Įkraunama...
Įkraunama...

Romantika kaip ir genialumas slypi paprastume

Kur mano gyvenime prasideda ir baigiasi romantika? Sunku nubrėžti ribą, nes kitaip žvelgiu į ją, man visai neromantiška minkšti žaislai ir saldainių dėžutės, neromantiška ir nuolatinis kvaksėjimas "aš tave myliu".
Kadangi kitokie dalykai yra artimi mano širdžiai, todėl romantika nuolat tvyro ore. Pasidalinsiu su Jumis keliomis romantiškomis akimirkomis iš savo gyvenimo.
Mano draugas yra iš kitos šalies, todėl būdamas Lietuvoje stengiasi kuo labiau pažinti mūsų tradicijas, papročius. Paragavęs tradicinį patiekalą (cepelinus) neliko sužavėtas, todėl paprašė manęs pagaminti ką nors tokio, kas man primena mano šeimą. Prisiminus gyvenimą su tėvais, prisiminiau ir kotletus, nes juos dažnai gamindavo mama. Dėl šios priežasties tokį patiekalą su salotomis pagaminau savo draugui. Po keletos dienų jis pasikvietė mane į svečius pranešęs, kad manęs laukia staigmena. Nuėjusi buvau labai maloniai nustebinta: į kambario vidurį atstumtas rašomasis stalas, ant stalo dvi lėkštės ir jo paties gamintas patiekalas, uždegė žvakes, ipylė po taurę vyno. Tai buvo padėka už mano pagamintą patiekalą. Sakė: noriu parodyti, kad ir aš šį bei tą moku. Buvo nuostabu wub.gif Tradiciška ir banalu? Ne, nes mes vakarieniavome vidury dienos.
Romantiška ir tai, kad dabar vasarai sugrįžęs į savo šalį, jis jau planuoja, kaip kartu švęsime rugsėjo pirmąją. Mes abu studentai, todėl ši diena tarsi nebėra mums šventė, tačiau jis žinodamas kad mokslai man svarbu nusprendė sukurti mažyte šventę, kurią planuoja dar tik esant liepos viduriui. Su nekantrumu jos laukiu.
Džiaugiuosi, kad šalia manęs toks žmogus ir nebetenka nesmagiai jaustis gavus pliušinį dulkių surinkėją.
Atsakyti
Labai grazi istorija, linkiu sekmes 4u.gif Ne zmogaus kilmeje esme, o paciame zmoguje, bukit laimingi surade vienas kita mirksiukas.gif Smagu kai salia taves yra sirdziai mielas zmogus
Atsakyti
nuostabu wub.gif visiškai sutinku,kad romantika yra paprastume wub.gif sėkmės ir laimės jūm 4u.gif
Atsakyti
labai graži istorija wub.gif
Atsakyti
Kuo daugiau romantikos jusu bendram kelyje 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2009 07 13, 16:40)
Kur mano gyvenime prasideda ir baigiasi romantika? Sunku nubrėžti ribą, nes kitaip žvelgiu į ją, man visai neromantiška minkšti žaislai ir saldainių dėžutės, neromantiška ir nuolatinis kvaksėjimas "aš tave myliu".
Kadangi kitokie dalykai yra artimi mano širdžiai, todėl romantika nuolat tvyro ore. Pasidalinsiu su Jumis keliomis romantiškomis akimirkomis iš savo gyvenimo.
Mano draugas yra iš kitos šalies, todėl būdamas Lietuvoje stengiasi kuo labiau pažinti mūsų tradicijas, papročius. Paragavęs tradicinį patiekalą (cepelinus) neliko sužavėtas, todėl paprašė manęs pagaminti ką nors tokio, kas man primena mano šeimą. Prisiminus gyvenimą su tėvais, prisiminiau ir kotletus, nes juos dažnai gamindavo mama. Dėl šios priežasties tokį patiekalą su salotomis pagaminau savo draugui. Po keletos dienų jis pasikvietė mane į svečius pranešęs, kad manęs laukia staigmena. Nuėjusi buvau labai maloniai nustebinta: į kambario vidurį atstumtas rašomasis stalas, ant stalo dvi lėkštės ir jo paties gamintas patiekalas, uždegė žvakes, ipylė po taurę vyno. Tai buvo padėka už mano pagamintą patiekalą. Sakė: noriu parodyti, kad ir aš šį bei tą moku. Buvo nuostabu wub.gif  Tradiciška ir banalu? Ne, nes mes vakarieniavome vidury dienos.
