Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada soskei NE?

Mano dukrytei 1 metai ir menuo, mes dar su soske, bet duodu tik pries miegant, diena jos jau beveik nereikia, tik retkarciais kai man jau neuztenka kantrybes blush2.gif
Kiek laiko buvo jusu mazyliams kai jau nebereikejo jos ir kaip atpratinot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 spalio 2009 - 22:42
maniskei soskes nuo 8men nebereikia,ji pati atsisake.manau,kad nereiketu neduoti pats vaikas nebeims kai jam nebereikes.
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 07 18, 19:01)
maniskei soskes nuo 8men nebereikia,ji pati atsisake.manau,kad nereiketu neduoti pats vaikas nebeims kai jam nebereikes.

niu jei lauksiukol nebeims, tai manau laaabai darnegreit bus g.gif nes diena irgi jei pamato iskart i burnyte kisa doh.gif
Atsakyti
Manau vaikai patys jos atsisako kai ateina tam momentas,bet jei ilgai susidraugauja ,tai tada manau reikia padeti su ja atsisveikint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rainstone @ 2009 07 18, 20:10)
Manau vaikai patys jos atsisako kai ateina tam momentas,bet jei ilgai susidraugauja ,tai tada manau reikia padeti su ja atsisveikint smile.gif

metu vaikui tai manau dar galima leisti su soske buti
Atsakyti
Mes 1.2 metu namuose soske pametem,kitos nepirkom,o ir nelabai prase ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2009 07 18, 20:30)
metu vaikui tai manau dar galima leisti su soske buti

Mano pirmoji uzaugo be soskes,nepatiko jai ir viskas,o vat mazius jau metukai kai net neketina jos atsisakyti ,negali be jos net uzmigti,ziuresim kaip cia bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(Rainstone @ 2009 07 18, 21:58)
Mano pirmoji uzaugo be soskes,nepatiko jai ir viskas,o vat mazius jau metukai kai net neketina jos atsisakyti ,negali be jos net uzmigti,ziuresim kaip cia bus toliau.

nu nemanau,kad ta soske vaikams ilgai reikalinga g.gif iki ejimo i darzeli tikrai turetu atprasti
Atsakyti
Kol pradėjo vaikščioti, tai nuolat reikėjo, paskui tik miegoti einant (dviejų - viena burnytėj, kita rankytėj biggrin.gif ), o visiškai atsisakė tik gal dvejų su puse - aš tiesiog pamiršau palikti ir kažkur nukišau, o auklė nerado ir pamanė, kad jau nutariau atsisakyti, tai taip dukrytei ir pasakė biggrin.gif . Na, o ji buvo labai supratinga ir nebereikalavo thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Saloniki @ 2009 07 18, 21:44)
Kol pradėjo vaikščioti, tai nuolat reikėjo, paskui tik miegoti einant (dviejų - viena burnytėj, kita rankytėj  biggrin.gif ), o visiškai atsisakė tik gal dvejų su puse - aš tiesiog pamiršau palikti ir kažkur nukišau, o auklė nerado ir pamanė, kad jau nutariau atsisakyti, tai taip dukrytei ir pasakė  biggrin.gif . Na, o ji buvo labai supratinga ir nebereikalavo  thumbup.gif .

tai jum pasiseke, kad taip greitai pasimirso. Asbuciau labai dekinga kad kas nors ja pasleptu ne nuo dukrytes, o nuo manes, kad neduociau lotuliukas.gif jei pati neturesiu, tai teks kazkaip ramint, o jei turiu paslepus, tai paluztu ir duodu vel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aniuta0515 @ 2009 07 18, 23:01)
tai jum pasiseke, kad taip greitai pasimirso. Asbuciau labai dekinga kad kas nors ja pasleptu ne nuo dukrytes, o nuo manes, kad neduociau  lotuliukas.gif  jei pati neturesiu, tai teks kazkaip ramint, o jei turiu paslepus, tai paluztu ir duodu vel  doh.gif

manau,kad reiketu dar palaukti,tegul turi,ateis tokia diena kai ji pati ja pamirs.
Atsakyti
Jei jau priprato prie soskės, tai iš metinuko dar neatimkit, vis tik yra poreikis čiulpti. Mes atsisakėm prieš pat 2 gimtadienį, palikom pas močiutę netyčia ir nebedavėm daugiau.
Atsakyti