Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai gyvūnėliai (katės) trukdo pastojimui

Sveikos 4u.gif nezinau ar tokia panasi tema buvo ar ne, bandziau ieskoti, bet neradau blush2.gif noriu paklausti, gal kurios auginate kates, ir esate girdejusios, kad sie gyvuneliai trukdo pastojimui g.gif jau 5 menesiukas kaip neiseina pastoti, yra tokiu minciu katineli isvest pas mama... net nezinau ka daryti, o taip nesinori, nes taip prisirisusi prie jo esu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 06 28, 19:26)
Sveikos  4u.gif  nezinau ar tokia panasi tema buvo ar ne, bandziau ieskoti, bet neradau  blush2.gif  noriu paklausti, gal kurios auginate kates, ir esate girdejusios, kad sie gyvuneliai trukdo pastojimui  g.gif  jau 5 menesiukas kaip neiseina pastoti, yra tokiu minciu katineli isvest pas mama... net nezinau ka daryti, o taip nesinori, nes taip prisirisusi prie jo esu  wub.gif

Prie ko cia katinas? Nesivelk i mistikas.
Atsakyti
QUOTE(*egzotika* @ 2009 06 28, 18:26)
Sveikos  4u.gif  nezinau ar tokia panasi tema buvo ar ne, bandziau ieskoti, bet neradau  blush2.gif  noriu paklausti, gal kurios auginate kates, ir esate girdejusios, kad sie gyvuneliai trukdo pastojimui  g.gif  jau 5 menesiukas kaip neiseina pastoti, yra tokiu minciu katineli isvest pas mama... net nezinau ka daryti, o taip nesinori, nes taip prisirisusi prie jo esu  wub.gif

sveika,visiska nesamone ,kad kate turetu itakos pastojimui. schmoll.gif o 5menesiai tai dar nera ilgas laiko tarpas,kad galima butu jau spresti apie nevaisinguma g.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.170 @ 2009 06 29, 03:57)
o tu vyra turi?

kvailas klausimas doh.gif tas pats, ar vyras pim.... turi lotuliukas.gif jei nezinai atsakymo ar neturi komentaro, tai geriau isvis nerasyk, negu parasyti nesamone
Papildyta:
QUOTE(della @ 2009 06 29, 01:02)
sveika,visiska nesamone ,kad kate turetu itakos pastojimui. schmoll.gif o 5menesiai tai dar nera ilgas laiko tarpas,kad galima butu jau spresti apie nevaisinguma  g.gif

as suprantu, tiesiog klausimas kilo is patirties, kuri buvo ne itin maloni. Pries kelis metus buvau pastojusi ir tai po metu, ir pastojau nesekmingai, negimdyminis verysad.gif tai ligoninej moteriskaites kaip susitarusios kalbejo apie katinelio trukdyma pastojimui doh.gif tai tikrai tas klausimas ne is dangaus, tikiuosi kad tai nesamone, bet kai buvo nesekmingu pastojimu ir ilgi laiko tarpai, tai pradedi prisigalvoti visokiu nesamoniu ir i pasakymus pradedi kitaip ziureti rolleyes.gif
Atsakyti
Yra tokia liga toksoplazmoze, kuri pavojinga nesciosioms. Ja galima uzsikresti ir nuo kaciu, gal tai buvai girdejusi, todel ir kilo tokios mintys.
Paieskok google info apie ja, o pastojimui kates tikrai itakos neturi mirksiukas.gif
(Toksoplazmozės profilaktika ypatingai svarbi nėščioms ir asmenims, kurių imunitetas yra nusilpęs. Reikia vengti vartoti termiškai neapdorotą ar nepakankamai apdorotą mėsą, kiaušinius, nevirintą, nepasterizuotą pieną, vengti kontakto su katėm.)
Atsakyti
[quote=gretchene,2009 06 29, 08:41]
Yra tokia liga toksoplazmoze, kuri pavojinga nesciosioms. Ja galima uzsikresti ir nuo kaciu, gal tai buvai girdejusi, todel ir kilo tokios mintys.
Paieskok google info apie ja, o pastojimui kates tikrai itakos neturi mirksiukas.gif
(Toksoplazmozės profilaktika ypatingai svarbi nėščioms ir asmenims, kurių imunitetas yra nusilpęs. Reikia vengti vartoti termiškai neapdorotą ar nepakankamai apdorotą mėsą, kiaušinius, nevirintą, nepasterizuotą pieną, vengti kontakto su katėm.)
Pavojinga, jei toksaplazmoze uzsikrecia nescioji. Bet dazniausiai gyvunu myletojos (kaip as pvz) ja perserga vaikysteje ir igauna imuniteta. As tyriausi, pas mane teigiami antigenai, vadinasi nebesirgsiu. O kates kaip tik labai atpalaiduoja ir sveika laikyti del geros energijos namie. Pastebekite, kokie tusti ir bejausmiai namai be gyvununu ir... knygu. *Egzotika*, buk rami... as kiekviena kart pastoju po 1,5m. Tik mano nelaime, kad vaisiai nesivysto. Va ryt aiskinsiuos priezastis. Ir paklausiu del juoko ginekologo, gal mano katinas tuos vaisius kazkaip zvilgsniu paveikia smile.gif Geru vilciu ir puikios vasaros nuotaikos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(fertimore @ 2009 06 29, 09:59)
Pavojinga, jei toksaplazmoze uzsikrecia nescioji. Bet dazniausiai gyvunu myletojos (kaip as pvz) ja perserga vaikysteje ir igauna imuniteta. As tyriausi, pas mane teigiami antigenai, vadinasi nebesirgsiu. O kates kaip tik labai atpalaiduoja ir sveika laikyti del geros energijos namie. Pastebekite, kokie tusti ir bejausmiai namai be gyvununu ir... knygu. *Egzotika*, buk rami... as kiekviena kart pastoju po 1,5m. Tik mano nelaime, kad vaisiai nesivysto. Va ryt aiskinsiuos priezastis. Ir paklausiu del juoko ginekologo, gal mano katinas tuos vaisius kazkaip zvilgsniu paveikia smile.gif Geru vilciu ir puikios vasaros nuotaikos drinks_cheers.gif

aciu uz palaikyma ir supratima 4u.gif mirksiukas.gif o ne kaip kurie, kuriems uzkliuvo ar vyra turiu lotuliukas.gif sakyciau ne be reikalo blondinu pasivadines hihihi.gif bet kadangi esu pati blondine, tai suprasiu kad ne vyrams suprast moteriskaiciu reikalus flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *egzotika*: 29 birželio 2009 - 10:23
Turiu kate jau 9 metus, nepastojimo stazas 7 metai. Nemanau, kad ji man trugde tureti vaiku. Su pirmu pastojau po 7 metu gydymo, o va si karta tikras neticiukas smile.gif Nemanau, kad gyvunai kalti, kad nesulaukiam savo veikeliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anoli: 29 birželio 2009 - 13:14
QUOTE(*egzotika* @ 2009 06 28, 20:26)
Sveikos  4u.gif  nezinau ar tokia panasi tema buvo ar ne, bandziau ieskoti, bet neradau  blush2.gif  noriu paklausti, gal kurios auginate kates, ir esate girdejusios, kad sie gyvuneliai trukdo pastojimui  g.gif  jau 5 menesiukas kaip neiseina pastoti, yra tokiu minciu katineli isvest pas mama... net nezinau ka daryti, o taip nesinori, nes taip prisirisusi prie jo esu  wub.gif


mano aimis, katinas nuima stresa..t.y. padeda :-) o kai lauki stebuklo, jo buna sociai :-)
Atsakyti
turiu 2 kates, nemanau, kad kates gali trukdyti pastoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kad miliijonai žmonių žemėje gyvena kaimuose, kur kasdien susiduria su galvijais, kiaulėmis, nekalbant apie tokią smulkmę kaip pelės, katinai ir šunys, kur net ypatingos higienos nėra, užtat neserga alergijomis.

Katė apskritai toks paslaptingas gyvūnas, vaikščiojantis pats sau, nepaklūstantis žmogui, todėl ir gimsta visokie mitai ir prietarai.
Atsakyti
Zinau, kad gydytojai pataria atsisakyti kateslaikymo, jei moteris yra nescia.
Atsakyti