Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu teises laikyti eksternu

sveiki, noriu pagaliau issilaikyti teises ax.gif siuo metu turiu nemazai laisvo laiko, tai noreciau sutaupyt pinigu ir laikytis eksternu. bet labai truksta informacijos, gal jus kuri (s) esate laike siuo budu ir galite man papasakoti 4u.gif . ar reikia butinai per mokykla kazkokia vairavimo laikytis, ar tiesiog uztenka instruktoriu susirasti, kokios kainos? as is Kauno. dekui uz bet kokia informacija smile.gif
Atsakyti
Laikant eksternu teises tvarka tokia: teorija gali ruostis pati, ir nuvaziavus i regitra reik turet min vidurines atestata, jei turi- diploma. Del vaziavimo... Susirandi instruktoriu ir vazineji sau kiek nori. O paskui varai laikyt vairavimo egzo. Manau, detaliau viska gali regitroj issiaiskinti. Arpa paskaitynek cia www.regitra.lt Sekmes!!!
Atsakyti
aciu labai smile.gif ir kaip anksciau neatejo i galva regitros psl atsiverst?.. doh.gif belieka susirasti instruktoriu nebrangininka! gal sitoj srity kas nors kokios info turi? ax.gif
Atsakyti
O thumbup.gif mano vyras dar ne turi teises, reikia kad eksternu laikitu biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki!
Gal kas nors neseniai laiket teises eksternu? Turiu klausimu unsure.gif
Ar eksternu butinai reikia eiti per kokia nors vairavimo mokykla? Pasiklausinejau, kainos eksternu ir normaliu kursu beveik nesiskiria (pora simtu), tai gal tada neverta? g.gif Juk jei eisiu i normalius kursus, sumokesiu 200 Lt daugiau, bet ir ziniu gausiu.
O gal imanoma is viso be jokios mokyklos mokytis teorija (aukstaji turiu), o is vairavimo mokyklos pirkti grynai tik vairavimo valandas? Kazin ar imanoma taip susitarti su instruktoriais? Gal kas bandet? O kaip tada su pirmosios pagalbos kursais?
Zodziu, noriu issilaikyti teises ir ieskau kaip tai padaryti kuo pigiau.
Lauksiu patartimu 4u.gif
Atsakyti
jo, ir man ta pati problemyte ir tie patys klausimukai kyla... jei kas nors ka nors apie tai nutuokiate, is visos sirdutes prasom pagalbos (as uz abi mirksiukas.gif ) aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupiuks @ 2006 01 10, 12:51)
O gal imanoma is viso be jokios mokyklos mokytis teorija (aukstaji turiu), o is vairavimo mokyklos pirkti grynai tik vairavimo valandas? Kazin ar imanoma taip susitarti su instruktoriais? Gal kas bandet? O kaip tada su pirmosios pagalbos kursais?

Aš nebandžiau, bet pas mus mokykloj kabo, kad vairavimas berods - 600 Lt, t.y. kainuoja apie 200 (lyg 170) pigiau nei su teorija. Tai kiek suprantu galima. Už pirmą pagalbą mokama atskirai (bent pas mus) bet kuriuo atveju. Tik matyt reiktų labaiu domėtis kada jie būtų organizuojami...žodžiu kiek supratau ne kaži kiek ten viskas ir atpinga, tuo labiau kai mokėdamas visą sumą gali bet kada eit kiek nori prie mokomųjų kompiuterinių testų. Mano atveju dar smagiau - teoriją dėsto tas pats instruktorius bigsmile.gif

QUOTE(ashtri @ 2006 01 03, 02:20)
belieka susirasti instruktoriu nebrangininka! gal sitoj srity kas nors kokios info turi?  ax.gif

kaži ar nesigaus brangiau nei kai kur su visa teorija g.gif Na žiūrint kiek nori važiuot, bet spėju, kad privačių praktinių pamokų įkainiai didesni nei mokyklos.
Atsakyti
Aš laikiau eksternu, bet seniai blush2.gif prieš 8 metus cool.gif Va tada tai tikrai buvo pigiau thumbup.gif Man teisės su visom įmanoma ir neįmanomom išlaidom kainavo +/- 100 Lt thumbup.gif
Kaip dabar neįsivaizduoju blush2.gif
Atsakyti
as laikiau pries du metus eksternu. paprasciausiai nuejau i vairavimo mokykla, susitariau su instruktorium del pravaziavimu. nezinau ar man pasiseke su tokiu sauniu instruktorium, bet jis padejo gaut ir medicinine, ir pirmosios pagalbos pazymas. pasake kaip ir kur viskas. pries teorijos egzamina leido pasipraktikuot kompiuteriu klasej. ir viskas uz ta pacia vairavimo pamoku kaina. o valana vairavimo lyg ir 20lt kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 07 05, 20:29)
kaži ar nesigaus brangiau nei kai kur su visa teorija  g.gif Na žiūrint kiek nori važiuot, bet spėju, kad privačių praktinių pamokų įkainiai didesni nei mokyklos.

Mano vyras prieš 2 metus laikė eksternu, tai aš ieškojau instruktoriaus ax.gif Daugumoje mokyklų kaina išties labai nežymiai skiriasi, bet man pasisekė rasti tokią, kainos žymiai skyrėsi rolleyes.gif Beveik visi klausdavo iš kelinto karto išlaikyta teorija. Kai nustebau kodėl, pasakė, kad jei iš pirmo, tai kalbam, jei ne, tai jie neturi laisvų instruktorių blink.gif O kiek važiuoti nelabai gali rinktis, nes minimumas valandų visiems vienodas- jų neišvažinėjus, neišduodamas pažymėjimas, galima nebent daugiau, jei nelabai sekasi ax.gif
Atsakyti

teorija tu issilaikyti gali pati jei turi vidurini ar aukstaji issilavinimą vairavimo mokykla cia nereikalinga,bet praktini vairavima butinai turi laikyti per mokykla nes pravaziavusi visas akademines valandas (tai yra 20a.val)gauni mokyklos baigimo liudijima kuris reikalingas Regitrai,be jo neprileidzia prie praktinio egzo
o pirmosio pagalbos kursus gali issilaikyti netgi toj pacioj mokyklos zinoma jei ji teikia tokias paslaugas,o jei ne eini i poliklinika ar i med.centra
Atsakyti
QUOTE(raimuce @ 2006 07 07, 01:03)
teorija tu issilaikyti gali pati jei turi vidurini ar aukstaji issilavinimą vairavimo mokykla cia nereikalinga,bet praktini vairavima butinai turi laikyti per mokykla nes pravaziavusi visas akademines valandas (tai yra 20a.val)gauni mokyklos baigimo liudijima kuris reikalingas Regitrai,be jo neprileidzia prie praktinio egzo


O is kur tu, Raimuce, viska taip zinai? mirksiukas.gif Gal pati taip mokeisi? O kazin, ar apsimoka taip teorija be kursu ruostis, nes kazin kiek tuomet uz vairavima mokykloj moketi reikes be teorijos? Ar daug pigiau? Nezinot? unsure.gif
Atsakyti