Įkraunama...
Įkraunama...

Filosofinis klausimas.

Kartais pagalvoju, kad smagu būtų turėti trečią vaikelį, bet ar verta jį išleisti į šį gyvenimą? verysad.gif Vis girdi tai nužudė, tai papjovė, tai sumušė ir t.t. O dar tas terorizmas. Išvis baisu net į užsienį išvažiuoti, kad tavęs nesusprogtintų. O kainų kilimas: benzinas brangsta, viskas brangsta.
Ir vaikams mokykloje toks didžiukis krūvis, kad gali stogas pavažiuoti. Ir šiaip gyvenime didžiulė konkurencija, neapykanta vieni kitiems, nuolatinis pletkavojimas. Tiek daug visko neigiamo sad.gif sad.gif sad.gif
O dar anyta prisižiūri įv. kriminalinių laidų ir atėjus pasakoja ( kiek galvų nupjovė, ką autobuse pripjovė...)

P.S. Čia aš taip tik sunkiomis min. pamastau. Tiesiog tokios mintys lenda. Gyventi tikrai verta ir gražu ( tiesiog to grožio vis mažėja ). Ir vaikučių tikrtai reikia minimum 2-jų. Tai dabar stengiuosi kuo daugiau to grožio rasti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog norėjau paklausti, ar jums tokios mintys nelenda? unsure.gif
Atsakyti
Apie vaikus gerai arba nieko mirksiukas.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGFA @ 2005 09 21, 18:10)
Apie vaikus gerai arba nieko mirksiukas.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

Pritariu thumbup.gif
Vaikai- pats didžiausias turtas.
Patarimas: nepirkti laikraščių, išmesti televizorių, neklausyti radijo... Ir gyvenimas prašviesės...Kam domėtis tuo, kas bjauru? Aplink tiek grožio...
Atsakyti
O čia tai filosofija blink.gif Tai ar vertėjo gimdyt ir anuos du g.gif Ar verta išvis gyvent g.gif
Man dar keista būna, kai tėvai sako: pagimdėm, išauginom, o vaikai nedėkingi mums, nepadeda... sad.gif Toks įspūdis, kad augini sau DAIKTĄ, visiškai priklausomą nuo savęs. Maža to, kad noriu - išleidžiu į pasaulį, nenoriu - ne. Bet dar ir tolimesnis vaiko, žmogaus, asmenybės gyvenimas priklauso nuo manęs blink.gif

Daugiau optimizmo, mielosios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiv@ @ 2005 09 21, 17:59)
Kartais pagalvoju, kad smagu būtų turėti trečią vaikelį, bet ar verta jį išleisti į šį gyvenimą?  verysad.gif Vis girdi tai nužudė, tai papjovė, tai sumušė ir t.t. O dar tas terorizmas. Išvis baisu net į užsienį išvažiuoti, kad tavęs nesusprogtintų. O kainų kilimas: benzinas brangsta, viskas brangsta.
  Ir vaikams mokykloje toks didžiukis krūvis, kad gali stogas pavažiuoti. Ir šiaip gyvenime didžiulė konkurencija, neapykanta vieni kitiems, nuolatinis pletkavojimas. Tiek daug visko neigiamo sad.gif  sad.gif  sad.gif
O dar anyta prisižiūri įv. kriminalinių laidų ir atėjus pasakoja ( kiek galvų nupjovė, ką autobuse pripjovė...)

O pasistenk girdei: gera paroda, lietuviai blizga krepsinyje, israstas vaistas nuo sunkios lugos, zmones sumete pinigu padegeliui - gi viskas taip pat vyksta salia!
Atsakyti
QUOTE(Daiv@ @ 2005 09 21, 16:59)
Kartais pagalvoju, kad smagu būtų turėti trečią vaikelį, bet ar verta jį išleisti į šį gyvenimą?  verysad.gif Vis girdi tai nužudė, tai papjovė, tai sumušė ir t.t. O dar tas terorizmas. Išvis baisu net į užsienį išvažiuoti, kad tavęs nesusprogtintų. O kainų kilimas: benzinas brangsta, viskas brangsta.






Palaikysiu Tau kompaniją - kyla man tokios mintys, kyila. Gal būt, todėl ir turiu tik vieną vaikelį. smile.gif Stengiuosi išvengti juodų minčių, bet vis tik pasaulis ne gailestingoji prieglauda. g.gif Svarbiausia turėti stiprius dantis, nagus ir stuburą, nes antraip, oi kaip nesaldu čia gyvent. Ir dar -geriausia nesusirgti depresija... smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Gal būt, todėl ir turiu tik vieną vaikelį.


Bet gal dėl to ir verta turėti bent 2 vaikučius. smile.gif Nes kas gyvenime padės, užjaus sunkiomis minutėmis, jei ne sava šeima, broliai ir seserys. rolleyes.gif Draugai lieka draugais. Norės padės, norės ne. sad.gif Bet kyla kt. klausimas: kaip tuos vaikus išauklėti, kad tarp jų būtų draugiški santykiai ir t.t. Apskritai auklėjimas - DIDELIS MENAS. Nes man nėr baisiau, kai vaikai tarpusavyje riejasi pvz. dėl tėvų turto.
Atsakyti
Daiv@, rašai
Pirmas vaikas:berniukas 2002 04 27
Antras vaikas:berniukas 2005 08 04
Trečias vaikas:norėčiau netyčiukės

Žinok, man taip buvo. mirksiukas.gif Auginau 2 planuotus berniokus ir likimas man padovanojo netyčiukę. thumbup.gif ax.gif
Žvelk į viską linksmiau. Būk optimistė. smile.gif
Ir šiaip, abejojančios, apsilankykit "Daugiavaikių pokalbiuose". mirksiukas.gif Mums nėra lengva, bet mes džiaugiamės gyvenimu, vaikais.... thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už palaikymą smile.gif Bendraujant su jumis nuotaika iš karto pagerėja, o tai su savo mintimis jau gyvenimo džiaugsmą pradėjau praradinėti. Nors tikrai nesu pesimistė, tačiau tokios mintys pačios sukasi galvoje.
Atsakyti
Geriau kuo mažiau galvoti...
O tai vieną dieną suprasi, kad labiausiai nesveika- gyventi...
Atsakyti
Kuo daugiau gimdysim vaikų, tuo mažiau matysim blogio aplinkui (neliks laiko) biggrin.gif
Atsakyti