Įkraunama...
Įkraunama...

Dėmesingas planavimas ar "kaip Dievas duos?"

Sveiki.Kas nesuprato mano temos paprasciausiai pabandysiu paaiskinti.Auginu dar vis viena vaika, norisi retkarciais antro bet.... atsiranda STABDIS.Klausiu dabar mamu auginanciu 2 ir daugiau vaiku: kaip jus sumastete,sugalvojote susilaukti antro?kai planavote i ka atsizvelgete?ar i materialine padeti ar siaip nieko nedaret....ar klausetes savo vaiku seneliu ar nenoretu dar tapti seneliais?ar dideli demesi jie jums sudare?
nes man sitie klausimai (kuriuos galiu vadint idijotiskais) kyla vien pagalvojus apie antra vaikuti verysad.gif Pvz; kaip seneliai reguos?ar neprades sakyti per anksti?kam jum antras? unsure.gif uztad noriu jusu mielos mamos paklausti kaip su tokiom mintim susitvarket?ar esat laimingos?
Atsakyti
man toks jausmas kad tu jo ne taip labai ir nori kad tau kyla tiek daug klausimu g.gif jeigu labai labai norisi tai ir planuok koks kieno skirtumas ka kiti pasakys ar pagalvos juk tai tavo gyvenima ir tavo seimos padidejimas butu

kiekvienas vaikelis ateidamas atsinesa savo ir suteikia dideli dziaugsma o tada jau nebelieka niekam jokiu klausimu

sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(#super# @ 2009 07 02, 13:44)
man toks jausmas kad tu jo ne taip labai ir nori kad tau kyla tiek daug klausimu g.gif jeigu labai labai norisi tai ir planuok koks kieno skirtumas ka kiti pasakys ar pagalvos juk tai tavo gyvenima ir tavo seimos padidejimas butu

kiekvienas vaikelis ateidamas atsinesa savo ir suteikia dideli dziaugsma o tada jau nebelieka niekam jokiu klausimu

sekmes tau 4u.gif

Pilnai pritariu thumbup.gif
Pas mane kad ir nelabai laukti, neplanuoti buvo antras ir trecias, bet esam labai laimingi kad nutarem tiek turet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2009 07 01, 23:08)
Sveiki.Kas nesuprato mano temos paprasciausiai pabandysiu paaiskinti.Auginu dar vis viena vaika, norisi retkarciais antro bet.... atsiranda STABDIS.Klausiu dabar mamu auginanciu 2 ir daugiau vaiku: kaip jus sumastete,sugalvojote susilaukti antro?kai planavote i ka atsizvelgete?ar i materialine padeti ar siaip nieko nedaret....ar klausetes savo vaiku seneliu ar nenoretu dar tapti seneliais?ar dideli demesi jie jums sudare?
  nes man sitie klausimai (kuriuos galiu vadint idijotiskais) kyla vien pagalvojus apie antra vaikuti verysad.gif Pvz; kaip seneliai reguos?ar neprades sakyti per anksti?kam jum antras? unsure.gif uztad noriu jusu mielos mamos paklausti kaip su tokiom mintim susitvarket?ar esat laimingos?

Gal dar esi labai jauna ir labai priklausoma nuo senelių finansiškai ar kaip kitaip? O gal dar tiesiog ir neatėjo laikas antrajam. Nes tam laikui atėjus, vaikučio ilgesys bus daug stipresnis už tokias abejones. mano atveju pvz. viena močiutė labai džiaugėsi antru anūku, kita schmoll.gif vos gimus pirmam vis prasitardavo, kad nesusigalvočiau antrojo. Liūdna žinoma, bet ji mano mama, nieko nepadarysi, kai lauksiuos trečiojo, ji tai sužinos, kai jau nebebus įmanoma nuslėpti. Aš labiau į materialinį stabilumą kreipsiu dėmesį, kai planuosim trečią ir ketvirtą, kai tik šie pirmieji praaugs kiek. Linkiu tau subrandinti didelį gražų norą kitam vaikeliui ir jis ateis, o jei iš tikrųjų kokios problemos, finansinės ar šeimoj, patarčiau neskubėti. Bet senelių noras ar nenoras tikrai čia negali daryti jokios įtakos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2009 07 01, 23:08)
Sveiki.Kas nesuprato mano temos paprasciausiai pabandysiu paaiskinti.Auginu dar vis viena vaika, norisi retkarciais antro bet.... atsiranda STABDIS.Klausiu dabar mamu auginanciu 2 ir daugiau vaiku: kaip jus sumastete,sugalvojote susilaukti antro?kai planavote i ka atsizvelgete?ar i materialine padeti ar siaip nieko nedaret....ar klausetes savo vaiku seneliu ar nenoretu dar tapti seneliais?ar dideli demesi jie jums sudare?
  nes man sitie klausimai (kuriuos galiu vadint idijotiskais) kyla vien pagalvojus apie antra vaikuti verysad.gif Pvz; kaip seneliai reguos?ar neprades sakyti per anksti?kam jum antras? unsure.gif uztad noriu jusu mielos mamos paklausti kaip su tokiom mintim susitvarket?ar esat laimingos?

