QUOTE(Ju.Ju @ 2012 02 19, 18:54)
Na kas neturi visai pinigeliu, tie ir nuo 4 men maitina pienu.Nemirsta nuo to vaikai.
Maitinant karves pienu (grynu, neskiestu) naujagimiu mirstamumas yra 99 proc., augant vaikui sis procentas mazeja, nes gereja virskinimas, bresta virskinimo sistema. Iki 6 men karvespieno geriau isvis neduoti, ne tik delvirskinimo, bet ir galimu velesniu alergiju ar ligu (kaip kad astma). Aplamai karves pienas nera kazkokia panaceja ir butinas produktas kudikiui. Baltymu gerokai daugiau ir lengviau pasisavinamu yra pieno produktuose - varskeje, jogurte. Gelezies yra labai mazai, o dar kalcis trukdo ir esamo isisavinima. Taip, kad auganciam organizmui pienas nera naudingas. Kitaip tariant karves pienas pritaikytas versiuko poreikiams, o ne kudikio.
QUOTE(karra @ 2012 02 20, 10:08)
a) tipo stambesnes daleles, virskinimas nepritaikytas - iki 9 men gal but.. o veliau. vienintelis tarp eilučių praslystantis argumentas - gerkite iki gyvenimo galo bus daugiau pelno

Na bet yra kitas sprendimas - ozku pieno daleles daugmaz atitinka MP.
Jei priminsime nesena istorija - kai kurios kompanijos - tame tarpe ir garsioje NESTLE susimokejo milžiniskas sumas dėl neetisku kompaniju Afrikoje, kur bande prakisti misinukus vietoj motinos pieno. Dabar jau reklamos SIEK TIEK atsargesnes
b. tipo nepakanka geležies. Pardon nuo 9 men jau tikrai valgo ne tik darzoves bet ir mesytę..
a) Ozkos pienas savo savybemis nera nei geresnis, nei blogesnis uz karves piena.

Ne visi vaikai jau valgo mesa ir darzoves tokio amziaus.
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 02 20, 11:27)
Cia taip pat galiu pateikti kaip atkirti, vieno gydytojo zodzius, kad jei motina nepilnaverciai maitinasi, tai ir jos pienas yra mazai naudingas vaikui. Bet tai nereiskia kad keivienos motinos pienas yra blogai. Taip pat ir su misinukais.
NA gydytojui reiktu atsviezinti savo informacija apie MP. Motinos pienas nepaisant to kaip maitinasi mama, visada yra tokios sudeties, kokios reikia kudikiui. Kitas dalykas, kad taip nualinamas mamos organizmas, nes reikiamos medziagos imamos is jo.
QUOTE(loja5 @ 2012 02 21, 07:34)
Kalbant apie tyreles yra toks vienas paprastas niuansas- koks geris bebutu ju sudetyje tai yra tiesiog konservai, uzduosiu klausima ar pacios valgytumet kiekviena diena konservus?
Priklauso nuo to kaip suprantat konservavima - tai nebutinai naudojant cukru ar druska, tiesiog sviezias produktas yra ispilstomas vakuume ir uzsukami dangteliai.
QUOTE(Meger @ 2012 02 21, 12:21)
Mano patirtis: ir su viena dukra, ir su kita (nes samdžiausi gydytoją natūralaus maitinimo išmokimui), pienas vos vos tekėdavo...Su didžiausiom pastangom, visokių arbatų gėrimu, ištraukdavau labai mažai...Neturėjau kito kelio...Rinkausi mišinius, o ne vaiko kankinimą alkiu...Panaši situacija sesers...Tik pas ją pienelio buvo daug...ir labai lieso, vaikelis per mėnesį maitinamas kas valandą priaugdavo po 100g...Kankinams vaikas buvo 3mėn., per juos priaugta 300g...Maitinti natūraliai buvo uždrausta

.
Visu pirma pieno nusitraukimas nerodo jo kiekio. Ne karve juk esate. O antra yra tokiu moteru, kuriom labai sunkiai atsipalaiduoja pienelis o kai kada buna tiesiog per siauri pieno latakeliai ir pienelis sunkiai bega. Moteru, kurios isvis neturetu MP yra vos 2 proc. Kitos arba nenori maitinti, arba turi kitokiu sveikatos problemu, kurios trukdo maitini MP. Bet, deja, dazniau buna pirmas variantas.