Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštės, suknelės ir aksesuarai

Atidarau naują temą mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano pamergytės visos buvo žaliomis suknelėmis ax.gif Atspalvį laidau rinktis, nes vienodas 8 pamergėms būtų buvę labai sunku gauti...
O dariau visoms vienodas puokšteles ant rankų:

user posted image user posted image

Atsakyti
Del sukneliu, tai galvoju, kad visos turetu rozines bet kokio atspalvio smile.gif va galvoju toks modeliukas butu idealiausias
user posted image
geles panasiai, kaip cia trodys, tik puokstes butinai pati darysiu user posted image
pamergiu aksesuarai - butinai geles plaukuose.dar nezinau kaip, bet visom bus vienodos geles isektos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(auksinis_drugelis @ 2009 07 19, 17:15)
Del sukneliu, tai galvoju, kad visos turetu rozines bet kokio atspalvio  smile.gif va galvoju toks modeliukas butu idealiausias
user posted image
geles panasiai, kaip cia trodys, tik puokstes butinai pati darysiu user posted image
pamergiu aksesuarai - butinai geles plaukuose.dar nezinau kaip, bet visom bus vienodos geles isektos  smile.gif

nebus tau kada gamintis tas puoksteles pamatysi smile.gif
Atsakyti
plaukuose geles? bigsmile.gif rimtaj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(auksinis_drugelis @ 2009 07 19, 16:15)
Del sukneliu, tai galvoju, kad visos turetu rozines bet kokio atspalvio  smile.gif va galvoju toks modeliukas butu idealiausias
user posted image
geles panasiai, kaip cia trodys, tik puokstes butinai pati darysiu user posted image
pamergiu aksesuarai - butinai geles plaukuose.dar nezinau kaip, bet visom bus vienodos geles isektos  smile.gif


Suknelės modeliukas gražus, bet nebus patogus schmoll.gif Nes bus suvaržyti judesiai, ir bus sunku šokti ax.gif Ir dar man jis labai įpareigojintis, jau reikia turėti neblogą figūrą ax.gif Šiuo metu reiktų kažkiek atsižvelgti į merginas...

Puokštytės tikrai gražios thumbup.gif Tik jau kaip minėjo, ar pati beturėsi didelio nori, laiko ir jėgų jas daryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2009 07 20, 14:46)
Suknelės modeliukas gražus, bet nebus patogus  schmoll.gif Nes bus suvaržyti judesiai, ir bus sunku šokti  ax.gif  Ir dar man jis labai įpareigojintis, jau reikia turėti neblogą figūrą  ax.gif  Šiuo metu reiktų kažkiek atsižvelgti į merginas...

Puokštytės tikrai gražios  thumbup.gif Tik jau kaip minėjo, ar pati beturėsi didelio nori, laiko ir jėgų jas daryti  unsure.gif


na del sukneles modeliuko, tai as nenustatysiu, kad butent taip turi atrodyti, bet turiu omeny,kad butu gerai jei visos butu elegantiskos siek tiek smile.gif
o puokstes tai jau ne karta su drauge darem, tai manau nebus dideliu problemu pacioms pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2009 07 20, 14:24)
plaukuose geles? bigsmile.gif  rimtaj? g.gif


na zinoma sneku apie dirbtines geles. sukuosena pacios issirinks tik noreciau kad dar prie tos sukuosenos pritaikytu ir gelytes isekt smile.gif kaip nors taip:
user posted image
user posted image
Atsakyti
As tai kai buvau pamerge, mums nuotaka nupirko medziaga ir juosta ir leido pasisiuti kokio norim modeliuko suknute. Ir galvoju, kad jeigu pas mane vestuvese butu pamerges tai noreciau kad ju suknutes butu tokios spalvos, beje, musu buvo 15 poru, tai visos atrodeme ispudingai. Maniske suknute atrode taip.

Oiii, nesigauna ideti foto verysad.gif
Atsakyti
sveikos pas mane pamegytes buvo su ilgom zydrim suknytem vienodom as jas pirkau o db noriu parduoti jei kas susidomes rasykit i AZ mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
ax.gif Siandien susitikau su jaunaja ir ji pagaliua pasake issirinkusi spalva, nori kad visos pamerges butu su auksine spalva sad.gif narsau internete ir bijua nes tokiu nera daug, o ir modeliai toki ka as zinau.... gal matavotes matete kazkur sukniu auksines spalvos ? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(wit@ @ 2009 07 28, 23:38)
ax.gif Siandien susitikau su jaunaja ir ji pagaliua pasake issirinkusi spalva, nori kad visos pamerges butu su auksine spalva sad.gif narsau internete ir bijua nes tokiu nera daug, o ir modeliai toki ka as zinau.... gal matavotes matete kazkur sukniu auksines spalvos  ?  cry.gif

1.2.
3. 4.

Čia tik keletas pvz, tikrai galima rasti, nepatingėk tik internete pasiieškoti salonų. mirksiukas.gif Visuose miestuose pilna proginių drabužių salonų. Ir man pačiai teko pavargti, kai reikėjo, bet užtat radau tai su kuo atrodžiau sau graži ir man buvo patogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo The_Dieter: 29 liepos 2009 - 09:37