Kazkaip ir man atrodo,kad nesat dar pasirenge vaikucio atejimui. g.gif nes kai labai jo nori,nesvarbios nei seneliu,nei dar kienonors nuomones,nors manau seneliai tik pasveikintu su tokiu zingsniu,nebent esi labai jauna.
Atsakyti
mano nuomonė turbūt sutaps su visų kitų čia pasisakiusių mamyčių. Manau kad svarbiausiai tai ko norite jūs su vyru, o ne jūsų tėvai ar seneliai.. juk jiems manau tik džiaugtis reikėtų anūkais 4u.gif
Pirmiausia patys tvirtai apsispręskit, bet be kitų nuomonės 4u.gif
O šiaip turiu draugę kuri irgi nori, bet bijo, kad ta nelemta "krizė", kad finansiškai gali palūžti.. bet manau kad čia tik ieškoma priežąsties, dėl ko save taip patys atkalbinėja.. ax.gif čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Nekilo jokių abejonių nei dėl tėvų,nei dėl krizių,nei dar ko tongue.gif Mums noras augo ne dienom,bet valandom ax.gif

Jeigu gerai seksis susitvarkyti su dviem,labai ilgai netemsim ir su trečiu blush2.gif

Na nežinau,noras turėt didelę šeimą užgožia visus nemalonumus.

Mano mama,kai pasakiau nelabai apsidžiaugė,kad bus pametinukas biggrin.gif Bet man asmeniškai visiškai dzin,gi aš pati auginu ir auginsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2009 07 10, 18:31)
Nekilo jokių abejonių nei dėl tėvų,nei dėl krizių,nei dar ko tongue.gif  Mums noras augo ne dienom,bet valandom ax.gif

Jeigu gerai seksis susitvarkyti su dviem,labai ilgai netemsim ir su trečiu blush2.gif

Na nežinau,noras turėt didelę šeimą užgožia visus nemalonumus.

Mano mama,kai pasakiau nelabai apsidžiaugė,kad bus pametinukas biggrin.gif Bet man asmeniškai visiškai dzin,gi aš pati auginu ir auginsiu ax.gif

Mano mama irgi nelabai apsidziauge kad laukiuosi trecio, dar pasiule pasidaryti isvalyma, bet mes nusprendem su vyru kad auginsim, o dabar ir mama labai myli savo anukele bigsmile.gif
Atsakyti
Mums irgi nekilo jokių abejonių dėl antro vaiko, nes dar prieš planuojant pirmą buvom aptarę, kad antras bus planuojamas praėjus geriems metams po pirmojo. O jau trečią planuosim po 4-5 metų nuo antrojo. Kol kas plano laikomės biggrin.gif

Visiškai nežiūrėjom į aplinkinių reakciją. Abiejų tėvai apsidžiaugė. MB tėvai užauginę vieną vaiką, nuolat kartojo ir kartoja, kad mums reikia kuo daugiau vaikų. Mano tėvai- užauginę tris mergičkas- tik perspėjo, kad man bus sunku, bet tai draugiškai, be jokių priekaištų. Na o iš draugų tarpo, tai buvo visokių nuomonių. Vieni žavėjosi,kiti net mūsų pėdom pasekė thumbup.gif , o treti- pirštą prie smilkinio sukiojo ir sakė, kad neturim kur pinigų dėti, kad tokį vargą sau kraunamės.

Tik kiek esu pastebėjusi iš aplinkos, tai nesekit kitų norais, tik savais. Niekas kitas geriau nei Jūs nežino, ko Jums reikia. 4u.gif Turėti ar neturėti vaikų ir kada juos turėti sprendžiat tik Jūs ir niekas kitas (aišku, jei paskui vaikų nereikės auginti seneliams, tada jau būtina ir senelių nuomonė mirksiukas.gif ).
Atsakyti
o man labai artima temos autorės "problema".
Jau vis galvojam, jau sapnuoju, dienom svaigstu taip pat, bet dažnai aplanko ir įvairūs klausimai, abejonės: nors tokie, ką pasakys tėvai, neaplanko, nes pirmajam vaikui jau 3 metai (pakankamai nemažai, kad jau antras vaikas visiems būtų suprantama savaime), bet gasdina krizė (kai kas gal sakys, kad pinigai nesvarbu, bet kai vyras vienintelis maitintojas, kaba paskola ir dar jo darbe prasidėjo atleidinėjimai- tai maža nepasirodo, aš bedarbė), dar šiemet įstojau mokytis.... blush2.gif

