Įkraunama...
Įkraunama...

Šukuosenos parinkimas kompiuteriu, salone

sveikos mamytes:)gal kas zinot Kaune koki grozio salona,kur sukuosena parenka su kompiuteriu?na isrenka is daugelio,ten kazkaip pagal nuotrauka...ir kiek tai kainuoja?
labai labai buciau dekinga uz atsakymus:)
Atsakyti
gal ir vilniui yra thumbup.gif
Atsakyti
bandziau, issirinkau, bet padare savaip.
Atsakyti
Sveikutes,
norejau paklausti, kur galima kompiuteriu pasirinkti sukuosena?Noriu pasikeisti sukuosena, bet bijau eksperimentuoti, ne visos kirpejos zino, ar tam zmogui tinka ta sukuosena, ar ne.Todel butu visai neblogai pasidaryti keleta suokuosenu variantu ir taip issirinkti. Gal kas taip darete?Ar patiko, nenusivylete?Kokios kainos?Kur tai darete?Man labiau domina Vilniuje.
Atsakyti
Zinau kad yra CD su sukuosenu parinkimo programa. Toki CD pas savo sese isbandziau thumbup.gif Paprasciausiai nusifotkini ir tada jau su programa isdarineji ka tik nori laugh.gif Kaskada man atrodo Grozio ir hirurgijos centre sugiharoj kaska panasaus atlidavo g.gif arba klystu, bet tikrai girdejau, kad kaskuriam centre tai daro. O tu pamegink per informacija telefonu susizinoti-jos ten bet kokia info suteikia thumbup.gif
Atsakyti
http://www.makeoversolutions.com/
Va! Gali cia uzeit! thumbup.gif
Atsakyti
galima ir is cosmopolitano parsisiusti tokia programa
Atsakyti
QUOTE (baltanosis @ 2004 11 11, 12:49)
galima ir is cosmopolitano parsisiusti tokia programa

Gal galima tikslu adresiuka?O gal cia www.cosmopolitan.lt? g.gif
Atsakyti
tikrai butu faina tokia programele tureti tongue.gif tai gal tiksliau kas zinote kaip ja parsisiusti? g.gif
Atsakyti
tai ar yra Kaune tokiu salonu? smile.gif
Atsakyti
tą cosmopolitan programėlę galima per emule atsisųsti (ką neseniai ir padariau) ten pagal nuotraukėlę galima makiažą daryt, šukuoseną parinkt. Bet gal greičiau pasižaidimui ten labiau, nes tikrovėj vis tik skiriasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2005 11 03, 11:50)
tą cosmopolitan programėlę galima per emule atsisųsti (ką neseniai ir padariau) ten pagal nuotraukėlę galima makiažą daryt, šukuoseną parinkt. Bet gal greičiau pasižaidimui ten labiau, nes tikrovėj vis tik skiriasi  unsure.gif


As atsisiunciau sita programa per emule,bet pas mane neveikia jinai... sad.gif pasileisti,tai pasileidzia,bet nieko daryti su ja negaliu... o kokia pas tave ji yra 2002 ar 2003?
Atsakyti