Įkraunama...
Įkraunama...

Platūs nagai

Kažkada kramčiau nagus. 7-erius metus... Dabar nagai yra be galo platūs. Gal yra kokie nagų lakai kurie siaurina nagus, o gal kokios operacijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julytegri: 17 birželio 2009 - 15:20
Na, del operacijos tai labai abejoju blink.gif o nagu lakai.. bandyk lakuoti ne visa naga, o palik soniukuose nelakuotus, be to dildziuodama naga gi galima formuoti jo ploti..
O siaip patarciau prisiauginti, tada nagai bus ilgesni,tinkamai pasirinkus forma (as manau,kad platiems nagams tinka smailejantys naguciai) optiskai atrodys siauresni


sekmes 4u.gif
Atsakyti
Žinok nagai platūs tikrai ne nuo kramtymo, aš pati kramčiau nagus dar ilgiau negu tu ir mano nagai labai gražūs, siauri. blush2.gif Net visi sako, kad negalvojo kad bus gražūs kaip aš taip kramčiau. Todėl tau siūlyčiau geriau pasirinkti tinkamesnę nago formą, ne kvadratinius, o kokius nors ovalesnius ar šiek tiek smailesnius ir tikrai bus gražūs nagučiai. thumbup.gif
Atsakyti
Siulyciau apsilankyti pas gera manikiurtiste ir pabandysite kartu parinkti tinkama forma, lakavimo buda ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na nagai priklauso ne nuo kramtymo ar nekramtymo, o nuo pirstu. Pirmiausia, tai nelakuokit labai sviesiomis spalvomis (balta ir pan), nes tada nagai dar didesni atrodys. Dar kaip ir patre, lakuokit ne visa naga, o paliekant is sonu nelakuotus ruozelius, tai irgi atrodys siauresni. O siaip dar forma prisitaikyt reiketu: automatiskai ilgesni atrodys migdolo ar smailejantys, nors nagui sveikiausia yra tiesus uzapvalintais krastais.
Atsakyti
Tinka suapvalinti nagai. Placiau cia http://manikiurastau...-taisykles.html

O nagu lakai optiskai siaurinantys nagus - tamsus, ypac salti atspalviai su blizgiom dalelem, perlamutru. Ypac gerai pasiaurina toks kur blizgesys isryskeja centre, o i krastus nutamseja, gal nuotrauka geriau tai paaiskins:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti