Įkraunama...
Įkraunama...

Netradicinė medicina

Sveiki 4u.gif
Neradau tokios temos, tad pabandysiu užvesti naują. Atsiprašau mederatorių, jei jau kažkas panašaus buvo. ax.gif
Mane domina netradicinė medicina ir alternatyvūs gydymo būdai. Būtų malonu, kad pasidalintumėme patirtimi, kas kur mokėsi, ko įdomaus išmoko, kaip sekasi visa tai pritaikyti kasdieniniame gyvenime? Paisadlinkite ir nuomonėmis, kur geriau neiti ir nekišti nosies, nes nėra jokios naudos.
Mane asmeniškai dabar domina akupunktūra ir akupresūra, bet kas liečia mokymąsi, tai radau tik Seldino mokykloje Jurbarke, gal kas žinote, kur būtų galima išmokti Vilniuje?
Atsakyti
Ar nera nieko zinanciu, ar visi atostogauja?? g.gif
Atsakyti
Norint ismokti netradiciniu budu, reikia is pradziu ismokti tradiciniu..... Nu bet cia taip, apmastymams. Bent jau Rytu salyse taip ismokstama, toj pacioj Kinijoj. O tie "kursai" vyksta kaip ir visame pasaulyje- virs 10 metu universitetuose. Kitaip teigia tik sarlatanai ir sundaktariai.... Sekmes!

P.S. nieko asmenisko, issakaiu savo subjektyvia nuomone
Atsakyti
Norint ismokti netradiciniu budu, reikia is pradziu ismokti tradiciniu..... Nu bet cia taip, apmastymams. Bent jau Rytu salyse taip ismokstama, toj pacioj Kinijoj. O tie "kursai" vyksta kaip ir visame pasaulyje- virs 10 metu universitetuose. Kitaip teigia tik sarlatanai ir sundaktariai.... Sekmes!

P.S. nieko asmenisko, issakaiu savo subjektyvia nuomone
Atsakyti
QUOTE(rimtas eziukas @ 2009 07 07, 07:09)
Norint ismokti netradiciniu budu, reikia is pradziu ismokti tradiciniu..... Nu bet cia taip, apmastymams. Bent jau Rytu salyse taip ismokstama, toj pacioj Kinijoj. O tie "kursai" vyksta kaip ir visame pasaulyje- virs 10 metu universitetuose. Kitaip teigia tik sarlatanai ir sundaktariai.... Sekmes!

P.S. nieko asmenisko, issakaiu savo subjektyvia nuomone


Tavo manymu po to tradicine "medicina" nesipjauna su neradicine?? Zinau viena daktare, kuri ilgai kovojo, kad nuslopintu savyje "tikraji daktara", kad galetu uzsiimti netradicine medicina. As nesakau, kad visiskas bambukas gali tuo uzsiimti, bet 10 metu mokytis univere del to...
Atsakyti
Mano supratymu nesipjauna....Bet tai IMHO! Kinijoje nesipjauna, o matyt LT pjaunasi- keista g.gif g.gif g.gif. O kam tada is viso kursai- imk adata ir badyk!
Atsakyti
QUOTE(rimtas eziukas @ 2009 07 07, 16:13)
Mano supratymu nesipjauna....Bet tai IMHO! Kinijoje nesipjauna, o matyt LT pjaunasi- keista  g.gif  g.gif  g.gif. O kam tada is viso kursai- imk adata ir badyk!

Kokia dar tu isivaizduoji netradicine medicina? Apie akupunkturas nesnekant..
Papildyta:
Pvz. bioenergetika, gydymas spalvomis, akmenimis ir pan..
Atsakyti
O kur dar aromaterapija ir gydymas zolemis..... Viskam galeciau surasti paaiskinima ir "tradicines puses". Akupunktura- 100 procentu neurologija.
Kuo sudetingesnis moklas, tuo daugiau, kazkodel, zmoniu mano, kad nereikia specifiniu ziniu. Kinijoje visa ta "netradicine" medicina yra butent tradicine ir jos ismokstama univeruose. Australijoje medicinos fakultetuose yra tokios specialybes. Nesuprantu, kodel zaidymai su sveikata atrodo tokie nekalti... Kazkodel naturalu eti gydytis pas veterinorius.
Atsakyti
QUOTE(rimtas eziukas @ 2009 07 09, 10:27)
O kur dar aromaterapija ir gydymas zolemis..... Viskam galeciau surasti paaiskinima ir "tradicines puses". Akupunktura- 100 procentu neurologija.
Kuo sudetingesnis moklas, tuo daugiau, kazkodel, zmoniu mano, kad nereikia specifiniu ziniu. Kinijoje visa ta "netradicine" medicina yra butent tradicine  ir jos ismokstama univeruose. Australijoje medicinos fakultetuose yra tokios specialybes. Nesuprantu, kodel zaidymai su sveikata atrodo tokie nekalti... Kazkodel naturalu eti gydytis pas veterinorius.

O kaip tavo manymu nustato ligas, pries israsant zoliu?? Bent karta buvai pas zolininke, kuriai ne pats pasakai kuo sergi, bet pasako ji pati? Siaip as buvau, kuri nustatineja virgulemis(cia manau, nelabai tradiciska) ir nepasakyciau, kad prasauna pro sali, ko negaliu pasakyti apie daktarus apsikrovusius moderniausiomis aparaturomis (cia aisku, ne apie visus). Beja, pati ta daktare yra gavusi Maskvoje gydytojo kvalifikacija, bet pati prisipazino, kad ilga laika kovojo jos tradicinis ir netradicinis gydymas. O del veterinoriu, tai jei man padeda, eiciau, kad ir pas ji..
Atsakyti
Tai puiku! Naturali atranka veikia! Tie, kas gydosi pas veterenorius ismirsta- protingesni zmones lieka! lotuliukas.gif Toliau diskussijos netesiu..... Nematau prasmes metyt perlus i purva
Atsakyti
QUOTE(rimtas eziukas @ 2009 07 11, 15:00)
Tai puiku! Naturali atranka veikia! Tie, kas gydosi pas veterenorius ismirsta- protingesni zmones lieka!  lotuliukas.gif Toliau diskussijos netesiu..... Nematau prasmes metyt perlus i purva


Kaip sakant kiekvienam savo ir nera cia ko pykti doh.gif As asmeniskai, labai atsirenku kam savo sveikata patiketi, jei tu eini pas daktara tik del to, kad jis diploma turi, tai cia jau tavo reikalas. Ne visus daktarus galima vadinti sveikatos puoseletojais. Toli grazu. Labai jau daug komercijos musu gyvenime. Ir nelabai suprantu, del ko metai cia savo tuos "perlus" lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, gal nesipykim ir padiskutuokime i tema 4u.gif blush2.gif
Atsakyti