluotais pirstais prilietes butu. tik niekaip neprisiruosiu nesti kad isvalytu smile.gif
Atsakyti
tos demeles va kokios:
user posted image
raudonai cia as apvedziau ax.gif
gadina vaizda juodai.
Papildyta:
QUOTE(filiute @ 2009 06 18, 15:05)
Sako foto kameras valo vilbra. ten pabandyk paskambinti. www.vilbrafoto.lt

pas mane irgi demeliu yra. tokiu kai kas su riebaluotais pirstais prilietes butu. tik niekaip neprisiruosiu nesti kad isvalytu smile.gif

aga, vilbrafoto valo matricas, ale tas labai ilgai trunka g.gif . Kadangi as kauniete, tai man pora savaiciu gali net uztrukti, nes viska jie veza i vilniu... o kaina 50lt. O dabar tik antradieni vez. tai dar iki to laiko paieskosiu cia kaune ko nors ax.gif
Atsakyti
Zitali, Leica fotografuoja ms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raige @ 2009 06 18, 19:55)
Zitali, Leica fotografuoja ms smile.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
Man iskilo klausimas, koki pirkti reikala susideti fotoaparatam, objektyvam, priedam ivairiem ir pan.. nes turiu per peti permetama slinga ir niekas man ten netelpa.. plius prisides antra fotikas su savo priedais.. Antram atskirai tikriausiai reik pirkti, bet ka jus turit, kas jum patogu? gal kuprine kokia parekomenduosit? na, tikiuosi sulauksiu patarimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2009 06 20, 08:14)
Man iskilo klausimas, koki pirkti reikala susideti fotoaparatam, objektyvam, priedam ivairiem ir pan.. nes turiu per peti permetama slinga ir niekas man ten netelpa.. plius prisides antra fotikas su savo priedais.. Antram atskirai tikriausiai reik pirkti, bet ka jus turit, kas jum patogu? gal kuprine kokia parekomenduosit? na, tikiuosi sulauksiu patarimu smile.gif

Susirask KATA internete.Jie tasiukus ivairiausius daro.Aisku,kainuoja,bet yra is ko pasirinkti mirksiukas.gif
Va cia pasikuisk Tašiukai mirksiukas.gif
Pasidairiau po sita puslapi,nu labai nemazas pasirinkimas.Ir ne butinai Kata,dar ir kitokiu geruliu firmu atradau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesaS: 20 birželio 2009 - 09:43
QUOTE(inesaS @ 2009 06 20, 10:26)
Susirask KATA internete.Jie tasiukus ivairiausius daro.Aisku,kainuoja,bet yra is ko pasirinkti mirksiukas.gif
Va cia pasikuisk Tašiukai  mirksiukas.gif
Pasidairiau po sita puslapi,nu labai nemazas pasirinkimas.Ir ne butinai Kata,dar ir kitokiu geruliu firmu atradau bigsmile.gif

o aciu Inesa bigsmile.gif bet kaineles... brbrbr...
Atsakyti