Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

Tęsiame toliau..........
Atsakyti
drinks_cheers.gif tęsiam
O aš norėjau paklausti nesenei gimdžiusių- ar vyksta vis dar remontai?Ar jau ramybė?Nes kai kovo mėnesį buvau apžiūrėti gimdyklų, tai ten viskas buvo dar pilnam įkarštyje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2009 07 14, 09:51)
drinks_cheers.gif  tęsiam
O aš norėjau paklausti nesenei gimdžiusių- ar vyksta vis dar remontai?Ar jau ramybė?Nes kai kovo mėnesį buvau apžiūrėti gimdyklų, tai ten viskas buvo dar pilnam įkarštyje  doh.gif

Na dar ne viskas suremontuota...bet bent jau pasaliniai garsai ramybes tikrai netrugde... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriukas_ka: 14 liepos 2009 - 11:46
Super! man gimdyti tik rugsėjo pabaigoj, tai gal jau viskas gražu bus ten 4u.gif Nes kaip tik II ligoninėj ir planuoju gimdyt.
Tikriausiai reikia nueiti IV dienį į paskaitėlę ir pažiūrėt kaip ten viskas... rolleyes.gif
Atsakyti
as ir planuoju ketvirtadieni i paskaitele lekt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinuke @ 2009 07 14, 22:57)
as ir planuoju ketvirtadieni i paskaitele lekt drinks_cheers.gif


O tu jau nebe pirmą kart? Nes aš tai net nežinau kur ten eit, pirmą kart eisiu, bandysim ieškot... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedroote @ 2009 07 15, 19:19)
O tu jau nebe pirmą kart? Nes aš tai net nežinau kur ten eit, pirmą kart eisiu, bandysim ieškot... blush2.gif



na kaip i paskaitele tai pirma kart ax.gif bet ten lig buvus, eini per iejima pagrindini ir i antra auksta 234kab ir vsio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2009 07 14, 10:51)
drinks_cheers.gif  tęsiam
O aš norėjau paklausti nesenei gimdžiusių- ar vyksta vis dar remontai?Ar jau ramybė?Nes kai kovo mėnesį buvau apžiūrėti gimdyklų, tai ten viskas buvo dar pilnam įkarštyje  doh.gif



Gimdziau pries pora savaiciu, ir tikrai nei garselio negirdejau:) visiska ramybe buvo thumbup.gif
Atsakyti
paskutinė tema]čia
Sena tema ČIA
Dar senesnė ČIA

Kelios foto biggrin.gif

II-oji ligoninė
user posted image

3 gimdyklos fragmentas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamalora: 16 liepos 2009 - 21:11
o kaipfainai musu nauja temele susitvarke 4u.gif

visai faina ta paskaitele snd buvo, man patiko,jau planuoju ir kita ketvirtadieni eit 4u.gif bet jau kiek nesciuju, tiek tikrai nesitikejau bigsmile.gif tikekimies gimdyklom pasidalinsim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Galiu pasidalinti ir as savo ispudziais.
Vakar man suejo terminas gimdyti,priziurinti gydytoja atostogauja todel sake ta diena pasirodyti ligonineje apziurai.
Nuvaziuoju as i ligonine,prie priemimo kabineto pralaukiu puse valandos,nes kabinetas uzrakintas,paskui galiausiai parsirado liftininke ar kas ji ten,as paklausiau kur kreiptis,tai ji greit surado gydytoja.
Kai pasakiau ko atvaziavusi,ji labai nustebusi paklause ,-o ko jus atavziavot jei nera veiklos,juk galima laukti savaite tai tikrai.Jei norit galim nebent i ligonine paguldyti ir stebeti,bet nepatariu.
O paklausus ar nepamatuotu vaikelio sirdeles toniuku ir neapziuretu,nes kai pirma karta besilaukiant visdelto yra nerimas.Tai ji pasake kad mes neapziurinejam.
Zodziu isejau is ten kaip kvailele blink.gif .
Isvaziave is ten nusprendem pasiskambinti i kita ligonine ar tikrai nera reikalo apziurineti.Tai pasirodo,kai po termino,tai jau turi kasdiena stebeti vaikelio sirdele,pernesioti apie savaite,bet pastovioj mediku prieziuroj.Pasiule atvaziuoti uzsirasyti pas juos iskarto.Nuvaziavus uzrase toniukus ir apziurejo kakleli.Pasirodo leliuko galvyte neisistaciusi ir kaklelis visai nesiruosia gimdymui nes pilnai uzdaras ir ilgas.
Tai jei nebuciau nuvaziavusi kitur pasitikrinti,tai nezinau ko butume sulauke.
Va tokia patirtis,o buvau nuomone pries tai labai gera susidariusi apie sia ligonine.
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2009 07 17, 06:52)
Galiu pasidalinti ir as savo ispudziais.
Vakar man suejo terminas gimdyti,priziurinti gydytoja atostogauja todel sake ta diena pasirodyti ligonineje apziurai.
Nuvaziuoju as i ligonine,prie priemimo kabineto pralaukiu puse valandos,nes kabinetas uzrakintas,paskui galiausiai parsirado liftininke ar kas ji ten,as paklausiau kur kreiptis,tai ji greit surado gydytoja.
Kai pasakiau ko atvaziavusi,ji labai nustebusi paklause ,-o ko jus atavziavot jei nera veiklos,juk galima laukti savaite tai tikrai.Jei norit galim nebent i ligonine paguldyti ir stebeti,bet nepatariu.
O paklausus ar nepamatuotu vaikelio sirdeles toniuku ir neapziuretu,nes kai pirma karta besilaukiant visdelto yra nerimas.Tai ji pasake kad mes neapziurinejam.
Zodziu isejau is ten kaip kvailele blink.gif  .
Isvaziave is ten nusprendem pasiskambinti i kita ligonine ar tikrai nera reikalo apziurineti.Tai pasirodo,kai po termino,tai jau turi kasdiena stebeti vaikelio sirdele,pernesioti apie savaite,bet pastovioj mediku prieziuroj.Pasiule atvaziuoti uzsirasyti pas juos iskarto.Nuvaziavus uzrase toniukus ir apziurejo kakleli.Pasirodo leliuko galvyte neisistaciusi ir kaklelis visai nesiruosia gimdymui nes pilnai uzdaras ir ilgas.
Tai jei nebuciau nuvaziavusi kitur pasitikrinti,tai nezinau ko butume sulauke.
Va tokia patirtis,o buvau nuomone pries tai labai gera susidariusi apie sia ligonine.



jei kaip cia taip daba unsure.gif kazkaip tokiu nusiskundimu negirdejau is nieko, gal pataikiai kaip sakoma ant "tokios"?
Atsakyti