Įkraunama...
Įkraunama...

Inkštirai

user posted image
Tęskime diskusijas ir naikinkime inkštirus toliau thumbup.gif

Senoji tema thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _eg0iste_: 18 birželio 2009 - 13:11
4u.gif Na man viena is geriausiu priemoniu, valanciun veido oda, tai TBS kauke. Zalias indelis toks, is arbatmedzio serijos.Jau gal 2-3 indelius esu pirkus. Kartais pakeiciu i Lumene- arctic touch linija-valomoji kauke.
Atsakyti
QUOTE(Sokanti_valsa @ 2009 06 18, 15:29)
4u.gif Na man viena is geriausiu priemoniu, valanciun veido oda, tai TBS kauke. Zalias indelis toks, is arbatmedzio serijos.Jau gal 2-3 indelius esu pirkus. Kartais pakeiciu i Lumene- arctic touch linija-valomoji kauke.



kur pirkai ir kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sokanti_valsa @ 2009 06 18, 16:29)
4u.gif Na man viena is geriausiu priemoniu, valanciun veido oda, tai TBS kauke. Zalias indelis toks, is arbatmedzio serijos.Jau gal 2-3 indelius esu pirkus. Kartais pakeiciu i Lumene- arctic touch linija-valomoji kauke.


Man irgi butu idomu suzinoti is kur pirkai g.gif biggrin.gif
Ir gal nuotrauka gali ideti kaip atrodo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MigL3* @ 2009 06 20, 14:06)
Man irgi butu idomu suzinoti is kur pirkai  g.gif  biggrin.gif
Ir gal nuotrauka gali ideti kaip atrodo?  4u.gif


TBS - The Body Shop, sia kosmetika pardavineja The Body Shop parduotuvese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 06 20, 14:34)
TBS - The Body Shop, sia kosmetika pardavineja The Body Shop parduotuvese biggrin.gif

Arba per platintojas įsigyti galima.
Atsakyti
Oi net ir nebepamenu kiek abi kaukes kainuoja. Na apie 30lt gal. The Body Shop tai to paties pavadinimo parduotuvese galima rasti, o Lumene- Sarmose, manau, kitose kosmetikos parduotuvese, kurios prekiauja Lumene kosmetika taip pat. Abi jas kaitalioju, ir abieju rezultatu esu patenkinta. I savaite pora kartu pasidarau kauke. Kaip ideti cia nuotrauka- nezinau, o ieskoti neturiu stimulo, taigi tiesiog siulau i google ivesti "Lumene arctich touch mask.." ax.gif
Abieju kaukiu poveiki galima pajusti iskart jas uztepus- veidas ima lengvai kaisti, o nusiprausus- bent jau mano oda zyyymiai svaresne tampa. blush2.gif
O siaip dar viena is geriausiu priemoniu, rastu per mano gyvenima, kiek naudoju kosmetika- tai TBS veido tonikas is arbatmedzio serijos. Zalias buteliukas, kaina -taip pat apie 30 litu. Na jau gal 5 buteliuka pirkau..Mamai taip pat dovanojau- liko laabai patenkinta. Taigi si tonik naudoju kasdien vakare. Kaip sakiau- super priemone veido svarumui palaikyti..
Oda mano- priklausomai nuo metu laiku- normali arba misri. 000189.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sokanti_valsa: 20 birželio 2009 - 19:21
mane ir kankina ta pati problema negaliu doh.gif doh.gif doh.gif kazkiek buvo padeje veido plovimas ramuneliu nuoviru tuomet buvo sumazeje tu inkstiru o kai nustojau plauti vel atsirado unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif Dabar esu nusipirkusi veidui kauke is Himalaya riebiai ir problematiskai odai tai nei ta gerai tu insktyru neisvalo blink.gif blink.gif cray.gif cray.gif cray.gif Va kas buvo padeje tai is nivea tie pleistriukai kaina apie 18 lt tik uztenka vienam dviem kartams tai kai uzsiklijavauy ir nuplesiau oi gerai buvo istrauke viska laugh.gif laugh.gif laugh.gif clap_1.gif visus nesvarumus tik neilgam doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Honey): 21 birželio 2009 - 16:57
QUOTE((Honey) @ 2009 06 21, 17:54)
mane ir kankina ta pati problema negaliu doh.gif  doh.gif  doh.gif  kazkiek buvo padeje veido plovimas ramuneliu nuoviru tuomet buvo sumazeje tu inkstiru o kai nustojau plauti vel  atsirado unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Dabar esu nusipirkusi veidui kauke is Himalaya riebiai ir problematiskai odai  tai nei  ta  gerai tu insktyru neisvalo blink.gif  blink.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif Va kas buvo padeje tai is nivea tie pleistriukai kaina apie 18 lt tik uztenka vienam dviem kartams tai kai uzsiklijavauy ir  nuplesiau oi gerai buvo istrauke viska laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif  clap_1.gif  visus nesvarumus tik neilgam doh.gif


As irgi pirkau, man nepadejo schmoll.gif Gal ka blogai dariau... Kiek laiko laikei?
Atsakyti
QUOTE(_eg0iste_ @ 2009 06 21, 19:10)
įdomiai..
vieni giria pleistriukus, kiti peikia..



As pirkau drogo pleistriukus , tai dar labiau nuo ju padidejo inkstiru schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Naivu tiketis,kad viena karta isvalius oda , ji tokia liks visa laika ax.gif Nebent kokiam vakuume uzsidarytumem. Betgi ir po miesto dulkes braidom, ir namai nesterilus, ir prakaituojam, tepames visokiais kremais ir t.t. Oda valyti, svarinti reikia nuolat. Tik tada ji atrodys gerai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_eg0iste_ @ 2009 06 21, 19:10)
įdomiai..
vieni giria pleistriukus, kiti peikia..



aš pirmą kartą kai naudojau, tai tikrai daug inkštirų ištraukė, galvoju atradau priemonę thumbup.gif bet po to kaip kitus kartus dėjau tuos pleistrukus, visiškai nieko nepadėjo jie man... g.gif smile.gif
Atsakyti