Įkraunama...
Įkraunama...

Mitelšnauceriai

Aš pabaigiau seną temą, tai bandau sukurti naują smile.gif Pažiūrėsim ar neprisvils pirmas blynas?
Atsakyti
O as ja pagyvinsiu thumbup.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Maniskis tavo grazuole pamates, saukia Bliuzas lotuliukas.gif , bet jie ir panasus thumbup.gif , tikri dvynukai
Atsakyti
gal kas galetu prisidet? CVERGIUKAS
Atsakyti
Butina suny vadinti zmogisku vardu... ir dar tokiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(koskor @ 2009 07 16, 18:27)
Maniskis tavo grazuole pamates, saukia Bliuzas  lotuliukas.gif , bet jie ir panasus  thumbup.gif , tikri dvynukai

Bliuzas stambus labai ax.gif Nors siaip jie labai panasus thumbup.gif Reiktu seimynines nuotraukos thumbup.gif



Gal kas buvot susidure su siuo teiseju ALBERTO VELASCO SANCHEZ ( Ispanija/Spain ) ? Ar labai priekabus kosmetikai?
BO SKALIN (ŠVEDIJA), BENNY BLIDH (ŠVEDIJA) ir situs gal zinot ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stafuke: 26 liepos 2009 - 13:44
QUOTE(stafuke @ 2009 07 26, 14:41)
Bliuzas stambus labai  ax.gif  Nors siaip jie labai panasus  thumbup.gif  Reiktu seimynines nuotraukos  thumbup.gif
Gal kas buvot susidure su siuo teiseju ALBERTO VELASCO SANCHEZ ( Ispanija/Spain ) ?   Ar labai priekabus kosmetikai?
BO SKALIN (ŠVEDIJA), BENNY BLIDH (ŠVEDIJA) ir situs gal zinot ?  blush2.gif

Tikrai reiktu biggrin.gif , gal kartais kuri vaziuosit spalio pabaigoj i paroda vilniuj? man jie nerealiai panasus... vis neprisiruosiu ikelt foto i kompa blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koskor: 26 liepos 2009 - 20:05
QUOTE(mielka @ 2009 07 26, 12:37)
Butina suny vadinti zmogisku vardu... ir dar tokiu  doh.gif


nebutina,bet kas pasiims suniuka,pavadins kaip nores.
Atsakyti
QUOTE(koskor @ 2009 07 26, 21:02)
Tikrai reiktu  biggrin.gif , gal kartais kuri vaziuosit spalio pabaigoj i paroda vilniuj? man jie nerealiai panasus... vis neprisiruosiu ikelt foto i kompa  blush2.gif

Reiktu kada susitikt 4u.gif
Atsakyti
Butinai reiktu susitikt biggrin.gif
MB sake, kad duociau skelbima "Paaugusi, labai isaukleta suni, keiciam i du katinus " lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(koskor @ 2009 07 28, 11:28)
Butinai reiktu susitikt  biggrin.gif
MB sake, kad duociau skelbima "Paaugusi, labai isaukleta suni, keiciam i du katinus "  lotuliukas.gif

Galim keist biggrin.gif As tau duosiu net 4 uz viena suni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stafuke @ 2009 07 28, 19:16)
Galim keist  biggrin.gif  As tau duosiu net 4 uz viena suni  lotuliukas.gif

Ne, man reikia tik dvieju lotuliukas.gif
Atsakyti