Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių dovana užsieniečiams

Siu metu rugsejo menesi dalyvausiu draugu vestuvese Libane. Su drauge sukame galvas, ka padovanoti. Dovanu saraso, jie nepateike, bet praso dovanoti pinigais ir tuos pinigelius persiusti i ju saskaita. Pora gyvena turtingai, todel jiems nieko netruksta, pinigu taip pat, todel siusti 100Lt nei sis nei tas. Norime vezti kazka lietuvisko. Bet vis tiek nesugalvojame ka. Gal galite pasiulyti kokiu nors origanaliu dovanu ideju??? Vestuves bus tikrai dideles ir prabangios.
Atsakyti
galima dovanoti knyga apie lietuva, albuma nuotrauku sulietuvos vaizdais, kazka is gintaro, bet is tikruju jeigu praso jaunieji pinigais, tai ir reiktu atsizvelgtti i ju norus 4u.gif
Atsakyti

na...jei jau prašė pinigais dovanot,vadinasi jiems jų ir reikia 4u.gif ta ale lietuviška dovana gali būti kaip priedas,o dėl 100lt,na tai kas,kad jie turtingai gyvena,gal ir to 100lt jiems reik ax.gif
Šiaip galiu pasakyt,kad nėra taip jau paprasta pasakyt,kad dovanokit jūs man pinigais 4u.gif Beje,jei tokie žmonės būtų pateikę dovanų sąrašą,tai manau,kad su 100lt nebūtum apsiėjus,todėl jie ir pasirinko kitą variantą-dovanokit pinigais,kas kiek galit,o mes jau paskui nusipirksim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 13 liepos 2009 - 07:29
vat kokia ideja man labai uzveze smile.gif jaunuju sarzas. Jie ta grozi pasikabins namuose ir tikrai nenudes i tamsiausiakampa. Stai keletas pavyzdeliu :
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(joga_qq @ 2009 08 16, 13:21)
vat kokia ideja man labai uzveze smile.gif jaunuju sarzas. Jie ta grozi pasikabins  namuose ir tikrai nenudes i tamsiausiakampa.  Stai keletas pavyzdeliu :

na vienus tokia idėja užveš, kitų ne. Be to, kiti dar ir įsižeisti gali. Jei žmonės pasakė, kad nori pinigų, vadinasi tikriausiai nori išvengti lavinos nereikalingų daiktų, kurių po to nebus kur dėti. Pinigų gal jiems ir nereikia, bet priversti namų visokiais dalykais, kurie tikriausiai nei tinka, nei patinka (galbūt interjeras visas minimalistinis, o gaus pop-art ar rokoko stiliaus daiktų). Jaunųjų norus reikia gerbti, nes yra priežastis, kodėl jie prašo vieno ar kito dalyko. Galbūt dovanotus pinigus jie paaukos labdarai? O išsiskirti galima dovanojant kokią nors ypatingą atvirutę, parašant eilėraštį, sukuriant filmą apie jaunuosius - kažką, kas vertinga įdėtu darbu, o ne (ko gero į balą) išmestais pinigais.
Atsakyti
QUOTE(joga_qq @ 2009 08 16, 13:21)
vat kokia ideja man labai uzveze smile.gif jaunuju sarzas. Jie ta grozi pasikabins  namuose ir tikrai nenudes i tamsiausiakampa.  Stai keletas pavyzdeliu :
user posted image
user posted image




doh.gif doh.gif doh.gif mesciau lauk iskart tokius siaubus.... dievazi, juk zmones tuokiasi, vestuviu dovana gali buti tikrai grazesne nei kiciniai sarzai, kuriuos betkuriame mieste bilekas nupiesti gali....

jei jauniejo myli Vilniu ir gyvendami uzsienyje gali jo pasiilgti stai kokia grazi istorija
http://www.urm.lt/index.php?1649438592

galite padovanoti dali Vilniaus sirdies, tai yra maza angeliuka. Tai kartu grazi ir simboline dovana. Gal ir nera pati originaliausia ideja, bet tikrai graziau nei sarzai ar knygos apie Lietuva.
Atsakyti
[quote=*badabum*,2009 08 17, 21:26]
doh.gif doh.gif doh.gif mesciau lauk iskart tokius siaubus.... dievazi, juk zmones tuokiasi, vestuviu dovana gali buti tikrai grazesne nei kiciniai sarzai, kuriuos betkuriame mieste bilekas nupiesti gali....

siaip tai ne bilekas piesia lotuliukas.gif
o jei zmones turiu jumoro jausma, tai kaip tik fainai. bet zinoma taitiik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Teko dalyvauti ne vienose vestuvese uzsieny, pinigu duodama mazdaug tiek kiek kainuoja maistas - nuo 30 iki 50 euru nuo zmogaus (cia Europoj, kur vestuvese gerimus reik patiems pirktis). Libane gal kitoki paprociai?

