Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukai

Sveikos mamukes,

Pamaciau, kad senoji tema uzdaryta, o naujos neradau ax.gif Tai norejau jusu pasiteirauti kada dygo jusu vaikuciu dantukai, kaip vaikutis reaguodavo i naujuosius gyventojus burnyteje? Ar labai seiliodavosi? Ka jus tepdavot burnyteje? Ar masaziukus kokius darete?

As pati tik dabar pastebejau (maniskei tik dabar suejo 8 men), kad jai pradejo listi antrasis dantukas, mergaiciuke be galo irzli, o per diena pakeisti reikia ne viena bodziuka, nes visi iki bambos slapi buna ax.gif

--------------------

PIRMA TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 16 liepos 2009 - 15:50
Mums dantukai pradejo dygti 5,5 men blink.gif
Tai aisku buvo seiliu daug, as irgi perrengdavau kelis kart per diena, jokie seilinukai nepadejo, nes budavo iskart grauziami ciulpiami ir kitaip naudojami dantenoms pasikasyti lotuliukas.gif
Kai labai zirsdavo tepdavau Dentinox tepaliuku dantenytes, taciau nakti padedavo tik mamos papulis - cia jau pas mus vaistas nuo visu ligu doh.gif bigsmile.gif
Taigis dabar turim du dantukus - abu apacioje thumbup.gif

Lengvo jums dantuku dygimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o mes dar neturime dantuku,o mums jau 5.5 men., bet mergiote darosi nervuota matyt greit turesime lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
mano mazylei jau 10 mėnesiukų bet mes neturim dar nei vieno dantuko, jau laukiam nuo 5 mėn., bet kaip nedyksta taip ir neišdyksta g.gif verysad.gif
Atsakyti
Mano metinukui jau 9 dantukai smile.gif
Atsakyti
mums ryt 5men ir jau turime viena prasikalusi dantuka lotuliukas.gif . Seilejames labai senai, dedu seilinukus, nes perrenkt tikrai reiktu ne 3, o visus 30 kartu lotuliukas.gif Kai dabar labai karsta, laikome plika, tai kaip viena mamyte minejo, seiliu pilna bambute buna thumbup.gif . Kad butu labai irzlus, tai nebuvo, tepeme tepaliuku tik 1 karta
Atsakyti
Mano pabiručiams jau 8 mėnesiukai, vienam pirmas dantis septinto mėnesio gale išdygo, kitam aštunto pradžioje. smile.gif
vienas tai lb ilgaij buvo zirzlius, o kitas tai tik kokias dvi dienas prieš išdygstant dantukui.
na mums tai nebuvo tų seilių upelių, aišku viską kišdavo į burnytę, griauždavo ir db dar tebegriaužia. labiausiai patinka visokie šniuriukai, kaspiniukai ir pan. lotuliukas.gif
Aš su dentinox patepu, dar vyras nupirko ant piršto maunamą tokį kaip dantų šepetuką, mūsų gyd. rekomendavo, kad ugdyti nuo pat mažumės įprotį prižiūrėti dantis smile.gif
Atsakyti
kokius tepaliukus naudojate?
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif mums jau greitai penki menesiukai ir mes jau turime du dantukus,pirmas isdygo 3,5menesio o antras 4 menesiu,ir jei neklystu neuzilgo turetu dar islysti nes leliukas labai jau kramto pirstukus ir keleta dieneliu irzlus buvo g.gif su pirmaisiais labai nevargome,po kokias dvi tris dienas pazyzdavo,ant ranku vis panesiodavau,patepdavau su kamistad tepaliuku,pamasazuodavau dantenas ir islysdavo thumbup.gif
Atsakyti
labuka 4u.gif mano pupai pirmas dantukas 4,5 men issikale, o antras vakar, t.y. po kokiu 3 ar 4 dienu pirmam issikalus ax.gif o jau zyzlumas tai neispasakytas,,,pastoviai ant ranku doh.gif biski viduriukai buvo palaisveje, tepam kamistado tepaliuka ir laukiam kol baigsis ta kankyne mazylei wub.gif
Atsakyti
Labukas,
Mums jau 8 mėnesiukai ir 2 dienos, bet dantukų dar neturime ir dar tikrai jų nesimato, labai labai jų laukiame...
Atsakyti
QUOTE(rutele21 @ 2009 07 19, 19:37)
Sveikos mamytės,
mano mazylei jau  10 mėnesiukų bet mes neturim dar nei vieno dantuko, jau laukiam nuo 5 mėn., bet kaip nedyksta taip ir neišdyksta g.gif  verysad.gif

Ir maniskei 10 , bet dantuku nera. Man paciai tik metuku isdygo. Tai, jauciu, ir jau taip pat bus.....
Atsakyti