Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus gimdykla

Alytaus apskrities S.Kudirkos ligonines gimdymo skyrius :

viena tema jau uzdaryta, taigi- turbut laikas kitai! Kiekvienos moters patirtis naujai busimai mamytei gali buti naudinga, palaikanti, padrasinanti, todel - bukite aktyvios, dalinkites ja!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pykstu: 09 liepos 2009 - 19:06
Ačiū, Pykstu, už naujus namučius alytiškėms nestuke.gif ir ne tik 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip tik norėjau paklausti, gal ką žinot, kur vyksta mankštelės besilaukiančioms? Girdėjau, kad jos mokamos, bet kur vyksta g.gif . Būčiau dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wija @ 2009 07 10, 17:31)
Ačiū, Pykstu, už naujus namučius alytiškėms nestuke.gif  ir ne tik 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Kaip tik norėjau paklausti, gal ką žinot, kur vyksta mankštelės besilaukiančioms? Girdėjau, kad jos mokamos, bet kur vyksta g.gif . Būčiau dėkinga už informaciją 4u.gif

Nera uz ka - 4u.gif
Ateik i "Alytaus nestukes ir mamytes",ten buvo lankanciu - papasakos....
As lankiau ne Alytuj.
Atsakyti
Laba,

gal kas gimdet pas Maciuleviciene? Girdejau geru atsiliepimu apie sia gydytoja. Gal galit kas nors pasidalint patirtim. Visai noreciau prie jos gimdyt ax.gif
Atsakyti
na as is alytaus bet gaila neteko gimdyti alytuje isveze i kauno klinikas Tarutiene kaip kilo pavojus mano mazylei ir po 2 sav gulejimo kaune gime mazoji
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2009 07 13, 17:37)
Laba,

gal kas gimdet pas Maciuleviciene? Girdejau geru atsiliepimu apie sia gydytoja. Gal galit kas nors pasidalint patirtim. Visai noreciau prie jos gimdyt ax.gif

as irgi labai norejau prie jos, ir labai apsidziaugiau kai ryte pasikeite pamaina ir ji atejo pas mane, deja iki gime mazylis ji nebuvo salia, nes ta nakti devynios moterys gimde, tai mano daktariuke isskubejo i operacine..
Atsakyti
QUOTE(pykstu @ 2009 07 09, 20:05)

sveikinu su dukrytės gimimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gžima @ 2009 07 30, 12:27)
QUOTE(pykstu @ 2009 07 09, 20:05)

sveikinu su dukrytės gimimu 4u.gif

Aciu!
Atsakyti
Kazkokia neaktyvi tema.Juk nestuke.gif labai aktualu, naudinga patirtis.
Atsakyti
QUOTE(pykstu @ 2009 08 15, 18:12)
Kazkokia neaktyvi tema.Juk  nestuke.gif  labai aktualu, naudinga patirtis.


greitu laiku pagyvinsim biggrin.gif ...kantrybės 4u.gif ...nors ir taip mano labai geri atsiliepimai nuo praeito gimdymo thumbup.gif ...dabar jaučiuosi labai rami ir drąsi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kai aš gimdžiau dirbo Tarutienė, bet dar po naktinio budėjimo nebuvo išėjusi Maciulevičienė, tai ir ji buvo atėjusi.O akušerė buvo Nomeda.Aš labi dėkinga Tarutienei ir Maciulevičienei nuostabios gydytojos.Man visa veikla vyko greitai ir sklandžiai tik nesisekė leliuko išstūmt.Jos abi užgulė man ant pilvo ir padėjo išstūmt.Labai daug gražių ir drasinamų žodžių išgirdau iš Tarutienės, Maciulevičienė truputį santūresnė buvo, kai pagimdžiau tai Tarutienę net pabučiavau iš džiaugsmo o ji labai šiltai mane apkabino, net dabar kaip atsimenu tai susigraudinu.Ir prieš tai aš nieko joms nedaviau.
mano tik geriausi atsiliepimai apie jas
Atsakyti
QUOTE(Anzelmute28 @ 2009 08 16, 18:00)
Sveikos 4u.gif
Kai aš gimdžiau dirbo Tarutienė, bet dar po naktinio budėjimo nebuvo išėjusi Maciulevičienė, tai ir ji buvo atėjusi.O akušerė buvo Nomeda.Aš labi dėkinga Tarutienei ir Maciulevičienei nuostabios gydytojos.Man visa veikla vyko greitai ir sklandžiai tik nesisekė leliuko išstūmt.Jos abi užgulė man ant pilvo ir padėjo išstūmt.Labai daug gražių ir drasinamų žodžių išgirdau iš Tarutienės, Maciulevičienė truputį santūresnė buvo, kai pagimdžiau tai Tarutienę net pabučiavau iš džiaugsmo o ji labai šiltai mane apkabino, net dabar kaip atsimenu tai susigraudinu.Ir prieš tai aš nieko joms nedaviau.
mano tik geriausi atsiliepimai apie jas

Kaip smagu skaityti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(artita @ 2009 08 15, 19:27)
greitu laiku pagyvinsim  biggrin.gif ...kantrybės  4u.gif ...nors ir taip mano labai geri atsiliepimai nuo praeito gimdymo  thumbup.gif ...dabar jaučiuosi labai rami ir drąsi  biggrin.gif

Saunuole mamyte 4u.gif
Atsakyti