Įkraunama...
Įkraunama...

Tema skirta ŠEŠĖLIAMS

user posted image

Apie ivairiausius seselius teskime cia mirksiukas.gif

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 23 birželio 2009 - 14:23
O kaip idomu Givenchy seseliai? g.gif
Ir kokie geriausi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillijana: 29 birželio 2009 - 16:18
QUOTE(Lillijana @ 2009 06 29, 17:18)
O kaip idomu Givenchy seseliai?  


As turiu 9 spalvu GIVENCHY, gerai ant akiu issilaiko, puikios spalvos, jei norima intensyvesnes spalvos galima uztepti daugiau,patinka nes daug spalvu ir galima derinti jas rolleyes.gif Kitokiu nebandziusi blush2.gif

Gal kas naudoja tokius GIVENCHY vienspalvius seselius, idomu jie matiniai ar blizgus?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 29 birželio 2009 - 17:07
QUOTE(ViShy @ 2009 06 29, 18:03)
As turiu  9 spalvu GIVENCHY, gerai ant akiu issilaiko, puikios spalvos, jei norima intensyvesnes spalvos galima uztepti daugiau,patinka nes daug spalvu ir  galima derinti jas  rolleyes.gif Kitokiu nebandziusi  blush2.gif


Aciu.........., idomu kaip sitie bigsmile.gif labai tokiu noreciau tongue.gif , reikutu i Kristiana nuvaryti paziueti ka jie turi g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lillijana: 29 birželio 2009 - 21:50
QUOTE(Lillijana @ 2009 06 29, 17:18)
O kaip idomu Givenchy seseliai?  g.gif
Ir kokie geriausi?



AS bandzius 9 spalvu kvadratelius (ten pudra, bronzatas, seseliai - zodziu naudot galima bet kaip), tai man nepatiko dengimas naudojant kaip seselius....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 06 30, 01:05)
AS bandzius 9 spalvu kvadratelius (ten pudra, bronzatas, seseliai - zodziu naudot galima bet kaip), tai man nepatiko dengimas naudojant kaip seselius....

tie is 9 spalvu vieni populiariausiu bent Lietuvoje,geri atsiliepimai,ko negaleciau pasakyti apie likusia dekorayvine Givency(ne i tema,bet dar tusai tie apvalus buvo patys populiariausi vienu momentu)
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 30, 11:05)
tie is 9 spalvu vieni populiariausiu bent Lietuvoje,geri atsiliepimai,ko negaleciau pasakyti apie likusia dekorayvine Givency(ne i tema,bet dar tusai tie apvalus buvo patys populiariausi vienu momentu)


Man ta 9 spalvu veidukui patiko (dabar dar gundausi nauju bronzatu, bet nezinau ar bandysiu), o daugiau tai nieko is ju neturiu. Blzigiai itin nepatiko tekstura ir skoniu, lupdazis pora kartu smagus buvo, o veliau tai siaubingai denge. doh.gif
Atsakyti
Man patinka Lancome Colour Focus seseliai, ypac graziai atrodo metalic spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 06 29, 19:03)
As turiu  9 spalvu GIVENCHY, gerai ant akiu issilaiko, puikios spalvos, jei norima intensyvesnes spalvos galima uztepti daugiau,patinka nes daug spalvu ir  galima derinti jas  rolleyes.gif Kitokiu nebandziusi  blush2.gif




As irgi turiu 9 spalvų, tai esu labai patenkinta, laikosi gerai, o ir spalvu pasirinkimas pakankamas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sheilla: 10 liepos 2009 - 07:47
Sveikos, turiu tokia problemele kazkada seniai (gal pries metus biggrin.gif gal daugiau) gavau dovanu Maybelline expert wear mono seselius seashell spalvos ir isimylejau juos, bet dabar jie pasibeige ir nbegaliu niekur tokiurasti arba bent jau panasios (tokios pacios)spalvos kokiu kitokius seselius, gal galit kuo pagelbeti? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
O man patinka 120 spalvų paletė siųsta iš ebay.
Nu super bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes norejau paklausti gal kas uzsisakinejot 88 shimmer palete arba 120spalvu palete? 4u.gif Labai noreciau tik nzn kur gauti nes paciai siustis is uzsienio ar abay yra tankus miskas 4u.gif ax.gif 4u.gif gal kas saketes per tarpininkes ir kokias ar gal galetumet padet uzsisakyti? smile.gif
Atsakyti