Romantiška ir tai, kad dabar vasarai sugrįžęs į savo šalį, jis jau planuoja, kaip kartu švęsime rugsėjo pirmąją. Mes abu studentai, todėl ši diena tarsi nebėra mums šventė, tačiau jis žinodamas kad mokslai man svarbu nusprendė sukurti mažyte šventę, kurią planuoja dar tik esant liepos viduriui. Su nekantrumu jos laukiu.
Džiaugiuosi, kad šalia manęs toks žmogus ir nebetenka nesmagiai jaustis gavus pliušinį dulkių surinkėją.
drinks_cheers.gif
thumbup.gif Taip graziai aprasei smulkmenas wub.gif
Ir toliau taip gyvenkit.
Atsakyti
manau, butent tokie tampa geriausiais vyrais blush2.gif Sekmes wub.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif
Atsakyti
paprasta, bet labai miela ir šilta 4u.gif wub.gif
Atsakyti
labi smile.gif as ir noriu pasigirt 4u.gif gal banalu,smulkmenu visu nerasysiu,bet papasakosiu trumpai,o jus sakysit as kvaliukas ar ir tai yra zaidimas ,kvailiojimas,romantika ir t.t. salta,sausio vidurys,mes namuose prie teliko ant lovytes..niuriu ir iprasta ane? ir i mano galva sauna mintis,surezgu plana ir issiunciu mergaite savo is namu,isprasau jog nuvaziuotu i parduotuve nusipirktu ka tik tai nori ''ji tai ir padaro'' tu metu as...... isstumdau kambaryje baldus,pastatau palapine ''kmbaryje'' pripilu i bliuda nandens ''tvenkinys'' pritepu sumusteku,prinesu vaisiu,susipjaustau suri,ankemsu vyna ir laukiu jos......vakaras buvo nerealus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif na ti trumpai cia,toks buvo musu piknikas ''gamtoje''
Papildyta:
ir vel su klaidom doh.gif sorry doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renciukaz @ 2009 11 26, 12:47)
labi  smile.gif  as ir noriu pasigirt  4u.gif  gal banalu,smulkmenu visu nerasysiu,bet papasakosiu trumpai,o jus sakysit as kvaliukas ar ir tai yra zaidimas ,kvailiojimas,romantika ir t.t. salta,sausio vidurys,mes namuose prie teliko ant lovytes..niuriu ir iprasta ane? ir i mano galva sauna mintis,surezgu plana ir issiunciu mergaite savo is namu,isprasau jog nuvaziuotu i parduotuve nusipirktu ka tik tai nori ''ji tai ir padaro'' tu metu as...... isstumdau kambaryje baldus,pastatau palapine ''kmbaryje'' pripilu i bliuda nandens ''tvenkinys'' pritepu sumusteku,prinesu vaisiu,susipjaustau suri,ankemsu vyna ir laukiu jos......vakaras buvo nerealus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  na ti trumpai cia,toks buvo musu piknikas ''gamtoje''
Papildyta:
ir vel su klaidom  doh.gif  sorry  doh.gif


O kaip jūs susijęs su mano mylimu žmogumi? hihihi.gif
Na bet esat išradingas ir labai gražiai bei originaliai mokat įkvėpti savo meilę naujam alsavimui good.gif
Atsakyti