Įkraunama...
Įkraunama...

Forumo skiltys be moderatoriaus

Mano klausimas liečia konkrečiai skiltį "Socialinių reikalų labirintuose", bet gal panašių situacijų būna ir kitur. Tiesiog pradėjau skaityti informaciją dėl mitingo organizavimo, tema taip ir pavadinta, skirta tik organizaciniams klausimams, o joje vien koliojimaisi, kažkokių vyrukų, kurie įžeidinėja mamas ir šiaip kalba ne į temą, neįmanoma rasti jokios informacijos, o moderatoriaus kaip ir nėra ( bent jau prie šios skilties nenurodyta). Tai į ką kreiptis,ka padarytų tvarką? Nes manau ne man vienai sunku kažkokią informaciją rasti,kai ištisai vien postai poster_offtopic.gif Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2009 06 18, 17:37)
Mano klausimas liečia konkrečiai skiltį "Socialinių reikalų labirintuose", bet gal panašių situacijų būna ir kitur. Tiesiog pradėjau skaityti informaciją dėl mitingo organizavimo, tema taip ir pavadinta, skirta tik organizaciniams klausimams, o joje vien koliojimaisi, kažkokių vyrukų, kurie įžeidinėja mamas ir šiaip kalba ne į temą, neįmanoma rasti jokios informacijos, o moderatoriaus kaip ir nėra ( bent jau prie šios skilties nenurodyta). Tai į ką kreiptis,ka padarytų tvarką? Nes manau ne man vienai sunku kažkokią informaciją rasti,kai ištisai vien postai  poster_offtopic.gif  Iš anksto dėkoju už atsakymą  4u.gif

kreiptis į bet kurią s-moderatorę, kuri tuo metu yra pasijungusi forume.
Atsakyti

sveiki,

Maloniai prašome besilankančių tokiuose nemoderuojamuose skyreliuose pranešti administracijai apie iškilusias problemas, taisyklių pažeidimus į skyrelį
GREITOJO REAGAVIMO PADALINYS - SPAUSK ČIA:

Jūsų atsiųsti pranešimai nebus matomi kitiems forumo dalyviams, nes juos galės perskaityti tik moderatoriai. Ačiū, kad rūpinatės šiuo forumu!
Atsakyti