Įkraunama...
Įkraunama...

Liekninančios tabletės maitinančiai

Visos aplinkui kalbasi, kaip geria specialius papildus ir kilogramai krenta. Na tai ir aš užsimaniau. Bet daugumos tų tablečių negalima vartoti maitinančioms mamoms. Bet gal kas žinote kokius nors liekninančius papildus kuriuo galima ir maitinančioms? Pasidalinkite patirtimi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2009 06 23, 10:59)
Visos aplinkui kalbasi, kaip geria specialius papildus ir kilogramai krenta. Na tai ir aš užsimaniau. Bet daugumos tų tablečių negalima vartoti maitinančioms mamoms. Bet gal kas žinote kokius nors liekninančius papildus kuriuo galima ir maitinančioms? Pasidalinkite patirtimi  mirksiukas.gif

Aš kiek ieškojau, tai žinok neradau schmoll.gif
Atsakyti
Aš pavyzdžiui ketinu maitinti iki kol pats vaikas nenorės (tikiuosi kokių pusantrų metų), tai tiek laiko negaliu nieko radikalaus daryti. Va nusipirkau treniruoklių porą, nuošrdžiai minu juos, kilai krenta, bet kas iš to. Vakare jau prie šaldytuvo trinamės abu su vyru tongue.gif
Norėčiau truputį apytaką pagreitinti. Nagi mamytės, o gal vs tik yra kokių būdų lengvsniu būdu pasikūdinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2009 06 23, 10:59)
Visos aplinkui kalbasi, kaip geria specialius papildus ir kilogramai krenta. Na tai ir aš užsimaniau. Bet daugumos tų tablečių negalima vartoti maitinančioms mamoms. Bet gal kas žinote kokius nors liekninančius papildus kuriuo galima ir maitinančioms? Pasidalinkite patirtimi  mirksiukas.gif

As irgi ieskojau tokiu vaistu, bet deja nieko neradau schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Na ir aciu dievui, kad neradote ir aciu dievui, kad farmacijos firmos dar turi etikos negaminti tu bjaurybiu maitinancioms. Is vis nesuvokiu kam ryti tabletes ir zaisti su savo vaiko ir savo organizmu, kai tiek puikiu lieknejimo metodu. Juk maitinimas yra lieknejimo budas, jus sudeginate vid 500 kcal per para matindamos. Tai jeigu jus maitinsites taip kaip visada ir nekabesite ant saldytuvo, tai svoris leks zemyn tiesiog puikiai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Maisto derinimas. Valgyt galima viską, tik tarpusavyje ne visus maisto pr.galima maišyt.
O geriausia dieta- maitinimas, kaip Nidule rašė drinks_cheers.gif
o kai reiks rinkt mėtomus barškučius, lakstyt paskui vaiką- bus geriausios piliulės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidule @ 2009 06 24, 17:25)
Na ir aciu dievui, kad neradote ir aciu dievui, kad farmacijos firmos dar turi etikos negaminti tu bjaurybiu maitinancioms. Is vis nesuvokiu kam ryti tabletes ir zaisti su savo vaiko ir savo organizmu, kai tiek puikiu lieknejimo metodu. Juk maitinimas yra lieknejimo budas, jus sudeginate vid 500 kcal per para matindamos. Tai jeigu jus maitinsites taip kaip visada ir nekabesite ant saldytuvo, tai svoris leks zemyn tiesiog puikiai.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

