Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Įkvėpta gražaus Samta0204 pasokojimo apie savo medaus mėnesį Kretoje, nusprendžiau ir aš pasidalinti savo įspūdžiais Turkijoje.
Išsiruošėme į ramią kelionę, nusprendę didžiąją dalį vartystis prie baseino.
Ši šalis labai tam tinka biggrin.gif . Pirma nuotrauka Turkijoje padaryta prie palmės (kaip tikriems provincialams biggrin.gif ).

Išvyką po naktinę Marmario krantinę. Tiesą sakant, nesupratau aš tų turkiškų linksmybių - garsios "made in Turkey" muzikos, beprotiškai brangių gėrimų ir 4 valandų plaukiojimo. doh.gif
Tačiau pakrantės vaizdai gražūs:

Pirma didelė išvyka buvo į Pamukalę. Tiesą sakant, sužavėjo ne tiek pats kalnas, kiek senovinis teatras ir aplink jį išsidėstęs nekropolis (miruiųjų miestas). Kelionė buvo naudinga dar ir tuo, kad vykom su anglakalbių grupe, ir gidas buvo turkas, tai daug įdomaus sužinojom apie nacionalines jų ypatybes.

Štai ir pati Pamukalė. Daug žmonių, nežmoniškas karštis, vanduo po kojomis šlepsi....

Mūsų viešbutis - 4 žvaigždučių Poseidon. Maisats labai skanus, todėl mano vyras, šiaip Lietuvoje nevalgantis pusryčių, keldova ten mane 7 valandą (dar saulei nepakilus iš kalnų), ir eidavom valgyti. Išeidavom pilnais pilvais, taip skanu buvo essen.gif . Paskui didžiąją dalį dienos praleisdavom prie baseino, ar už kelių žingsnių esančiame pliaže vacation4.gif (nors pirmą naktį atvykus, tamsoje, niekaip negalėjau patikėti, kad šis ramus ežeras - jūra biggrin.gif ).Nuotraukytėje mūsų viešbutis, ir vaizdas pro jo langą

Vakare - romatiški pasisėdėjimai ar pasivaikščiojimai jūros pakrante

Pasipluakiojimas jachta.
Vanduo labai sūrus, todėl ir nemokančiam plaukti - rojus smile.gif

Ir taip ledom daug popiečių biggrin.gif
Atsakyti
Turkija tai turkija...garžu...o medaus kopinėjimas kur? g.gif
Atsakyti
Vaizdas iš Marmario plies - labai gražus statinys. Iš jo atsiveria nuostabi panorama

Kaip kažkuri forumietė buvo pastebėjus, Turkija pilna didelių, riebių kačių (šunų neteko matyti).

Na, ir dar vienas tipiškas Marmario vaizdelis - jachtos. Čia bandėm sukomponuoti atvirutę blush2.gif

Dar galiu priduti, kad ši šalis labai savotiška - labai jaučiasi tiek plūstanti europietiškoji, tiek rytietiškoji kultūros. Gaug ko nepamatėm vien dėl to, kad buvom kurortiškoje dalyje, o ne pačioje Turkijos širdy. Kita vertus, ne toks ir buvo tikslas. Gal kada susiruošim į pažintinę kelionę. Ši šalis man dar ilgą laiką asocijuosis su gana tingiais vietiniais, 7 valandą išsiruošiančiais valyti savo kęelių kvadratinių metrų parduotuvėles - vietoj to, kad jas iššluotų, geras 15 minučių terliojasi plaudami iš žarnos bėgančiu vandeniu doh.gif . Mačiau ir turkes moteris, su visais savo juodais mundurais lipančias į vandenį.
Smagiausia pramoga buvo raftingas, gaila, kad nuotraukų iš ten neturiu.
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 09 17, 10:10)
Na, ir dar vienas tipiškas Marmario vaizdelis - jachtos. Čia bandėm sukomponuoti atvirutę blush2.gif


labai gražūs vaizdeliai, reiks pamastyti, gal verta aplankyti biggrin.gif
Atsakyti
Aha, labai gražu. Ypač gražus pagrindinis nuotraukų personažas. Bet aš girdėjau, kad medaus kopinėjimui reikalingas dar vienas biggrin.gif Tai kur tas antrasis? g.gif
Atsakyti
Labai gražios nuotraukos ir vaizdeliai, aš vis svajoju apie tą šalį tik niekaip neišeina išvažiuoti, gal kitais metais prisiruošim. Aš kažką maščiau apie antaliją tai čia ta pati vieta ar kita blush2.gif Gėda bet nežinau jei atskiri miestai tai įdomu kur yra įdomiau ir geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saugerda @ 2005 10 17, 15:47)
Labai gražios nuotraukos ir vaizdeliai, aš vis svajoju apie tą šalį tik niekaip neišeina išvažiuoti, gal kitais metais prisiruošim. Aš kažką maščiau apie antaliją tai čia ta pati vieta ar kita blush2.gif Gėda bet nežinau jei atskiri miestai tai įdomu kur yra įdomiau ir geriau mirksiukas.gif

