Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Kai pradejau lauktis leliuko, kazkodel labai issausejo mano veido oda. Be to, ji dar ir labai jautri. Esu isbandziusi daugybe ivairiu rusiu ir ivairaus brangumo kremu. Dauguma ju nukeliavo pas mano mama. Po to lygtai buvau apsistojusi prie pigaus ir nealergizuojančio Nivea aqua . Dabar jau ir sitas man nebetinka, nes per mazai drekina, oda tokia sausa, kad net tempia.
Gal galetumet ka nors parekomenduoti tos merginos, kuriu taip pat sausa ir alergiska oda ???
Atsakyti
Na, siaip mano oda irgi is tu jautresniu, bet nestumo metu gi buvo atvirksciai - lygi lygi (matyt, mano berniukas man grozi paliko wink.gif)...

As tai apsistojau ties NIVEA. Naudoju krema NIVEA SOFT (atrodo, taip jis vadinasi) jautriai odai; daugiausia saltuoju metu laiku.Pavasari-vasara megstu NIVEA geli su juros dumbliais. Pries keleta metu ji man parekomendavo kosmetologe - ir tiko, ir patiko smile.gif

Isbandyk - gal ir Tau patiks ;D
Atsakyti
wink.gif Turbut visoms po gimdymo iskyla problemu su veideliu. As taip pat kankinausi metus laiko vis bandydama atrasti savo isvargusiai odeliai koki kremuka. ??? Jei pradingsta spuogai, atsiranda issausejimas ir t.t. ir t.t
Si pavasari nebeiskenciau ir nulekiau pas kosmetologe (beje pas Olga, kuria rekomendavo klubo nares). tongue.gif
Rezultatu kuri pamaciau buvau sokiruota. Dabar pakanka vaikisko aliejuko Bubchen ir veidelis kaip aksomas (net pati tuo negaliu patiketi). Nors aisku reiketu isigyti koki rimtesni kremuka, vis tik metai ir oda sensta... Gal kas kokiu rekomendaciju galite atsiusti? ;D
Atsakyti
Mamusiuka, o ka stebuklingo toji Olga Tavo veideliui  padare ??? wink.gif
Atsakyti
As kermukus pas ta pacia Olga perku. ji parekomenduoja, papasokoja, o kadangi nuolatine kliente esu ir ji gerai zino mano oda, tai ir parenka atitinkamai. Dar ne karto tais kremais nenusivyliau. Ir pirkti galima mazais kiekiais - po 10 -15 ml. Tada ir sunaudoji greitai. Kremai ten tikrai prancuzu gamybos, bet vat firmos gamintojos neprisiminsiu tikrai.  ;)
Atsakyti
QUOTE
Kai pradejau lauktis leliuko, kazkodel labai issausejo mano veido oda. Be to, ji dar ir labai jautri. Esu isbandziusi daugybe ivairiu rusiu ir ivairaus brangumo kremu. Dauguma ju nukeliavo pas mano mama. Po to lygtai buvau apsistojusi prie pigaus ir nealergizuojančio Nivea aqua . Dabar jau ir sitas man nebetinka, nes per mazai drekina, oda tokia sausa, kad net tempia.
Gal galetumet ka nors parekomenduoti tos merginos, kuriu taip pat sausa ir alergiska oda ???



mano oda yra neapsakomai jautri,alergiska,sausa,serpetojanti.naudoju uriage firmos krema skirta jautriai ir sausai odai.man jis labai geras. ;D
Atsakyti
O mano oda, ačiū Dievui, be jokių problemų. Kremą galiu tepti kokį noriu, ir atrodo, jog visi tinka. Aš net juokauju-"toks vaizdas, kad š... ant veido užsitepčiau, ir tas tiktų"  ;D ;D

Todėl pvz. ir nežinau kokį kremą rinktis, nes atrodo, jog tinka visi, bet kuris daro geriausią poveikį, tai neįsivaizduoju.  ???
Atsakyti
Va, cia turiu ka pasakot. Oda mano be galo sausa, paskutiniu metu darbe nuo kondicionieriu absoliuciai nusausejo, nuejeo visas veidas raudonom nuserpetojusiom demem. Sarmoj parekomendavo Vitaskin Kolagen ampulytes, tepamas ant veido - 3 vakarai - oda neatpazistama. Cia kaip greitoji pagalba, po to siuloma po ampulyte kas 3 dienos profilaktiskai tepti vakarais, pries miega, vietoj naktinio kremo. Jega, juo labiau, kad 10 ampuliu (menesio norma) kainuoja tik 15 lt  8) Esu labai patenkinta. O diena naudoju, kaip kazkas jau rase Nivea Soft krema - man jie atrodo naturaliausi ir nekensmingiausi. Labai patinka, tiek kokybes tiek ir kainos atzvilgiu  smile.gif
Atsakyti
Jo, Musyt, as rasiau apie NIVEA SOFT  ;) As ir rankas, ir kuna megstu juo pasitept - ir tinka, ir patinka smile.gif
Atsakyti
Nors su tom ampulytem irgi sudominai - reikalui esant, reiks pabandyt smile.gif Siaip oda dar palygint visia nieko pastaruoju metu ;)Tik miego stygius man ant odos irgi greitai "pasimato" >:(
Atsakyti
QUOTE
Va, cia turiu ka pasakot. Oda mano be galo sausa, paskutiniu metu darbe nuo kondicionieriu absoliuciai nusausejo, nuejeo visas veidas raudonom nuserpetojusiom demem. Sarmoj parekomendavo Vitaskin Kolagen ampulytes, tepamas ant veido - 3 vakarai - oda neatpazistama. Cia kaip greitoji pagalba, po to siuloma po ampulyte kas 3 dienos profilaktiskai tepti vakarais, pries miega, vietoj naktinio kremo. Jega, juo labiau, kad 10 ampuliu (menesio norma) kainuoja tik 15 lt  8) Esu labai patenkinta. O diena naudoju, kaip kazkas jau rase Nivea Soft krema - man jie atrodo naturaliausi ir nekensmingiausi. Labai
patinka, tiek kokybes tiek ir kainos atzvilgiu  smile.gif


reix isbandyti... wink.gif
Atsakyti
O Uriage kazkada netiko. Gal kad per nestuma naudojau, tai nuo jo bere.
Atsakyti