Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE - indai Jūsų virtuvei

user posted image
Tupperware - tai indai, kurie pradžiugins Jūsų kasdienybę virtuvėje smile.gif
Kartą paragavęs - negali sustot lotuliukas.gif
[SIZE=7]

Kas tai Tupperware ?
Tupperware kokybė

Tupperware visada garantavo kokybę. Tačiau kokybė nėra savaime suprantamas ar lengvai pasiekiamas dalykas. Tai reiškia, kad reikalavimai keliami viskam, pradedant nuo naudojamų žaliavų kokybės, naujų technologijų kūrimo, baigiant tuo, kaip pagaminta prekė laikoma, pakuojama, sandėliuojama ir platinama.

Tupperware skiria daug laiko ir pinigų tam, kad kokybė būtų užtikrinta nuo to momento, kai kyla idėja sukurti gaminį, iki tol, kol vartotojas naudoja gaminį. Be to, viskas nuolat tikrinama, ne vien tik tam, kad būtų besąlygiškai laikomasi visų standartų, bet ir tam, kad kompanija būtų visuomet pasiruošusi reaguoti į besikeičiantį gyvenimo būdą bei naujus reikalavimus.

Dėl šios priežasties gamyboje naudojamas tik švariausias polietilenas, polipropilenas ir polikarbonatas. Nepaprastai daug laiko skiriama plieninių formų dizaino kūrimui ir jų gamybai. Šios formos naudojamos gaminant Tupperware dizainerių sukurtus gaminius. Po to, kai nuodugniai patikrinama gaminių kokybė, jie laikomi patvariai ir higieniškai įpakuoti. Visa tai leidžia Tupperware kompanijos gaminiams suteikti daugiametę garantiją.
Per daug kompanijų mano, kad forma yra svarbesnė už funkciją. Ir net jei gaminys gražiai atrodo, tai nereiškia, kad jis funkcionalus. Tupperware dizaino filosofija jungia šias dvi kryptis.

Tupperware gerai žinoma visame pasaulyje dėl to, kad kuria geriausius sprendimus, tenkinančius žmonių kasdienius poreikius. Vartotojas yra kiekvieno naujo Tupperware gaminio ataskaitos taškas. Prieš kuriant gaminį, atliekami išsamūs rinkos tyrimai ir užduodami klausimai: Ko pageidauja vartotojai? Kaip jie gaminį naudos? Kaip gaminys padarys jų gyvenimą patogesnį - ar palengvindamas, ar pagreitindamas, ar tiesiog paįvairindamas darbą?
user posted image
Tik tuomet, kai žinomas atsakymas į šiuos klausimus, dizaineriai pradeda tyrinėti formos, struktūros, ergonomiškumo, funkcijos, kūrimo, medžiagos, estetikos, spalvos ir papildomos vertės apribojimus. Kai tik sukuriamas gaminio pirmavaizdis, jis testuojamas pagal daugelį kriterijų. Visų pirma, pagal tai, ką vartotojai laiko būtinu. Logika yra iš ties paprasta. Iš bendresnio vaizdo sužinomos mažiausios detalės, o iš mažiausiųjų detalių sukuriamas tinkamiausias gaminys.
Kai turim Tupperware indelių, mūsų spintelės atrodo taip wub.gif : user posted image

Tai tikrai naudingi indai mūsų virtuvei thumbup.gif
Katalogas: čia?

Senoji tema: čia

Tupperware Vilniuje Šiauliuose Kaune ir mes visos bendramintės visoje Lietuvoje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kviečiu į naujus namučius smile.gif
Trumpai priminkit kiekviena savo reikalingiausius TW indelius smile.gif

Man jie: Samba ąsotėlis 1 litro, silikoninė mentelė, kočiojimo padėklas, silikoninės kepimo formos ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 13 liepos 2009 - 19:57
Asese labai gražu bigsmile.gif
Ačiū už naujus namus 4u.gif
Atsakyti
būsiu sąžininga mama ir virsiu vaikui košę kiekvieną dieną thumbup.gif wub.gif bet...vistiek noriu įsigyti vieną nediduką induką "extra" atvejam, kai bus numatyta į priekį kai kitą dieną negalėsiu išvirti blush2.gif
tai prašau man rekomenduoti patį geriausią , kuris tiktų šiam reikalui, kūdikio košės laikymui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2009 07 13, 15:39)
Pasirodo ledų tortas  bigsmile.gif