Va sitam zemelapy matosi, kur yra Antalija ir kur Marmaris wink.gif
user posted image
Atsakyti
Jo ir dar geru atstumu viemas miestas nuo kito.Tik ydomu į kurį pigiau ir kuriam daugiau pramogų. Mano visi pažystami kažkodėl važiuoja į antaliją gal ten pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saugerda @ 2005 10 18, 08:24)
Jo ir dar geru atstumu viemas miestas nuo kito.Tik ydomu į kurį pigiau ir kuriam daugiau pramogų. Mano visi pažystami kažkodėl važiuoja į antaliją gal ten pigiau 4u.gif

Antalijoj tikrai pigiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 01 05, 13:16)
Ji neseniai Varsuvoj ilipo i lektuva skrendanti Stambulan smile.gif
Honkute, papasakosi mums kaip sekese tavo kelione, labai idomu ax.gif


Ai, tai kad pas mane tu ispudziu ne tiek daug jau buna. Atskridus jauciuosi kaip namie ir niekas manes nebestebina.
Va buvau naujame prekybos centre, sako, kad anas pats didziausias Europoj. Ten aukstu gal penki. As tik iejus pasukiojau galva ir is karto pasijutau pavargus, po parduotuves nebevaiksciojau.
Su kursiokais susitikom, rakes isgerem, bandziau ta ju pilvo soki sokti, bet beviltiska smile.gif Sikna kraipyti tai man iseina, bet ja kratyti jau nelabai.
Per Naujus Metus ziurejau Victoria Secret Show. Va Heidi Klum paliko ispudi, moteriske tik pries kelis menesius antra vaika pasigimde, o niekad nepasakytum. Kaip ten jos taip greitai svori numeta ir dar taip, kad pilvas nenukartu g.gif
Autobuse vienas vyriskis (su vestuviniu ziedu) vis gretinosi ir vis laikydamasis tureklo alkune kele, kad mane paliestu. Nu as jau laukiu, kada cia normaliai palies ir galesiu skandala kelti, bet daugiau zmoniu ilipo ir tas vyriskis liko atskirtas. Taip kad neturiu nieko ypatingo, ka galeciau papasakoti.
Zodziu lauksim Smurkos ispudziu, jos bus tikri, pirma karta isgyventi. Ne taip kaip mano blush2.gif
Atsakyti
Bet as vıs tıek esu molodec boba rolleyes.gif Vıena sau grızau autobusu ıs Mersıno, nemokedama jokıos kalbos sugebejau servısını autobusa susıorganızuotı nachalıavaı ıkı Aksaray rajono, ıs ten sau ısest ı tramvaju ır pasıektı Sırkeçı. O ıs jo sau saunıaı su dvıem tasem (apelsnu, mandarınu ır greıpfrutu prısıpırkau papıgıaı lotuliukas.gif ) pasıkt savarankıskaı vıesbutı yess.gif

O tu apelsınu ır kıtı keleıvıaı, kurıe vazıavo ıs Mersıno ı Stambula, vezesı tıesıog bulvınıaıs maısaıs. Jeı parduotuvej jıe kaınuoja po lıta uz kg musu pınıgaıs, taı pakelese, tıesıaı ıs augıntoju ju galıma nusıpırktı dvıgubaı pıgıau. Ir kokıe skanus tıe cıtrusınıaı vaısıaı, be jokıu purskalu rolleyes.gif O persmonu Lıetuvoje ıs vıso nebepırksıu, kaı suzınojau ju tıkrajı skonı. Ir kaına ju cıa tık pusantro lıto musu pınıgaıs
Atsakyti
Labai gražių nuotraukų prisižiūrėjau ir pasakojimų perskaičiau smile.gif Jau noriu į Turkiją biggrin.gif
Atsakyti