Įkraunama...
Įkraunama...

Akies trūkčiojimas

Sveiki.
Noriu jusu paklausti, gal kas esat susidure su akies trukciojimu? t.y kai kartas nuo karto ima trukcioti, lyg koks nervas tampytu aki. Man anksciau yra taip buve, taciau po keliu dienu viskas praeidavo. O dabar jau kokie 2-3 men. kaip nebepraeina. Bendradarbes pasiule gerti magnio vitaminus. Geriu juos..............bet rezultatas toks, kad keleta dienu viskas buna gerai, o po to ir vel tas pats. Gal truksta ko nors kito?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venecija: 19 rugsėjo 2005 - 18:18
QUOTE(Venecija @ 2005 09 19, 19:17)
Sveiki.
Noriu jusu paklausti, gal kas esat susidure su akies trukciojimu? t.y kai kartas nuo karto ima trukcioti, lyg koks nervas tampytu aki.  Man anksciau yra taip buve, taciau po keliu dienu viskas praeidavo. O dabar jau kokie 2-3 men. kaip nebepraeina.  Bendradarbes pasiule gerti magnio vitaminus.  Geriu juos..............bet rezultatas toks, kad keleta dienu viskas buna gerai, o po to ir vel tas pats.  Gal truksta ko nors kito?

4u.gif labutis
taaaip, čia jau per ilgai trukčioja.... blink.gif , man irgi būdavo , bet ne taip ilgai. Geriausia - kreiptis pas gydytojus, manau, nes magnis šiuo atveju labai nedidelę įtaka turi. Man padėdavo pamasažavimas išorinio akies kampo - tik nemokėsiu paaiškinti tikslaus taško blush2.gif blush2.gif Bet pas man dar niekad nebuvo 2-3 men........ Gal gydytojai kokią akupunktūrą paskirtų - veiksmingas dalykas thumbup.gif
Atsakyti
Na man nera taip, kad istisai visa ta laika trukcioja. Kaip jau minejau, praeina keliom dienom o paskui vel diena kita trukcioja. Ir pastebejau, kad tai prasideda, kai labai isvargstu susinervinu............... (Arba cia man tik taip atrodo)
Atsakyti
QUOTE(Venecija @ 2005 09 19, 19:49)
Na man nera taip, kad istisai visa ta laika trukcioja. Kaip jau minejau, praeina keliom dienom o paskui vel diena kita trukcioja.  Ir pastebejau, kad tai prasideda, kai labai isvargstu susinervinu............... (Arba cia man tik taip atrodo)

Kreipeisi kada į gydytoją?
Atsakyti
I gydytoja nesikreipiau. vis galvodavau, kad ir taip praeis. Juolab,kad anksciau praeidavo. Na bet dabar rimtai susimasciau.
Atsakyti
Čia gal tiek sveikatai nekenkia, kiek yra šiaip labai nemalonus jausmas cry.gif manau. Būtų įdomu sužinoti kaip tai visai panaikinti, nes man atsiranda tas trūkčiojimas nepriklausomai nuo to, ar varginanti diena buvo, ar imunitetas susilpnėjęs ar pan. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
man taip buvo, isgijau, gydytojas sake gerti po 2litrus ir daugiau vandens, gerti magni, kali ir kalci. Geriau siuos vitaminus ir tera M. praejo po dienos thumbup.gif beje vandeni maukiau kas 5 min. nepakenktu druskytes truputeli daugiau pavartoti 2-3 dienas, gali buti,kad ju organizme truksta. o siaip tai elementarus elektrolitu veiklos sutrikimas.
Atsakyti
QUOTE(SiVidz @ 2005 09 19, 20:25)
man taip buvo, isgijau, gydytojas sake gerti po 2litrus ir daugiau vandens, gerti magni, kali ir kalci. Geriau siuos vitaminus  ir tera M. praejo po dienos thumbup.gif  beje vandeni maukiau kas 5 min. nepakenktu druskytes truputeli daugiau pavartoti 2-3 dienas, gali buti,kad ju organizme truksta. o siaip tai elementarus elektrolitu veiklos sutrikimas.

ax.gif ax.gif jo.....logiška. Ačiū mirksiukas.gif - nes aš tai pas gydytojus neprisiruošiu, masažiukas padėdavo - bet apie jį ne iš gydytojo sužinojau.
Atsakyti
Na reiks pabandyti gerti daugiau vandens. Nes paskutiniu metu tikrai mazai jo geriu. O ir druskytes beveik nevartoju. g.gif
vakar labai trukciojo aki, net asaros kaupdavosi, cry.gif o siandien visai nieko, beveik neprisimindavau. Beje,emiausi masazuoti ta akies krasteli smile.gif Ziuresiu kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venecija: 20 rugsėjo 2005 - 17:53
Jau kokia savaitė labai dažnai trūkčioja viršutinį akies voką (tik kairįjį). Nervina. Patrūkčija, praeina, vėl neužilgo.... doh.gif

Gal kas buvot susidūrę ir galit patart ką daryt ir nuo ko čia taip?
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2008 07 22, 11:10)
Jau kokia savaitė labai dažnai trūkčioja viršutinį akies voką (tik kairįjį).  Nervina. Patrūkčija, praeina, vėl neužilgo....  doh.gif

Gal kas buvot susidūrę ir galit patart ką daryt ir nuo ko čia taip?


Man tokiu atveju Magnis B6 padėjo...
Atsakyti
QUOTE(pukeliux @ 2008 07 22, 13:01)
Man tokiu atveju Magnis B6 padėjo...


reiks nusipirkt .... nors dabar atrodo natūralių vitaminų netrūksta...
Atsakyti