QUOTE(Jurgitak @ 2009 07 13, 15:43)

Ačiū 4u.gif Reikės pamėginti , kaip tik vyšnios noksta thumbup.gif

Dėl vaikučio maisto... turiu aš tų indukų visokiausių, bet kažkaip nieko nenaudojau- arba virdavau (tiesa, man sekėsi, nes jis valgydavo lotuliukas.gif ), arba duodavau pirktinę, ypač jei kur išvykti reikėdavo. Tuomet jau nesistengdavau pasiruošti daugiau ir šildyti schmoll.gif
O iš TW geriau jau rekomenduočiau įsigyti limpantį dubenėlį maitinimui, jei vaikas maitinamas iš tokių indų ax.gif

Tiesa, pamačiau foto ir noriu pagirti tuos suspaudžiamus indelius thumbup.gif Turiu visą komplektą ir nebemokėčiau be jų gyventi blink.gif Pirkau tam, kad įdėčiau vyrui pietus į darbą ir kad vieną turėčiau mašinoje- jei valgytume mieste ir liktų maisto, galėtume susidėti į savo indelį. BET... iki mašinos jie dar nenukeliavo doh.gif vyras kartais nešasi į darbą, bet dažniausiai jie užimti lotuliukas.gif Ne tik likusį maistą juose laikau, bet labai mėgstu ten uždaryti salotas- pasidarau truputį anksčiau, uždarau ir atėjus pietų metui ištraukiu, užpilu aliejumi ir valgom thumbup.gif Dažnai net mėsą ten marinuoju, ypač, jei mėsos daugiau , o naudoju keletą skirtingų marinatų ax.gif Šiuo metu bene visi užgrūsti salotomis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 13 liepos 2009 - 20:45
Aš rekomenduočiau tuos du dubenukus, kur yra: vienas oranžinis, kitas mėlynas, tokie pusės litro talpos, Samba serjos thumbup.gif
Atsakyti
dideliausias ACIU ASESEI 4u.gif 4u.gif aciuks.gif aciuks.gif uz nauja temuke mirksiukas.gif

vaisinu jus savo siandien keptom spurgytem(biskuty maziaus aplaizytom mirksiukas.gif blush2.gif )

user posted image

ir parodau du savo naujuosius pagalbininkus mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(dreksis @ 2009 07 13, 21:35)
būsiu sąžininga mama ir virsiu vaikui košę kiekvieną dieną  thumbup.gif  wub.gif bet...vistiek noriu įsigyti vieną nediduką induką "extra" atvejam, kai bus numatyta į priekį kai kitą dieną negalėsiu išvirti  blush2.gif
tai prašau man rekomenduoti patį geriausią , kuris tiktų šiam reikalui, kūdikio košės laikymui  ax.gif


manau kad maziuko kosytes laikymui labiausiai tiktu vaikiskos serijos dubeneliai mirksiukas.gif juk tam ir pagaminti jie mirksiukas.gif yra mazesnis su asele,kol leliukas dar mazai"sunemnioja"o po to didesnis,su guma tokia ant dugno kad dubenelis neslystu ir nevirstu y sonus rolleyes.gif man jie jonuko kosytem buvo ir yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o laikyti juose kosyte irgi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
p.s.gal nerasykit kas anoj temoj buvo plepiausia blush2.gif doh.gif blush2.gif doh.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 07 13, 21:35)
būsiu sąžininga mama ir virsiu vaikui košę kiekvieną dieną  thumbup.gif  wub.gif bet...vistiek noriu įsigyti vieną nediduką induką "extra" atvejam, kai bus numatyta į priekį kai kitą dieną negalėsiu išvirti  blush2.gif
tai prašau man rekomenduoti patį geriausią , kuris tiktų šiam reikalui, kūdikio košės laikymui  ax.gif

