Įkraunama...
Įkraunama...

Užsakymai pakeisti vartotojo vardą

Sveiki,

Pasitaiko situacijų, kai forumo dalyviui prireikia pasikeisti vardą. Informuojame, kad vardai keičiami tik dėl rimtų priežasčių, ir tik kartą per 6 mėnesius. Todėl prašome dalyvių labai rimtai apgalvoti savo pasirinkimą.


Dėl iškilusių klausimų apie vartotojo vardo keitimą kreipkitės į administratorę AURĖJĄ.

Pranešame, kad Auges jau ne administratorė, todėl jos trukdyti šiuo klausimu nereikėtų smile.gif


Jei norite pakeisti vardą, rašykite komentarą-prašymą čia, šioje temoje.

Jei Jūsų vardas nebuvo pakeistas, vadinasi jis jau yra užimtas. Ar jūsų susigalvotas naujas vardas yra nenaudojamas galite patikrinti "Narių" sąraše. Jį galite rasti čia: Narių sąrašas:

1. Pakeitus vardą, jis automatiškai pasikeičia visose žinutėse, žinučių skaičius nesikeičia, išsisaugo visos jūsų parašytos žinutės.

2. Pakeitus vardą, slaptažodis, dalyvio statusas, asmeniniai duomenys bei avataras išlieka tie patys.

3. Vardų keitimo sistema neskiria didžiųjų ir mažųjų raidžių. Auges=AUGES=auges=AuGeS ir t.t.
3.1. Sistema neskiria z ir ž raidės. dėl to Žara=Zara;

4. Mėlynai yra išskirti moderatorių vardai, raudonai - administratorių. Narių vardai negali būti spalvoti.

5. Vardai keičiami kartą per savaitę. Vasarą - kartą per 2-3 savaites.
Atsakyti
Prašau pakeisti mano vardą į aneSena ax.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pakeiskite prasau i Jokūba

aciu.
Atsakyti
Pakeiskite mano nick'ą į Je t'aime rolleyes.gif
Ačiū wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
prašau pakeisti mano nick'ą į *Cukrinė_Siela*
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _eg0iste_: 20 liepos 2009 - 19:07
Prasau pakeisti mano nick'a i Fi Fi biggrin.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Prašau pakeisti į leber
Atsakyti
prašau pakeisti niką iš Arnas į Kader
Atsakyti
Norėčiau kad padarytumetė mano varde pakeitimą mažiuką t.y pirmoji kad būtų didžioji raidė
Ingakalnis 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau pasikeist vardą į Muskari. Dėkui.
Atsakyti
Sveiki.Prasau pakeisti mano vardą į Rrooso.Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danguliukas: 21 liepos 2009 - 20:36
noreciau buti ^Angel^
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angel99: 22 liepos 2009 - 07:42