Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės, kai mamos arba tėčio jau nebėra.....

Norejau paklausti del labai skaudzios man temos. Mano mamytes heart.gif jau nebera (na stai, jau ir asaros ...... ). Kazka buvau girdejusi, kad tekant reikia vaziuoti ant kapu geliu padet. Ar tikrai? Su visa svita? Pries baznycia ar po? Ir apskritai, kokios yra tradicijos (prie stalo ir pan.), jei nera vieno is tevu?
Aciu.
Atsakyti
as girdejau, kad geriausia vaziuoti vestuviu isvakarese ant kapu. per pacias vestuves negalima, esa taip nelaimes prisisauksi.
Atsakyti
mano vyras neturi mamos ji seniai mirusi sad.gif jo gimtine vilkaviskyje kur ji ir palaidota o vestuves musu buvo raseiniuose tai vaziuoti ant kapo sakyciau labai toli mes tai padareme is karto po vestuviu
Atsakyti
Atene, kapu lankymas tai tavo sirdutes reikalas. Mamytes atminima juk tu nesioji sirdeleje smile.gif
Kiekviena mama nori, kad jos vaikas butu laimingas, o vestuves viena is laimingiausiu dienu. Vaziavimas ant kapu tik sugraudins, numus nuotaika. Todel siulyciau mamytes kapa aplankyt po vestuviu, nunest gelyciu.Nuvaziuotumet abu.
Daznai prie stalo yra pagerbiama tylos minute, bet tai irgi nera butina. anksciau buvo grieztesnes normos kaip gedet, kiek laiko ir tt. o dabar siulyciau klausyt tik savo sirdeles balso. Jei yra noras vaziuot ant kapu tai nuvaziuok, bet jeigu vaziuot tik del zmoniu akiu tai neverta.
Buk laiminga savo vestuviu diena ir po ju smile.gif
Linkiu, kad tavo ir tavo vyro galvos praziltu ant tos pacios pagalves:)
Atsakyti
Tavo mamyte sedes ant debesies krasto ir viska stebes is ten. Ji tikrai bus su tavimi wink.gif

O ant kapu daug kas vaziuoja ir vestuviu diena, po visu apeigu. KAzkokios del to neva ivyksiancios nelaimes - tik prietarai. Jei tu pati nori, tai vaziuok vestuviu diena prie kao (as pati tai tikrai taip daryciau, Zemaitijoj visi taip daro)
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 04 02, 11:05)
Tavo mamyte sedes ant debesies krasto ir viska stebes is ten. Ji tikrai bus su tavimi wink.gif

O ant kapu daug kas vaziuoja ir vestuviu diena, po visu apeigu. KAzkokios del to neva ivyksiancios nelaimes - tik prietarai. Jei tu pati nori, tai vaziuok vestuviu diena prie kao (as pati tai tikrai taip daryciau, Zemaitijoj visi taip daro)

tikrai ne visi wink.gif biggrin.gif
Atene, nepamirsk ivesti savo vestuviu datos i kalendoriu supermamoj. wink.gif


Pritariu Erdves zodziams. juk mamyte vistiek yra ir bus su tavim, o ypac tokia diena wink.gif



Erdve, labai patiko tavo palinkejimas thumbup.gif
Atsakyti
Oi, neberasykite taip, kaip Smurka ir Erdve, nes is kart apsiverkiau. O as juk darbe! Kai tik bandziau nusisluostyti asara, iejo i kabineta bendradarbe ir klausia - kas cia verkia? Tokiu uzkimusiu balsu sakau - sloga - ir tai tik vienintelis kartas, kai pagalvojau, kad sloga gerai smile.gif
Atsakyti
Aš irgi tokių prietarų negirdėjus - neva nelaimę prisišauksi ar kažką panašaus...
Paprasčiausiai klausyk savo širdies balso... Aš tai tikrai važiuočiau, man būtų svarbu tą dieną pabūti šalia mamos, nesvarbu, kad ji būtų širdyje...
Bet, aišku, reikia įvertinti ir galimybes...

O svarbiausiai - elkis taip, kaip tau norisi, ir negalvok, kas priklausytų daryti, o kas ne...
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 04 02, 13:12)
tikrai ne visi wink.gif biggrin.gif

dabar ir tradiciju ne visi laikosi, ir vestuves kartais trunka tik viena vakara (lietuviai seniai taip trumpai nebaliavodavo). Bet jei klalbesim apie grieztas tradicijas, tai bent Vakaru Zemaitijoj visada po apeigu tevu kapai aplankomi.
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 04 02, 12:51)
as girdejau, kad geriausia vaziuoti vestuviu isvakarese ant kapu. per pacias vestuves negalima, esa taip nelaimes prisisauksi.

as tai pirma karta girdziu toki dalyka apie nelaime g.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 04 02, 11:18)
QUOTE (Sfinxute @ 2004 04 02, 13:12)
tikrai ne visi  wink.gif  biggrin.gif

dabar ir tradiciju ne visi laikosi, ir vestuves kartais trunka tik viena vakara (lietuviai seniai taip trumpai nebaliavodavo). Bet jei klalbesim apie grieztas tradicijas, tai bent Vakaru Zemaitijoj visada po apeigu tevu kapai aplankomi.

kiek zmoniu, matyt, tiek ir nuomoniu. as esu is vakaru zemaitijos smile.gif nu kiek buvo vestuviu giminej, keli tik i kapines vaziavo.
Atsakyti
Pritariu Smurkai- Suvalkijoje taip pat lankoma vestuviu diena mirusiu tevu kapai. Pati irgi taip dariau. Zinoma apsiasarojau, nuliudau kuriam tai laikui, bet ir mintimis pabuvau su savo mama prie jos kapo, vienu zodziu as "nuvykau" pas ja- nes tikrai noreciau kad tokia diena kad ir ta trumpa akimirka, kad ir mintimis pabuti su ja. sad.gif Liudna- paciai asaros tvenkiasi- bet reikia buti stiprioms ...
Labai graudino visos muzikantu dainos apie mama, nekarta prie stalo apsiasarojau. sad.gif
Okai islydint is namu dainavo tokia daina- mazdaug: ar atsisveikinai teveli, mamos rankas isbuciavai... tai vos ne balsu pratrukau-* nu negaliu ir dabar asaros ritasi, man tai skaudi tema... sad.gif sad.gif
Aisku vienintele paguoda- kad salia yra mylintis zmogus, kuris tokiomis akimirkomis visada palaiko.
Buk stipri, stenkis islikt rami ier linksma- to tau is visos sirdies linkiu, bet pasakysiu ir 100 procentine tiesa- tokia diena tikrai neimanoma nepasigesti tokio artimo zmogaus kaip mama... sad.gif
Atsakyti