Man vieno nepekanka blush2.gif
Laikymui man nepamainomi šitie:
user posted image
o maitinimui šitas:
user posted image
Šituos nusipirkus tikrai nesigailėsi
Atsakyti
Aciu uz namucius
user posted image
O as cia netycia ka sugalvojau)Nusipirkau gi duonine su lentute. Bet kazkaip tai man labai buvo nepatogu ja traukti pirmyn atgal.Tai pradejau ja nauduoti siaip viskam o ne duonai)
O pora dienu atgal kazkaip tai savaime isejo paguldyti iskepta duona ant tos lentutes ir taip padejau i duonie (kartu su lentute).Nu nezinau , man dabar labai patogu isimineti kartu su lentute, atpjauti kiek reikia ir padeti atgal)))O valyti reikia tik lentute , o ne visa duonine)

pamirsau aciu uz recepta britoniskiu lietiniu pasakyti!!!LABAI SKANU!!!!!!! drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 13 liepos 2009 - 21:16
QUOTE(gwidita @ 2009 07 13, 21:56)
manau kad maziuko kosytes laikymui labiausiai tiktu vaikiskos serijos dubeneliai mirksiukas.gif juk tam ir pagaminti jie mirksiukas.gif yra mazesnis su asele,kol leliukas dar mazai"sunemnioja"o po to didesnis,su guma tokia ant dugno kad dubenelis neslystu ir nevirstu y sonus rolleyes.gif man jie jonuko kosytem buvo ir yra o laikyti juose kosyte irgi

Aš tubūt per daug praktiška blush2.gif Bet TW indai gana brangūs, todėl košės laikymui nepirkčiau vaikiško rolleyes.gif Geriau jau koks kitas indelis (pvz tie samba išties puikiai tinka), nes tas košių periodas gana trumpas, įsigijus ne spec vaikišką indelį, jį bus galima ir toliau kitiems produktams naudoti ax.gif

O tą ledų tortą galima daryti žele žiede? Telpa ten viskas? Nes video kažkokį kitokį indą matau g.gif Ir kokius sausainius geriausia pirkti (kaip vadinasi blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 13 liepos 2009 - 21:25
aš rekomenduočiau košėm jei ne vaikišką seriją, tai btb 650ml sandarų dubenėlį, jei reikėtų kur vešti, neišbėgs... dar labai dailūs ketvertuko indeliai bei samba serijos ketvertukai, patogu iš jų vaikui pačiam valgyti.

Kas dėl pjaustyklės, aš dažniausiai, t.y. visad naudoju smuklesnį peiliuką, naujas net nenaudotas smile.gif manyčiau bulvėm fri stambesnis gal per stambus g.gif pabandykit išsipjauti centimetro skermesns bulvių lazdelę (Ilgis pirklauso nuo bulvės). Stambesnis peiliukas manyčiau troškiniam labai gerai, sriubom, na kai reikia didesnių kubelių ar šiaudelių... aš kadangi tam reikalui naudoju quich shef arba peilį paprastą, tai stambaus peiliuko ir nenaudoju, nors reikės pradėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 07 13, 21:56)

vaisinu jus savo siandien keptom spurgytem(biskuty maziaus aplaizytom mirksiukas.gif  blush2.gif )


ir parodau du savo naujuosius pagalbininkus mirksiukas.gif

p.s.gal nerasykit kas anoj temoj buvo plepiausia blush2.gif  doh.gif  blush2.gif  doh.gif  blush2.gif  doh.gif

Mniam....kaip skanuuuuu...
Vau nupirkai pabarstukaa.... thumbup.gif sveikinu)

AS irgi gerai pavariau))) lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dreksis @ 2009 07 13, 21:35)
tai prašau man rekomenduoti patį geriausią , kuris tiktų šiam reikalui, kūdikio košės laikymui  ax.gif

Jei nori vaiko maisteliui - vaikišką TupperCare dubenėlį 280 ml talpos. Užsidaro sandariai tinka transportavimui nebijant, kad parvirs, be dangtelio tinka dėti į mikrobangę. Ir dydis labai tinkamas. Patogu už rankenėlės laikant maitinti.

Will, Tuppercare dubenėliai labai šauniai naudojasi kai vaikas jau pauga - valgyti sriubai, naudoti kaip puodelį, net ir maisto likučiams šaldytuve laikyti, kai kiti per dideli.

Samba dubenukai gerai šaldytuve laikyti, bet jie nėra sandarūs skysčiui, todėl transportuojant reikėtų stebėti, kad neparvirstų.
Papildyta:
Ulitka, tu duoną kepi duonkepėje ar orkaitėje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 13 liepos 2009 - 22:06