Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios marinuotos žuvys

Gryzo, vyras is Preilos su 5 kg stintu, kepem- skanu -sviezus agurkeliai- thumbup.gif thumbup.gif o ka toliau... kazkada ragavau stintu, marinuotu rasale, nu skonis buvo tiesiog dieviskas, tik va beda nezinau kaip, padekit... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 19:45
kur Klaipėdiškės dingo 4u.gif
Atsakyti

As tai stintas majoneze marinuoju, o dar buna paprastam marinade. O kaip kitos daro? papasakokit? ax.gif
Atsakyti
mano anyta daro taip-iskepa stintas ir verda senoviska marinata actas vanduo juodieji pipirai lauro lapeliai ir zhinoma svigunai rolleyes.gif ai dar morkos.morkas ir svogunus pjausto griezineliais.siek tiek atsaldo uzpila stintas o tada jau niam niam .gamina shitaip ish vakaro ryte jau buna pasimarinave rolleyes.gif
Atsakyti
aš irgi taip pat taisau, tik užpilu su verdančiu vandeniu, nelaukiu kol vanduo nors kiek atvės thumbup.gif beje, o jei turiu daugiau stintų, tai dedu jas į šaldymo kamerą, tik būtinai neskroskite- taip jos atsileidusios išlaiko tikrą savo skonį ir kvapą - "agurkėliai", o jei skrosite ir tada atšaldysite , nebeliks to agurkėlių kvapo smile.gif. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
pasidarai marinata: vanduo, actas, juodieji bei kvepiantieji pipirai, lauro lapai, svogunai, morkos.
i stiklaini sudedi stintas, uzhpili marinatu, uzsuki ir viskas..

beje taip marinuot galima BET KOKIA zhuvi. labai skaniai gaunasi tiesiog keptos file uzhkandele (ishkepta kiaushinyje su miltais)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vataipva: 19 liepos 2007 - 15:49

Aš tai darau taip. Stintas iškepu ir marinuoju taip. 1 L vandens, 1 arbat saukstas -druskos, 5 valg saukstai-cukraus, 12 valg saukstu-acto 9 proc, morkos, svogunai grizineliais-pavirinama
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2007 07 19, 16:49)
pasidarai marinata: vanduo, actas, juodieji bei kvepiantieji pipirai, lauro lapai, svogunai, morkos.
i stiklaini sudedi stintas, uzhpili marinatu, uzsuki ir viskas..

beje taip marinuot galima BET KOKIA zhuvi. labai skaniai gaunasi tiesiog keptos file uzhkandele (ishkepta kiaushinyje su miltais)


Kiek ko reikia?
QUOTE(renatukasss @ 2008 01 08, 17:27)
Aš tai darau taip. Stintas iškepu ir marinuoju taip. 1 L vandens, 1 arbat saukstas -druskos, 5 valg saukstai-cukraus, 12 valg saukstu-acto 9 proc, morkos, svogunai grizineliais-pavirinama


Virinti kiek?
Atsakyti
Mielos mamytes, šeimininkės 4u.gif turiu galvosuki. Mano brangiausias mėgėjas žvejoti, na, nemažai pagauna tu žuvyčiu, bet va, didesnes paruošti dar nieko(nors nesu ju mėgėja), bet jau su tom mažesnėm nebežinau ka bedaryti. juo labiau kad ten ne vienos rūšies žuvys. galvojau užmarinuoti, tik va, nežinau kaip, gal kas galėtu patarti? ax.gif Juo labiau, gyvenam bute, sandėliuko vėsaus nėra(tik tamus kambarėlis, jame, deja, temperatūra panaši kaip ir kambaryje), o saldytuve irgi ne kažkiek pasidėsi. ar imanoma apskritai žuvį užmarinuoti taip, kad paskui nereikėtu vėsiai laikyt?
Atsakyti
Sveiki smile.gif
ir man vakar partempe menkes nemazai, galvoju, kad nelaikyti kameroj, pamarinuoti i stiklainius. Isivaizduoju, kad reikia apkepti gabaliukais, o kas paskui? Gal zinote koki marinata, ar tiesiog issivirti pagal skoni ir uzpilti? Patarkit, panos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Aš pati ieškau kokio naujesnio receptėlio, tačiau kaip matau nelabai mėgėjos žuvį konservuoti. Na, o aš darau taip: iškepu žuvį apvoliotą miltuose, susluoksniuoju ją stiklainyje su svogūnais ir morkomis. Pasiruošiu marinatą iš 7 stiklinių šalto vandens, 1 stiklinės 9 % acto, 3 šaukštų druskos ir 6 šaukštų cukraus, pipirų, 2-3 kadagio uogas. Užvirinu ir juo užpilu žuvį (gaunasi apie 4-5 litrus). Sluoksniuoti reiktų laisvai, kad gerai apsisemtų. Uždarau laikinais dangteliais ir laikau šaldytuve. Per 2 savaites suvartojame, ilgesniam laikui nesu marinavusi, gal ir išsilaikytų, tik tada reikėtų stiklainius su žuvimi dar pasterizuoti. Marinatas aštrus, tačiau žuvis gaunasi labai skani.
Atsakyti
Šiandien konservavau skumbrę, nes pigiai nupirkau. Dariau su želatinu, nežinau kaip išėjo. Ragausiu už kokių 3 dienų. Marinatui dėjau 1 L vandens, 1 šaukštą druskos, 2 šaukštus cukraus ir 3 šaukštus acto 9 %, 2 svogūnai, pipirų žirnelių. Atskirai 6 arb. šaukštelius želatino brinkinau 1 stiklinėj vandens. Kai marinatas išvirė (apie 5 min), išjungiau ir supyliau ištirpintą želatiną. Visą šitą paruoštą skystį pyliau į stiklainius ant žuvies ir stiklainius pasterizavau tol, kol marinatas pasiekė 80C. Užsukau ir apverčiau, bet tokioj pozicijoj palikau tik apie 1 valandą, paskui atverčiau atgal, kad sustingtų teisingai. Manau, kad druskos ir acto reikėtų daugiau, kad marinatas būtų aštresnis. Linkiu sėkmės, jei kas norėtų užsikonservuoti žuvies. thumbup.gif
Papildyta:
PS. Žuvį prieš tai pasūdžiau ir iškepiau apvoliojusi miltuose. doh.gif
Atsakyti