gal ir gėda prisipažinti, kad prieš kelis mėnesius sugriešijom tyčia- sakiau bus kaip bus- bet nebuvo, bet...gėda...kai gulėjom su vyru viens šalia kito susiglaudę 4u.gif blush2.gif verkiau verkiau ir gailėjaus, kad taip padariau ir slapčia tikėjausi, kad užkibo......
pati nebesusigaudau verysad.gif keista- su pirmu pastojimu buvo lengviau, buvom nutarę, kad atšventę pirmąsias vedybų metines bandysim ir prisibandėm wub.gif o dabar...ir reikalavimai sau kitokie- tada nieko neturėjom ir nereikėjo, o dabar ir butą ir mašiną turim, bet vistiek......

visai visai susimaišiau............................. verysad.gif

Įdomu, kaip sekiasi temos autorei, gal atsilieps- pasipasakos, ji ne viena su tokiomis mintimis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2009 07 02, 06:08)
Sveiki.Kas nesuprato mano temos paprasciausiai pabandysiu paaiskinti.Auginu dar vis viena vaika, norisi retkarciais antro bet.... atsiranda STABDIS.Klausiu dabar mamu auginanciu 2 ir daugiau vaiku: kaip jus sumastete,sugalvojote susilaukti antro?kai planavote i ka atsizvelgete?ar i materialine padeti ar siaip nieko nedaret....ar klausetes savo vaiku seneliu ar nenoretu dar tapti seneliais?ar dideli demesi jie jums sudare?
  nes man sitie klausimai (kuriuos galiu vadint idijotiskais) kyla vien pagalvojus apie antra vaikuti verysad.gif Pvz; kaip seneliai reguos?ar neprades sakyti per anksti?kam jum antras? unsure.gif uztad noriu jusu mielos mamos paklausti kaip su tokiom mintim susitvarket?ar esat laimingos?


O kas yra per anksti? ir nuo kada tevai reguliuoja vaiku skaiciu kai kus turite savo seima?
Antra planuojam mes, tik mes ir planai priklauso nuo noru. Jei yra stabdis vadinasi noras nera didelis, Kai noras didelis tada nesvarbu ka pagalvos tevai arba kada yra anksti, kokios pajamos ir pan.

Antras apsieina pigiau negu pirmas, nes juk nereikes pirkti antros maitinimo kedutes, ar daugiau zaislu ( aisku jeigu skirtumas ne 15m, kai jau viska isdalinai ar ismetei).

Del laiko trukumo, mes dienoje turim 24 val, tikrai daugiau papildomas vaikas neatims, jei tas 24 val skyrem vienam vaikui, tai kai bus antras skirsim dviems.

O kam buvo pirmas, iskyla toks pats klausimas kai paklausi, o kam antras. Atsakymas is idejos tas pats.
O del laimes, tai niekas negali nusprest ar tu busi laiminga su antru ar ne, o kaip yra su pirmu? Ar pirmas vaikas tau suteikia daug dziaugsmo, laimes?

Vaikus geriausiai planuoti ir ju laukti, kad pasitiktumem juos su meile, o nesitiketumem kad meile ateis savaime. Zinoma kad meile ateis kai vaikutis gims, bet juk dar 9 men jis buna pilvelyje, kur jaucia mamos meile jeigu jis yra mylimas nuo pirmos dienos.

Sekmes jums kuriant seima 4u.gif
Atsakyti
Nuo mazumes zinojau, kad butinai turesiu du vaikus. Vien todel, kad pati augau viena verysad.gif
Beliko apskaiciuoti optimaliausia amziaus skirtuma tarp vaiku - ir kad pati nepervargus buciau, ir kad vaikai maksimaliai demesio gautu is manes, ir kad paauge galetu kartu zaisti ax.gif
Mano tevai buvo pries, taciau i tai nekreipiau demesio - mama vistiek nepadejo auginti (o ir dabar nepadeda), MB mama jau amzinatilsi doh.gif Vadinasi viskas priklause tik nuo musu su MB noru.
Beje, itin daug galimybiu tureti dar viena vaikeli neturejom: uzdarbiai buvo menki, buvom prisiskoline pinigu bustui, taigi, ziauriai taupem ir skaiciuodavom kiekviena centa.

Dabar auga du paaugliai berniukai (amziaus skirtumas 2 m 10 men.) - jie geriausi draugai, zaidimu partneriai. O neseniai atsirado ir neplanuota visai netyciuke sese. Net minties nebuvo atsisakyti ,,netyciuko" - jei jau ji nusprende pas mus ateiti, vadinasi priimsim du dziaugsmu wub.gif
Atsakyti