Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatpinigiai grožio salone

Pasidare idomu, ar jus duodade arbatpinigu kirpejom, grozio salono darbuotojoms? Girdejau kad uzsieni labai populiaru taip daryti. Kadangi turi savo kirpeja ar depiliatore, tai mazdaug jei graziai apkirpo- tokiu budu padekoji, kad kita karta padarytu taip pat gerai, ar net geriau.
Maciau ir Lietuvoj tokiu atveju(pas savo kirpeja). Tai gi kaip daro lietuves? Ar negaili 10-15 % uz atlikta darba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 19 spalio 2009 - 21:42
Aš pati dirbu grožio salone, man asmeniškai labai įvairiai palieka arbatos. Viena palieka 20 lt. kita išviso nieko. bet labai malonu yra gauti arbatos nes taip įvertina tavo atliktą darbą. Šiaip visi palieka pagal savo galimybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborgita2: 19 liepos 2009 - 19:46
QUOTE(olialiaa @ 2009 07 19, 20:41)
Pasidare idomu, ar jus duodade arbatpinigu kirpejom, grozio salono darbuotojoms? Girdejau kad uzsieni labai populiaru taip daryti. Kadangi turi savo kirpeja ar depiliatore, tai mazdaug jei graziai apkirpo- tokiu budu padekoji, kad kita karta padarytu taip pat gerai, ar net geriau.
Maciau ir Lietuvoj tokiu atveju(pas savo kirpeja). Tai gi kaip daro lietuves? Ar negaili 10-15 % uz atlikta darba?

Pirma kart girdziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 07 19, 19:47)
Pirma kart girdziu  blush2.gif



pasirodo taip yra. as pati neseniai suzinojau.
bet logiskai mastant, kodel gi ne- juk padavejom paliekam.
cia tas pats, juk ne visi pinigai eina kosmetologei ar kirpejai.
Atsakyti
As visada palikdavau ir LT (nebent jau labai nepatenkita rezultatu budavau), o uzsienyje tai net sakyciau privaloma palikt. Bent JAV 10% tikrai mazai (seniau gal tokia norma ir buvo) - dabar reiketu 15-20% (net kavinese dazniausiai tokia riba - Niujorke jau 18% yra standartas, t.y. minimumas). Tiek ir palieku dazniausiai.
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 07 19, 20:41)
Pasidare idomu, ar jus duodade arbatpinigu kirpejom, grozio salono darbuotojoms? Girdejau kad uzsieni labai populiaru taip daryti. Kadangi turi savo kirpeja ar depiliatore, tai mazdaug jei graziai apkirpo- tokiu budu padekoji, kad kita karta padarytu taip pat gerai, ar net geriau.
Maciau ir Lietuvoj tokiu atveju(pas savo kirpeja). Tai gi kaip daro lietuves? Ar negaili 10-15 % uz atlikta darba?


Savo kirpėjai visada palieku kiek daugiau nei 10 proc. nuo nemažos sumos ax.gif Kosmetikei ne, bet tik todėl, kad tiesiog kategoriškai neima, jai atrodo, kad aš ir taip daug moku blush2.gif
Kadangi stengiuosi padėkoti arbatpinigiais kavinėse už normalų aptarnavimą, tai nematau priežasčių, kodėl neturėčiau to paties daryti kitose aptarnavimos sferose, juk tikrai nenubiednėsiu. Man rodos, tai tiesiog kultūros dalis.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 07 19, 22:38)
As visada palikdavau ir LT (nebent jau labai nepatenkita rezultatu budavau), o uzsienyje tai net sakyciau privaloma palikt. Bent JAV 10% tikrai mazai (seniau gal tokia norma ir buvo) - dabar reiketu 15-20% (net kavinese dazniausiai tokia riba - Niujorke jau 18% yra standartas, t.y. minimumas). Tiek ir palieku dazniausiai.



jo, ten tai daug palieka. ir kas mane nustebino - net ant chekio parasyta kiek tu privalai palikti, bet prasideda nuo 15%, paskui 18 , 20...
Atsakyti
Nezinau kur cia uzsieniuose palieka arbatpinigiu ,bet teko dirbt nagu dizainiere Airijoj ir Norvegijoje jokiu arbatpinigiu niekas nepalieka schmoll.gif
Atsakyti
As palieku. Priklausomai nuo sumos, nuo paslaugos kokybes ir (neslepsiu) nuo nuotaikos. Gal tai nebuna 20 proc. doh.gif , bet nors simboliskai palieku.
Atsakyti
as taip pat palieku smile.gif bet po 10-20lt...dar priklauso kiek moku:D jei kokius 200, tai kazkaip jau nebeduodu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2009 07 20, 13:18)
as taip pat palieku smile.gif bet po 10-20lt...dar priklauso kiek moku:D jei kokius 200, tai kazkaip jau nebeduodu blush2.gif



tai va butent. ilga laika vaiksciojau pas kirpeja, pas kuria buvo ziauriai brangu. ne 200, bet arti to. tai kazkaip net minciu nebuvo dar kazkiek duot. ir taip suprasdavau kad kainos uzkeltos vien del vardo ir vietos.
Atsakyti
Netenka lanktis grozio salonuose,viska tvarkausi pati namuose.Bet pvz.uz antakiu korekcija ir dazyma palieku keleta lt arbatos,nes ir kaina yra maza uz paslauga - 8 lt.,o rezultatas dziugina.
Pamenu pries 1.5 metu daziau plaukus,kainavo gal 70,tai palikau 10 lt arbatpinigiu.
O siaip nesuprantu,kodel kiti mano,jog privaloma palikti arbatpinigiu,vadovaudamiesi tuo,jog ,,zmogus dirba,stengiasï",na,bet visi dirba,ir maximoj kasininke dirba, banke aptarnaujantis asmuo irgi dirba,o kad jai kas paliktu arbatpinigiu tai nesu maciusi ar girdejusi:) TIk padavejoms,manikiurininkems,kosmetologems,kirpejoms ir pan. ax.gif
Atsakyti