Siaip kiekviena salis turi savo tradicijas kaip tuos pinigus ir dovanas iteikti, pvz. Danijoj yra paruosiamas specialus 'dovanu stalas' ant kurio sudedamos dovanos kad sveciai galetu paziuret, Ispanijoj po vakarienes jaunoji vaiksto ir dalina is kasikelio suvenyrinius cigarus vyrams ir veduokles moteriskems, o kaip padeka uz dovaneles turi i ta kasikeli ideti voka su pinigais, Anglijoj atnesti dovana i vestuves blogo tono zenklas - dovanu sarasas issiunciamas kartu su pakvietimais, is anksto reik nueit i nurodyta parduotuve arba internetu nupirkt, kad jauniesiems is kart po vestuviu i namus pristatytu. Reiktu paciu libanieciu paklaust po kiek ir kaip duoti
Atsakyti
na as pati gyvenu Turkijoje, tai nera taip arti libano, bet arciau nei Lietuva, leisiu sau daryt prielaida, kad toje kulturoje dovanojmas arba auksas arba pinigai, tiesiog kitaip nepriimta ir su sarzais ar dar kuo liksite nesuprastos, nebent kaip kazkas minejo norite simboliskai kazka atminimui, tiesa ir auksas daznai dovanojams ne dirbiniais, o tokiais specialiais ispaustas aukso vienetukais

user posted image

aisku jie negrazus, bet jie kaip pinigu cekis, turi toki arba laikai arba nesi i aukso parduotuve ir parduodi, atsiimi pinigelius smile.gif niekas nesuka galvos ka dovanoti labiau kiek dovanoti smile.gif
Atsakyti
Esu buvusi draugų užsieniečių vestuvėse. Dovana irgi buvo labai didelis galvos skausmas, nes pakvietime buvo nurodyta banko sąskaita, tačiau mes nebūtume įstengę jiems pervesti jokios padorios sumos. Tai vis dėl to nusprendėm ką nors padovanoti, ir sugalvojom įrėminti didelę nuotrauką su labai lietuvišku - Kuršių nerijos kopų - vaizdu. Parinkom prabangesnius rėmelius, brangesnį antirefleksinį (matinį) stiklą, kad nebūtų jokių atspindžių net pakabinus prieš langą, rezultatas mums atrodė kad labai gavosi labai super ir už prieinamą kainą.
Mano MB labai neblogai fotografuoja, ten buvo jo nuotrauka, tai jei domina, rašykit į AŽ, galėsim pasiūlyti kokių kadrų.
O per vestuves ir kiti svečiai (jau vietiniai) vis tiek atnešė dovanų, kurios buvo sudėtos ant atskiro stalelio, kad visi galėtų apžiūrėti. Ten buvo indų, žvakidžių ir vazų, visai kaip pas mus būna doh.gif
Po kurio laiko gavom padėką, kad dovana patiko ir kad jie ją pasikabino pas save namie smile.gif
Atsakyti
Sveikos, reikia pagalbos. Su vyru esame pakviesti i mano draugės vestuves Kipre. Gal yra kam tekia dalyvauti ar žino kaip ten vyksta viskas smile.gif Ir gal galėtumėt patarti dėl dovanos ar vokelio turinio smile.gif u- kelionę ir apsigyvenimą mokamės patys smile.gif Būsiu dėkinga už info ir patarimus ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidoskeee @ 2014 09 12, 10:59)
Sveikos, reikia pagalbos. Su vyru esame pakviesti i mano draugės vestuves Kipre.  Gal yra kam tekia dalyvauti ar žino kaip ten vyksta viskas smile.gif Ir gal galėtumėt patarti dėl dovanos ar vokelio turinio smile.gif u- kelionę ir apsigyvenimą mokamės patys smile.gif Būsiu dėkinga už info ir patarimus  ax.gif  smile.gif

Didesnio absurdo nemaciau. Ir dar svarstot, ka dovanoti?
Atsakyti