Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XX

minee TAI AS SVEIKINU 4u.gif clap_1.gif clap.gif dziaugiuosi, kad pavyko padaryti tai ka buvote sugalvoje, tikiuosi kai atsigausite pasidalinsite patirtimi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ardeine: 02 rugpjūčio 2009 - 19:54
Labutis 4u.gif
Štai ir aš jau po debiuto smile.gif ačiū, kad taip stipriai laikėte kumščius, nes viskas pavyko puikiai, net pati netikėjasu, kad galiu šitaip pavaryt lotuliukas.gif Labai patiko svečiai, nors beveik vien jaunimas, bet visi labai paklusnūs ir dėmesingi thumbup.gif Kai tik atsistoju šnekėt, visi net nebevalgo, o klauso smile.gif Ir labai juokėsi iš linksmų dalykų, po jų smarkiai plojo. Antrą dieną sode taip pat viskas jiems buvo įdomu, visur dalyvavo ir palaikė thumbup.gif Iš pradžių susinervinom, kad muzikantas ryte susirgo (jam stuburo išvarža) ir pavaduos kitas, bet labai buvo thumbup.gif Užtekdavo pasižiūrėt į jį ir be žodžių suprasdavo ko aš noriu. Todėl buvo labai lengva ir smagu. Visi labai gyrė ir dėkojo (manau tikrai iš širdies.l Junikio tėtis pasakė, kad niekas negalėtų pakeisti tokios svočios, bet nepakeičiamų gi nėra smile.gif Ir netikėjo, kad pirmą kartą piršliaujam. Va kiek prisigyriau, bet taip gera, kad viską padariau, ką buvau suplanavus ax.gif
Drebėjo kojos ir balsas kol pas jaunąjį buvom, o po šampės jau buvo gerai thumbup.gif
Daug bijau rašyt, nes jau 50 puslapis mirksiukas.gif
Tai kol kas trumpai, o jei netilps, baigsiu kitą dieną smile.gif
Čia mano vaisių medis. Jį atvežiau vietoj svočios torto

user posted image]My Webpage[/URL]
Papildyta:
user posted image]
duona su duoniukais


Papildyta:
user posted image]
medinis tortas
Papildyta:
Tik dar nesutvarkytas iki galo.

user posted image
nepapuoštas medinis tortas
Papildyta:
Medinį tortą naudojau stalo išsipirkimui. iš vieno galo pjovė netikra jaunoji (kur medis), o kur įdėtas tikro pyrago gabalas pjovė tikra jaunoji.
Atsakyti
Oj, kaip smagu skaityti, kad pavyko sunkus darbas thumbup.gif . Labai graži vaisių puokštė, o idėja su mediniu tortu kokia super thumbup.gif .

Kita sav. būsiu be interneto, tai turėsiu laiko smulkmenų pasiruošimui.
Iki 4u.gif .
Atsakyti
liolikė labai grazu thumbup.gif, o medinis tortas tai super thumbup.gif
Atsakyti
šio savaitgalio svočiutės kad šaunuolės. iš karto raportuoja thumbup.gif liuks. daugiau vaizdų bigsmile.gif
liolike-kur duoną darei?
Atsakyti
as noriu krepselio ivertinimo, kazkaip ar kazko trugsta ar nzn g.gif
ishkart atsiprasau uz nekokybishkas nuotraukas doh.gif blush2.gif

http://public.fotki....imas-vestuvems/

liolikė - saunuole clap.gif gerai padirbeta thumbup.gif

kaip as noreciau kad man nors pusiau taip pavyktu pasirodyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleg69: 02 rugpjūčio 2009 - 22:08
Šaunuolės šio savaitgalio svočiutės clap.gif Laukiame daugiau įspūdžių ir patarimų.

loretita2, šaunios pareigos, yra ir negirdėtų, ačiū smile.gif

Norėjau paklausti, ką jūs planuojate daryti išrinkę pareigas? Tiesiog jas paskirsite ir viskas? Ar kitą rytą jie turės duoti ataskaitą už savo darbą? Jie gauna tik vardą, ar dar kažką ir daro?

liolike, labai skaniai atrodo tavo duona wub.gif Turiu labai praktišką klausimą ax.gif Mes irgi išsipjovėme kaladę "tortui", sakyk prašau, kuo tu ją puošei? Ar glaistas nenubėga nuo medienos? Ir kaip įkepei biskvitą į kaladę? g.gif Ir bendrai, kaip pavyko šis pokštas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 02 rugpjūčio 2009 - 22:39
Labas rytas,

Kaip smagu girdeti kad svociutems viskas pavyko si savaitgali, na o sekantis savaitgali jau as startuoju, dar daug nenudirbtu darbeliu, baisu darosi pagalvojus kad nespesiu, net nezinau kaip viska speti nuveikti doh.gif
Vakar grizom is mergvakario ir bernvakario, buvo ziauriai smagu, atsiplaidavom, pasilinksminom, ir vel reiki kibti i darbus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skgreta: 03 rugpjūčio 2009 - 08:18
Sveikos sugryzusios visos svociutes 4u.gif , kaip saunu perskaityti jusu geru ,linksmu ispudziu, saunuoles,kad nepatingejot ir uzsukot taip greit pas mus drinks_cheers.gif .
liolikė bet jau vaisiu puokste, taip ir norisi ja paragaut, o tortas as pagalvojau ,kad tikras doh.gif , esu girdejusi,kad tai daro, bet nemaciau kaip atrodo tikroviskai.
O mes plaukiojom su laivu ir apziurejom visas jahtas is arti, ir ta SEDOVA kur cia taip reklamuoja, zinokit thumbup.gif vaizdai.
Papildyta:
QUOTE(roka @ 2009 08 02, 23:38)
Šaunuolės šio savaitgalio svočiutės  clap.gif Laukiame daugiau įspūdžių ir patarimų.

loretita2, šaunios pareigos, yra ir negirdėtų, ačiū smile.gif

Norėjau paklausti, ką jūs planuojate daryti išrinkę pareigas? Tiesiog jas paskirsite ir viskas? Ar kitą rytą jie turės duoti ataskaitą už savo darbą? Jie gauna tik vardą, ar dar kažką ir daro?

Prasom,kad tik radot ka tinkamuo. Pas mane tai atsiskaite antraja diena, geriausia tai pletku rinkeja surase tokiu dalyku, tikru bet juokingu, ir net neisivaizduoju kada ji viska mate g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 08 02, 23:03)
as noriu krepselio ivertinimo, kazkaip ar kazko trugsta ar nzn

kaip as noreciau kad man nors pusiau taip pavyktu pasirodyt  ax.gif

Man tai nieko, labai graziai padarytas thumbup.gif
Pavyks,pavyks juk taip ruoses , matai musu svociutes su gerom naujenom pas mus, tai ir visoms bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liolikė @ 2009 08 02, 21:41)

Papildyta:
user posted image]
duona su duoniukais
Papildyta:
user posted image]
]



Noreciau pasiteirauti is kur tokia duona su duoniukais? ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti