Įkraunama...
Įkraunama...

Guinot kosmetika

SVEIKOS ar zinote ka nors apie sia kosmetika Guinot-kremai,kuriuos pasiule kosmetologe taciau jie man visiskai negirdeti,nematyti ar ka nors zinot apie juos
Atsakyti
man tai jie patys patys geriausi, turiu krema ir kauke ir paakiams, super smile.gif
Atsakyti
Man labai patiko Guinot - nors skeptiskai ziurejau i ja kazkodel, - eilinis triukas maniau sau - visaip ieskojau prie ko prikibti, bet neradau, kas svarbiausia, kad nekemsa poru juju kremai - tai man labai patiko.
Atsakyti
Gal galite pasakyti kiek kainuoja ir kur galima pirkti guinot kosmetiką?
Atsakyti
4u.gif Euro vaistinėje-bazėj. Kosmetika ne iš pigiųjų sad.gif
Atsakyti
Ar naudojate Guinot,kokie atsiliepimai??Kaip tos firmos kaukes ??
Atsakyti
Kokiose parduotuvese ju buna?
Atsakyti
Parduotuve,nezinau neesu macius g.gif grozio salonuose.Mankaip irnorirekomenduot t produkciija,bet bijau isbandyt,td klausiu jusu kas esate isbande??O gl zinot kur butu galima paskaitynet ape sia produkcija??
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2005 09 18, 11:07)
Parduotuve,nezinau neesu macius g.gif grozio salonuose.Mankaip irnorirekomenduot t produkciija,bet bijau isbandyt,td klausiu jusu kas esate isbande??O gl zinot kur butu galima paskaitynet ape sia produkcija??

Apie kaukes nežinau, bet kremai man jų patinka, nors jokių stebuklų nepadarė. mirksiukas.gif Kaina mano supratimu per didelė, yra gerokai pigesnės geros kosmetikos. Štai čia
http://www.sugihara.lt/ yra nuoroda ,,kosmetikos parduotuvė'', joje parašyta apie Guinot produktus. 4u.gif
Atsakyti
Aciu!!!!Taciau niekur neradau kainu g.gif
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2005 09 18, 19:45)
Aciu!!!!Taciau niekur neradau kainu g.gif

ir as.
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2005 09 18, 18:45)
Aciu!!!!Taciau niekur neradau kainu g.gif
Dėl kainų tiksliai nežinau, mano ne Lietuvoj pirkti. Bet tikrai nepigūs. Jei neklystu, mačiau Savanorių Hyperimi vaistinė tais kremais prekiauja. Ten turėtų būti tikrai pigiau nei Sugiharoj smile.gif
Atsakyti