Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

30 tema

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos kosmetikos gamintojų sąrašas
Natūralios sertifikuotos kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Bio pasaulis", PC VCUP (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organics)
* "Holos", Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* "Baroka", Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Valgomi ir nevalgomi dalykai)

Mylimieji Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologisch24"
*Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"

NAUJIENA
Neal's Yard
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 17 birželio 2009 - 08:46
user posted image

ateinu į naują triobą 4u.gif

QUOTE(Bitute32 @ 2009 06 17, 08:07)
violence, gal sis SP kokosu aliejus aromatu panasus i afrikini
KN kokosa, jis irgi lengvesnis, toks gaivesnis  blush2.gif

Siaip as KN kokosu aliejus baigiu suvalgyti, nesitepu jais
ph34r.gif

gal rolleyes.gif afrikietiško nei uosčius nei ragavus biggrin.gif
Atsakyti
Pristatau mano seniai zinoma, naujai sioje temoje pristatyta Neal's Yard kosmetika, vaistelius ir kitus ju gaminamus gerius, buvau siose krautuvelese Londone, rodos jie ir siuncia cionais, tik kainos isties nemazos blush2.gif

Nors kai kuriuose produktuose yra negerieciu, bet kiek esu naudojus labai maloni, veiksminga kosmetika blush2.gif

Neal's Yard
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 17 birželio 2009 - 08:50
Dar klausimą turiu rolleyes.gif

Pirminio muilo informaciniame lapelyje rašoma, kad jis efektyvi priemonė prieš erkes rolleyes.gif
kaip reiktų naudoti būtent šituo tikslu? rolleyes.gif ir kuo tas efektyvumas pasižymi? rolleyes.gif

o mergaitės kuo jūs nuo erkių saugotės? rolleyes.gif ruošiamės atostogauti miškuose palapinėj 2 svaites su vaikais, man labai aktualu, nes turiu tik sintetinį reikalą kūdikių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 06 17, 09:48)
Pristatau mano seniai zinoma, naujai sioje temoje pristatyta Neal's Yard kosmetika, vaistelius ir kitus ju gaminamus gerius, buvau siose krautuvelese Londone, rodos jie ir siuncia cionais, tik kainos isties nemazos  blush2.gif

Nors kai kuriuose produktuose yra negerieciu, bet kiek esu naudojus labai maloni, veiksminga kosmetika  blush2.gif

Neal's Yard


na aš pasižiūrėjau, tai tik Uk siuntimas nurodytas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 06 17, 10:47)
na aš pasižiūrėjau, tai tik Uk siuntimas nurodytas g.gif


Stai kaip g.gif esu jiems rasius laiskeli, bet dar pernai tai buvo, sake kad siustu Lietuvon g.gif nu bet kainos nemazos, o vaziuojanciu Londonan kol kas pasitaiko nemazai rolleyes.gif
Atsakyti
Jau prisipirkau vakar žaliojo molio Nimfali butike bigsmile.gif pažiūrėjau, kad labiau apsimoka imti 1 kg, tai ir paėmiau, dabar reikės daug fantazijos, kur išnaudoti, sakė, kad jam galiojimo laiko nėra, manau sumąstysiu per ilgą laiką lotuliukas.gif

Jau prisigalvojau veido kaukių įmaišant aliejaus, citrinos (medaus bijau), plaukams pasidarysiu, pas mane kaip riebi galvos oda, tai turėtų būti veiksminga, ir kūnui kažką mąstau, įdomu, ar pirty su molio kauke kūnui galėčiau pasėdėti - ar nebūtų per daug stiprus poveikis?
Atsakyti
Sveikos naujuose namučiuose 4u.gif
QUOTE(violence @ 2009 06 17, 09:00)
mergaitės, dar dėl molio gerti klustelt noriu smile.gif o jį visai visai ant tuščio skrandžio reik gert? smile.gif jei kavos aš išgeriu ryte? (tikra sveikuolė) nu niekaip kavos negaliu atsisakyti, priklausomybė sad.gif tai kaip su moliu?  rolleyes.gif

Manau, kad nieko blogo jei ir po kavos jį gersi, tik po to bent pusvalandį nepusryčiauk. Dar skaičiau, kad galima ir prieš miegą po kurio laiko pradėti gerti mirksiukas.gif
Atsakyti
Praktikuojat dar kas ricinos kauke? rolleyes.gif man tai efektingiau netgi nei moliai, kuo labai dziaugiuosi, nes baisiai tingedavau ten su jais mozotis ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 10, 23:06)
Receptas iš straipsnio:“Jį reikia gerti 20 d. po šaukštelį RYTE. Su vandeniu sumaišius ir iš vakaro palikus nakčiai, 2 val. prieš valgį ant tuščio skrandžio. Daryt 7 d pertrauką, ir vėl 20 d ir pertrauka. Veliau galima didint dozę po 1 arb. šaukštelį 2 kart dienoje ir taip gert kas 20d su pertraukom.”

Permetu ištrauką kur anksčiau buvau radusi blush2.gif

Įdomu tai kaip ten dėl to žaliojo molio, geriamas jis ar vis gi ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 06 17, 11:22)
Permetu ištrauką kur anksčiau buvau radusi blush2.gif

Įdomu tai kaip ten dėl to žaliojo molio, geriamas jis ar vis gi ne g.gif

na geriamas zalias molis, bent jau Argital tai tikrai.. net spec. yra biggrin.gif kai buvau Stepone, tai pardaveja kazkaip minejo, kad tik zalias molis ir geriausiai tinka gerimui g.gif kaip is tikruju yra, tai nezinau, reik placiau dometis g.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 06 17, 11:22)
Praktikuojat dar kas ricinos kauke? rolleyes.gif  man tai efektingiau netgi nei moliai, kuo labai dziaugiuosi, nes baisiai tingedavau ten su jais mozotis

Žinok kartais praktikuoju, tikrai gerai tuos juoduosius iškelia. Tik va bėda, tada man trūks plyš reikia juos išsispausti, taip lengvai tai gaunasi, o jau tada vsio, vaikštau marga nosimi kelias dienas doh.gif.
Atsakyti