Įkraunama...
Įkraunama...

Du šunys bute

Na brangiosios merginos gal galėtumėt pasidalint patirtim kas auginat du šunis bute 4u.gif Kokio bėdos, rūpesčiai ir malonumai 4u.gif
Atsakyti
Vienas ar du jokio skirtumo, wa kai jau trys ar daugiau supranti kad rankų trūksta ir per kartą visų į lauką išvesti negali smile.gif O šiaip tai dviems linksmiau namie kai šeimininkai dirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianela @ 2005 09 14, 14:06)
Vienas ar du jokio skirtumo, wa kai jau trys ar daugiau supranti kad rankų trūksta ir per kartą visų į lauką išvesti negali smile.gif O šiaip tai dviems linksmiau namie kai šeimininkai dirba smile.gif

Nu jo, jeigu mano pabaisa turėtų dragą, gal nereiktų mano apatinių tampyti po kiemą blush2.gif
O jei rimtai, tai man irgi atrodo, kad vienas prikrečiau daugiau zbitkų, negu kai jie būna kartu užsiėmę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 09 14, 13:20)
Nu jo, jeigu mano pabaisa turėtų dragą, gal nereiktų mano apatinių tampyti po kiemą  blush2.gif
O jei rimtai, tai man irgi atrodo, kad vienas prikrečiau daugiau zbitkų, negu kai jie būna kartu užsiėmę  rolleyes.gif

O gal abu tampytų tongue.gif
Jei gyvenčiau name tai jokių svarstymų nebūtų ir naujas šuniukas iš kart atsirastų, bet dabar bute... tai ir dvejoju g.gif
Atsakyti
mintis tai nebloga - kaip smagu būtų turėti pavyzdžiui, du taksiukus thumbup.gif
mes tai turime dar ir žiurkėniuką, tai manoji taksytė net dreba visa, kaip nori pažaisti blink.gif , o aš tik saugoju, nes vienas toks pažaidimas kai kam blogai baigtųsi cry.gif
o šiaip tai manoji labai draugiška, gal net per daug - puola su visais žaisti, tai gal jai visai patiktų kokia draugė thumbup.gif , manyčiau, kad patiktų doh.gif nebent kaip kokią konkurentę laikytų... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2005 09 14, 14:25)
Jei gyvenčiau name tai jokių svarstymų nebūtų ir naujas šuniukas iš kart atsirastų, bet dabar bute... tai ir dvejoju g.gif

Laisa, primink,kokį šunį turi ir kokį dar nori įsigyt smile.gif
Ar kokį didelį meškiną, ar mažesnį?
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2005 09 15, 07:45)
Laisa, primink,kokį šunį turi ir kokį dar nori įsigyt smile.gif
Ar kokį didelį meškiną, ar mažesnį?

Turiu rotveilerį, ir galvoju apie dar vieną rotiką ax.gif Bet va tas man ir baisiausia, ar aš susitvarkysiu su dviem drambliais ir ar spėsiu viską ax.gif O gal geriau mažiuką g.gif Jei mažas tai taksas būtų.
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2005 09 15, 06:02)
Turiu rotveilerį, ir galvoju apie dar vieną rotiką ax.gif Bet va tas man ir baisiausia, ar aš susitvarkysiu su dviem drambliais ir ar spėsiu viską ax.gif


Šiaip nėra didelio skirtumo 1 ar 2. Vesti į lauką ir valgyti paduoti vistiek reikia. Tik reikia jėgas apskaičiuoti, ar nulaikysi 2 šunis vienu metu ant pavadžio. Jeigu šunys dresuoti ir moka normaliai "greta", tai problemų tikrai nebus. Vienintelis skirtumas, kad kol buvo vienas ir tysodavo kur nors ant tako, galėdavai peržengti, bet kai dabar sugriūna du, tenka kumštelt į šoną, kad pasitrauktų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 09 15, 08:07)
Šiaip nėra didelio skirtumo 1 ar 2. Vesti į lauką ir valgyti paduoti vistiek reikia. Tik reikia jėgas apskaičiuoti, ar nulaikysi 2 šunis vienu metu ant pavadžio. Jeigu šunys dresuoti ir moka normaliai "greta", tai problemų tikrai nebus. Vienintelis skirtumas, kad kol buvo vienas ir tysodavo kur nors ant tako, galėdavai peržengti, bet kai dabar sugriūna du, tenka kumštelt į šoną, kad pasitrauktų  tongue.gif

Šiaip mano pirmoji tai dresūrą praėjus ir be pavadžio "greta" po mietą vaikštom ax.gif Tai ir antrasis būtų mokomas, dėl nulaikymo bėdų nebūtų, tikiuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2005 09 15, 06:17)
Šiaip mano pirmoji tai dresūrą praėjus ir be pavadžio "greta" po mietą vaikštom ax.gif  Tai ir antrasis būtų mokomas, dėl nulaikymo bėdų nebūtų, tikiuos ax.gif


Tai viskas OK. Jeigu tik butas didesnis už degtukų dėžutę, tai pirmyn. Svarbiausia yra tavo noras 4u.gif
Tiesa, mūsų kaimynai mažumėlę burbėjo, bet teko paaiškinti, kad pagal įstatymus aš turiu teisę laikyti 2 šunis bute ir man nereikia jokio kaimynų sutikimo. Pakišau po nosim popierių (yra toks Vilniaus savivaldybės nutarimas, kuriuo reglamentuojamas gyvūnų laikyma mieste) ir jiems teko nurimti. Juo labiau, kad nė vienas šuo problemų nekėlė, nepuldinėjo žmonių, nestaugė ir pan.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 09 15, 08:33)
Tai viskas OK. Jeigu tik butas didesnis už degtukų dėžutę, tai pirmyn. Svarbiausia yra tavo noras  4u.gif
Tiesa, mūsų kaimynai mažumėlę burbėjo, bet teko paaiškinti, kad pagal įstatymus aš turiu teisę laikyti 2 šunis bute ir man nereikia jokio kaimynų sutikimo. Pakišau po nosim popierių (yra toks Vilniaus savivaldybės nutarimas, kuriuo reglamentuojamas gyvūnų laikyma mieste) ir jiems teko nurimti. Juo labiau, kad nė vienas šuo problemų nekėlė, nepuldinėjo žmonių, nestaugė ir pan.

3 kambarius turiu 4u.gif Va man dėl kaimynų irgi neramu, nes kelios isterikės yra, su jom ir gali būt bėdų. Skaičiau aš tas taisykles bet taip ir nesupratau ar reikia tų parašų ar ne. Kažin kur nueit ir išsiaiškint viską g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2005 09 15, 06:37)
3 kambarius turiu 4u.gif Va man dėl kaimynų irgi neramu, nes kelios isterikės yra, su jom ir gali būt bėdų. Skaičiau aš tas taisykles bet taip ir nesupratau ar reikia tų parašų ar ne. Kažin kur nueit ir išsiaiškint viską g.gif


Parašų reikėtų, jeigu vienam bute gyventų 2 šeimos. Laiptinės kaimynai nesiskaito. Jie nebent gali kelti vėją, jeigu vedžiosi šunį laiptinėj be antsnukio ir dar dėl kažko, berods jeigu šuo triukšmauja "ramybės valandomis", bet dabar tiksliai jau nepamenu. Bet tik ne dėl parašų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 15 rugsėjo 2005 - 08:47