Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas: Nupiešk Sterimar delfiną!

VALIOOO! PIEŠINIŲ KONKURSAS VISAI ŠEIMAI!
"NUPIEŠK STÈRIMAR DELFINĄ!"


[attachmentid=31724]


Ar kada matei delfiną – guvų, žaidžiantį, bendraujantį?
Ar kada matei delfiną, skrodžiantį bangas?
Ar įsivaizduoji, kaip galėtų atrodyti STERIMAR DELFINAS?


Fantazuokite, kurkite ir pieškite koks turėtų būti STERIMAR DELFINAS.

Bijote, kad Jūsų delfinas kitiems atrodys ne visai realus? Gal Jūsų delfinas – tai debesėliai, plaukiantys dangumi? Būkite drąsūs – naudokite visas įmanomas ir neįmanomas priemones – pieštukus, kreidutes, flomasterius, akvarelę, guašą, anglį ir t.t. Leiskite savo fantazijai žydėti. Mes tikimės, kad Jūsų sukurtas delfinukas, kartu su Sterimar, neleis Jums sirgti ir padės įveikti slogą.

Fotografuokite ar skanuokite savo darbus ir siųskite į piešinių galeriją, esančią www.supermama.lt/foto Ten rasite paraišką, kurią užpildysite prikabindami piešinio nuotrauką, įrašydami piešinio pavadinimą bei "dailininko" amžių. Išsiųskite savo paraišką ir netrukus jūsų delfinukas puikuosis galerijoje!

Visą mėnesį (iki spalio 19 d.) mes lauksime Jūsų šeimos piešinių, o vėliau – Jūs laukite dovanų!

Pirmų keturių vietų laimėtojus apdovanosime nepakartojama “pele” kompiuteriui, kurios viduje linksmai per bangas šokinėja Sterimar delfinukas! Taip taip, Jūs gerai supratote – šokinėjantis Sterimar delfinukas kompiuteriui skirtoje “pelėje”! Paguodos prizai lauks ir 5 vietos laimėtojo.

Jei nori žvilgterėti, kaip Sterimar delfinuką įsivaizduojame mes – apsilankyk svetainėje www.sloga.lt , pamatysi ir delfinuką, ir jo globojamą Sterimar buteliuką.

Piešti gali ir mažyliai, ir jų tėveliai, broliai - seserys, ir močiutės – seneliai!

Konkursą remia STERIMAR – jūros vandens aerozolis nosiai su šūkiu “SLOGAI-NE!” www.sloga.lt

[attachmentid=31725]
Atsakyti
Duosiu vaikui lapa ir piestuka, tegu pats fantazuoja smile.gif
Atsakyti
oi, kaip smagu,,,tokiame konkurse gales sudalyvauti ir neigalus vaikuciai, su kuriais as dirbu smile.gif
Atsakyti
Niu, mes jau šiandien paišėm delfinuką. Belieka įdėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ursule @ 2005 09 19, 15:18)
oi, kaip smagu,,,tokiame konkurse gales sudalyvauti ir neigalus vaikuciai, su kuriais as dirbu smile.gif

Sveika,

gal truputi nuvilsiu nes dalyvaus kaip visada tik nariu vaikai ir tik po viena piesini, bet.... parasyk man i AZ kur dirbi ir t.t. pasistegsiu pasikalbeti su Sterimaro atstovais, kad jie jums ka nors grazaus sugalvotu ir galetute sudalyvauti smile.gif
Atsakyti
Maciau pirma piesini, koks fainas ir pavadinimas liuksiskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2005 09 20, 11:54)
Maciau pirma piesini, koks fainas ir pavadinimas liuksiskas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gifAčiū biggrin.gif Dukružė kokį 10 delfinų vakar nupiešė...tiek stengėsi vaikas thumbup.gif
Atsakyti
Ir man labai patiko thumbup.gif , tik būtų dar geriau, kad prie pavadinimo jus rašytumėte ir vaiko amžių, nes pažintine prasme labai įdomu stebėti delfino piešimo "vystymosi" etapus. smile.gif Nes aš dabar ir įsivaizduoti negaliu kelerių metų vaikas gali taip gražiai delfiną nupiešti, tik žinau, kad tokia kaip mano (2.10 mėn) tikrai dar negalės. biggrin.gif
Atsakyti

 i 
tai sutariam taip: prie pavadinimo visi prirašom dar ir "dailininko" amžių.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 09 21, 10:04)
tai sutariam taip: prie pavadinimo visi prirašom dar ir "dailininko" amžių.   smile.gif

O jei piešinį piešia mamytė, o jai padeda 2 metų dukrytė? Tai rašyti mamytės amžių? Ar dukrytės? g.gif mirksiukas.gif Juk taisyklėse galima parašyta, kad gali dalyvauti visi šeimos nariai, o manoji tikrai per maža kad pati nupieštų delfiną.
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2005 09 21, 11:36)
O jei piešinį piešia mamytė, o jai padeda 2 metų dukrytė? Tai rašyti mamytės amžių? Ar dukrytės? g.gif  mirksiukas.gif Juk taisyklėse galima parašyta, kad gali dalyvauti visi šeimos nariai, o manoji tikrai per maža kad pati nupieštų delfiną.

Galima parašyt vaiko amžių ir pridėti kažką apie mamos pagalbą mirksiukas.gif Nors gali juk būti ir be pagalbos, nesvarbu, kad kai kam tai labiau panėšės į debesėlį ar balioną mirksiukas.gif
Jei piešė mamytė/tėtė/seneliai ir pan. - tuomet kaip kam norisi: galima nurodyt savo amžių, galima tik pasirašyt, "mama" ir t.t.
Atsakyti
o galima tik piešti?

aš norėčiau derinti kelias priemones delfinukui pavaizduoti.....

ar galima tik piešimo technika? mirksiukas.gif
Atsakyti