Įkraunama...
Įkraunama...

Morkus

šitas gi pagal NT. esu baisiai religinga. manyč, kad ant LT da nėr tokio.
Atsakyti
Super thumbup.gif
Atsakyti
nors ir seniai Lietuvoje įprastas, man vienas negražiausių vardų schmoll.gif bet jeigu jums ok.gif, tai normalus pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 02 liepos 2009 - 09:50
schmoll.gif
Atsakyti
a tai ko blogas? krikščioniškas. ką visokie niauros, maurai, magnai ir damijai yra geriau???
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 07 02, 10:43)
šitas gi pagal NT. esu baisiai religinga. manyč, kad ant LT da nėr tokio.

yra ax.gif
MB kolega Morkus - deje neseniai mirė.... o mažų berniukų yra "net" 5 tongue.gif
Bet man nepatinka šis vardas... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(rozmarinas @ 2009 07 02, 12:10)
a tai ko blogas? krikščioniškas. ką visokie niauros, maurai, magnai ir damijai yra geriau???

NEBLOGAS.....vardas šiaip normalus... .. bet man NEGRAŽUS ir tiek.... Čia skonio reikalas..man pvz nu nors užmušk - INGA toks negražus vardas...nu fe ir viskas.... O populiarus, normalus...
Atsakyti
man tai ne schmoll.gif , yra ir grazesniu vardu NT. ir nemanau kad jei jau easat religingi, kad vardas butinai turi buti kokio Apastalo ar Sventojo...vardas tikejimui absoliuciai reiksmes neturi, nes tikejimas gyvena sirdyje... blush2.gif , o ne zmogaus varde
ir dar kieme manau vaiaki jusu sunaus nevadins Morkumi, o greiciausiai Morka, kad ir kaip skaudu taip jau yra...vaikai ir liks vaikais..pagalvokit gerai ,pries duodami si varda.. smile.gif
Atsakyti
Man labai gražus vardas, retas ir skambus thumbup.gif
Atsakyti
hihihi.gif
Atsakyti
Nepatinka
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 07 02, 13:10)
a tai ko blogas? krikščioniškas. ką visokie niauros, maurai, magnai ir damijai yra geriau???

jeigu renkates is siu, tai jau tikrai Morkus geriau. Bet siaip - schmoll.gif
Atsakyti
Kadangi Morkus tikrai yra vardas, galite rinktis, jei jums patinka. Vis geriau už visokius ten žodžius, kuriuos pateikia kaip vardus.
Vardo grožis - skonio reikalas. Įdomus, bet man nelabai patinka.
Atsakyti