Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kokio amžiaus MP geria tik dukart dienoj

Sveikos mamulės 4u.gif atsiprašau jei tokia tema buvo, mėginau ieškoti google, bet nieko tikslaus neradau g.gif Tai va pasakykit jūs man nuo kada jūsų zuikiai pradėjo mėgautis MP tik ryte ir vakare? Kažkur skaičiau,kad mamos siūlo visą dieną kišti vaikam(7mėn amžiaus) košę ir vandenį ar arbatą,o pieno duoti tik du kart, man tai asmeniškai pasirodė nerealu blink.gif Na mano pupa tai geria pienelį gan dažnai ir jau senai nebeskaičiuoju kiek kartų dienoj doh.gif ,košės duodu pusryčiams ir vakarienei . 4u.gif iš anksto dėkoju už mintis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2009 07 05, 19:59)
Sveikos mamulės  4u.gif  atsiprašau jei tokia tema buvo, mėginau ieškoti google, bet nieko tikslaus neradau  g.gif  Tai va pasakykit jūs man nuo kada jūsų zuikiai pradėjo mėgautis MP tik ryte ir vakare?  Kažkur skaičiau,kad mamos siūlo visą dieną kišti vaikam(7mėn amžiaus) košę ir vandenį ar arbatą,o pieno duoti tik du kart, man tai asmeniškai pasirodė nerealu blink.gif  Na mano pupa tai geria pienelį gan dažnai ir jau senai nebeskaičiuoju kiek kartų dienoj  doh.gif  ,košės duodu pusryčiams ir vakarienei .  4u.gif  iš anksto dėkoju už mintis.  4u.gif

Labai individualu.
Gal geriau pasidomėt ką siūlo (ir kodėl) gydytojai (rimti), PSO (pasaulinė sveikatos organizacija) atsižvelgt į savo vaiko poreikius. Susidėliot prioritetus.
O jumi dar mažiukai. Dar oi kaip reik pienuko. O skaitalus, kur rašo, kad 7mėn. vaikiukui kiša košes ir vandenį...padėk toli toli ir užmiršk.
Už MP- nieko geresnio pasaulyje tavo vaikui nėra. Daugelis išimtinai žindomų vaikų iki 1,5 metų (18mėn.) nepripažysta arbatėlių, vandenėlių. Ir tai yra normalu.
Pasidomėk ką pataria Sveika pradžia: http://www.sveikapra....lt/?text.id.19
ten rasi klausimų- atsakymų skiltį: http://www.sveikapradzia.lt/?faq
Kiti vaikai ir kitos mamos- ne visada yra sektinas pavyzdys mirksiukas.gif
Atsakyti
Tavo tiesa. ax.gif šiandien kaip tik uždaviau klausimą gydytojai į sveikapradžia.lt noriu atsakymą iš ten gauti,bet tuo pačiu domina ir mamu patirtis g.gif Savo dukrytę žadu maitinti MP pagal poreikį iki kokių metukų tai tikrai rolleyes.gif
Atsakyti
Manau arčiau dviejų metų tongue.gif
7 mėn dar tik turi ragauti įvairių maistą ir daug daug žysti blush2.gif
Atsakyti
Sunus ryte ir vakare MP valge budamas beveik dvieju metuku, ir tik todel, kad jau buvau labai nescia ir pieno nebebuvo, tik priespienis.Kitaip butu valges daug dazniau.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 07 05, 20:17)
Manau arčiau dviejų metų tongue.gif
7 mėn dar tik turi ragauti įvairių maistą ir daug daug žysti blush2.gif


Va butent sitai ir darom,daug ka ragaujam ir valgom valgom valgom daug pienelio doh.gif ne taip parasta tom kosem ja ir uzkist doh.gif
Papildyta:
[quote=Alabama,2009 07 05, 20:47]
Sunus ryte ir vakare MP valge budamas beveik dvieju metuku, ir tik todel, kad jau buvau labai nescia ir pieno nebebuvo, tik priespienis.Kitaip butu valges daug dazniau.
[/q