visiškai pritariu mirksiukas.gif ir kaip galima susigalvoti gert liekninančias tabletes maitinančiai mamai doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidule @ 2009 06 24, 17:25)
Na ir aciu dievui, kad neradote ir aciu dievui, kad farmacijos firmos dar turi etikos negaminti tu bjaurybiu maitinancioms. Is vis nesuvokiu kam ryti tabletes ir zaisti su savo vaiko ir savo organizmu, kai tiek puikiu lieknejimo metodu. Juk maitinimas yra lieknejimo budas, jus sudeginate vid 500 kcal per para matindamos. Tai jeigu jus maitinsites taip kaip visada ir nekabesite ant saldytuvo, tai svoris leks zemyn tiesiog puikiai.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dėl tablečių pritariu drinks_cheers.gif , bet kad maitinant svoris krenta tai įsitikinau savo kailiu, jog mitas čia tėra sad.gif Tikrai nevalgau daugiau, nei prieš nėštumą, saldumynų praktiškai nenaudoju, riebalus irgi saikingai vartoju, žodžiu, prisižiūriu šiek tiek. Ir ką? Anei gramo nepamečiau maitindama, nors maitinu jau 6 mėnesius. Maža to, porą kg net prisidėjo doh.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2009 06 25, 18:47)
Dėl tablečių pritariu drinks_cheers.gif , bet kad maitinant svoris krenta tai įsitikinau savo kailiu, jog mitas čia tėra sad.gif Tikrai nevalgau daugiau, nei prieš nėštumą, saldumynų praktiškai nenaudoju, riebalus irgi saikingai vartoju, žodžiu, prisižiūriu šiek tiek. Ir ką? Anei gramo nepamečiau maitindama, nors maitinu jau 6 mėnesius. Maža to, porą kg net prisidėjo doh.gif cry.gif


Pritariu. Ne visoms krenta tas svoris taip paprastai. Pirmąjį savo vaiką maitinau iki pusantrų ir negaliu pasakyti kad labai jau valgyčiau. Pvz saldumynai netraukia visai. O svoris priaugtas liko plius dešimt kg doh.gif Su antru dar plius dešimt verysad.gif Ech tie genai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikasiene: 26 birželio 2009 - 22:46
QUOTE(Mikasiene @ 2009 06 26, 23:45)
Pritariu. Ne visoms krenta tas svoris taip paprastai. Pirmąjį savo vaiką maitinau iki pusantrų ir negaliu pasakyti kad labai jau valgyčiau. Pvz saldumynai netraukia visai. O svoris priaugtas liko plius dešimt kg  doh.gif  Su antru dar plius dešimt  verysad.gif Ech tie genai...

Tai vat, kad jokie valgymo įpročiai prieš genus nepakukuos schmoll.gif Na, bet planuoju bandyt kalorijas skaičiuot. Susidarysiu meniu su tam tikru kiekiu kalorijų, stengsiuos vartot kuo įvairesnį maistą, kad kalorijų mažinimas ne taip jaustųsi ir žiūrėsiu, kas čia gausis, nes, tiesą pasakius, į save šlykštu žiūrėt....
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2009 06 23, 10:59)
Visos aplinkui kalbasi, kaip geria specialius papildus ir kilogramai krenta. Na tai ir aš užsimaniau. Bet daugumos tų tablečių negalima vartoti maitinančioms mamoms. Bet gal kas žinote kokius nors liekninančius papildus kuriuo galima ir maitinančioms? Pasidalinkite patirtimi  mirksiukas.gif

QUOTE(Mikasiene @ 2009 06 24, 00:56)
Aš pavyzdžiui ketinu maitinti iki kol pats vaikas nenorės (tikiuosi kokių pusantrų metų), tai tiek laiko negaliu nieko radikalaus daryti. Va nusipirkau treniruoklių porą, nuošrdžiai minu juos, kilai krenta, bet kas iš to. Vakare jau prie šaldytuvo trinamės abu su vyru tongue.gif
Norėčiau truputį apytaką pagreitinti. Nagi mamytės, o gal vs tik yra kokių būdų lengvsniu būdu pasikūdinti smile.gif

Kazkas cia kazkokiam forume minejo gera dijeta biggrin.gif vadinasi ME
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 06 28, 16:54)
Kazkas cia kazkokiam forume minejo gera dijeta biggrin.gif vadinasi ME

Neveikia man ta MĖ schmoll.gif
Atsakyti