rolleyes.gif hm kaip idomu,kaip tas pienukas prisitaiko prie pasikeitimu visokiu g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunasMamukas @ 2009 07 05, 18:59)
Sveikos mamulės  4u.gif   atsiprašau jei tokia tema buvo, mėginau ieškoti google, bet nieko tikslaus neradau  g.gif   Tai va pasakykit jūs man nuo kada jūsų zuikiai pradėjo mėgautis MP tik ryte ir vakare?  Kažkur skaičiau,kad mamos siūlo visą dieną kišti vaikam(7mėn amžiaus) košę ir vandenį ar arbatą,o pieno duoti tik du kart, man tai asmeniškai pasirodė nerealu blink.gif   Na mano pupa tai geria pienelį gan dažnai ir jau senai nebeskaičiuoju kiek kartų dienoj  doh.gif  ,košės duodu pusryčiams ir vakarienei .   4u.gif  iš anksto dėkoju už mintis.  4u.gif


Nu nuo 7men. per diena duoti vien koses ir vandeni butu realu tik tuo atveju, jei pradetum primaitint nuo kokiu 4men g.gif Mes 7men irgi kose 2 sykius dienoj valgem. Nuo 8men kruopas pradejom isivedinet ir koses valgymas padaznejo iki 3 sykiu. O nuo 11men pradejau zindyti tik ryte ir vakare. Jau buvo net ir nakti pradejus ismiegot thumbup.gif Bet dabar vel nebeismiega: naktim ziaurus dusniakas kambary, tai itariu istroksta doh.gif
P.S. Ji pas mane niekad nebuvo didele MP fane ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brigitte: 06 liepos 2009 - 07:14
QUOTE(Brigitte @ 2009 07 06, 05:10)
Nu nuo 7men. per diena duoti vien koses ir vandeni butu realu tik tuo atveju, jei pradetum primaitint nuo kokiu 4men  g.gif Mes 7men irgi kose 2 sykius dienoj valgem. Nuo 8men kruopas pradejom isivedinet ir koses valgymas padaznejo iki 3 sykiu. O nuo 11men pradejau zindyti tik ryte ir vakare. Jau buvo net ir nakti pradejus ismiegot  thumbup.gif Bet dabar vel nebeismiega: naktim ziaurus dusniakas kambary, tai itariu istroksta  doh.gif
P.S. Ji pas mane niekad nebuvo didele MP fane  ax.gif


Maniske tai nuo pat gimimo naktim keliasi maziausiai 3 kartus tai patikek doh.gif vis tikejausi,kad pradejus koses duoti ji apsiramins truputi,bet kur tau kaip keles taip tebesikelia blink.gif o del dusnumo kambary tai tikrai ji man visa nakti be kaldros ismiega,tik meginu uzklot iskart kojas i virsu iskelia doh.gif tai tikriausiai iki metuku maniske irgi prades tik du kart valgyt MP,bent jau reik tiketis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JaunasMamukas: 06 liepos 2009 - 13:16
as pati nuo metuku pradejau maitinti mazaja ryte ir vakare,na dar dienos begi viena karta.
Atsakyti
7 mėnesių vyrukas dieną mp visai nebeima, tik naktį. pirmas vaikas dar tokio amžiaus tikrai valgydavo mp ir dieną.
Papildyta:
QUOTE(Natuke @ 2009 07 05, 22:17)

7 mėn dar tik turi ragauti įvairių maistą ir daug daug žysti blush2.gif


maniškiu 7 mėnesių dieną mp neįpirši schmoll.gif nors kol jo neturėjau, pati sunkiai įsivaizdavau, kaip tokio amžiaus kūdikis gali mp neimti.
Atsakyti
Idomi ir aktuali tema, bent jau siandien man ax.gif

Mazylei 7 menesiai plius, o ji diena jau nebenori MP doh.gif Nors stengiuosi duoti ir siulyti daznai. Koses valgom du kartus dienoje nuo 6men. Kazkaip pagalvojau, negi nuo tokio amziaus ir lieka tik naktiniai-rytiniai maitinimai g.gif Ziuresim kaip toliau mums cia gausis, nors tikrai noriu maitinti iki metu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KlementinaR: 10 birželio 2010 - 00:00
manau, iki metuku mp islieka pagrindas, o su kitais naujais maisto produktais mazylis susipazista tik po truputi. maniskiui virs metuku jau, bet mp valgo ir diena ir net nekyla tokiu minciu kad neriektu diena duot. ax.gif
Atsakyti