Įkraunama...
Įkraunama...

Valų terjeras-welshterrier

Sveiki,
Tai linksmi,mėgstantys judrų gyvenimo būdą šunys, bet kartu ir labai charakteringi.
Kiek žinoma šios veislės šunų nėra labai daug lietuvoje, tad sakau pabandysiu paieškoti čia, tarp mamyčiu, gal atsiras auginančių šios veislės šunis smile.gif

Valu terjerai-tai viena seniausiu terjeru veisliu isvestu Anglijoje.Valu terjeru veisle (welshterrier) yra kilusi is Velso karalystes,kur siuos sunis laike kaip sargybinius,bei daznai naudojo medzioklems.I europa valu terjerai papuole tik po antrojo pasaulinio karo.Pastebejus ju medzioklines savybes,bei pykti zveriu atzvilgiu,juos pradejo placiai naudoti medzioklems urvuose.
Perversmas sios veisles veisime ivyko 1886 metais,kai Anglijoje buvo isteigtas valu terjeru megeju klubas.Tada Anglijos Kennel-klubas patvirtino veisles standarta ir pavadinima-welshterrier.Nuo to laiko senieji anglijos terjerai pradeti veisti ir juos pradeta rodyti parodose.Rezultate,veisle igavo dabartine isvaizda-ilga grazia galva su stipriu zandikauliu,kvadrato forma.Veisleje buvo issaugotos geriausios charakterio savybss :paklusnumas,supratingumas,azartas ir ryztas.



user posted image
Atsakyti
tai nieks nelaikot šios veislės šunų? unsure.gif galvojau gal turėsiu su kuo pasidalint džiaugsmais ir vargais lotuliukas.gif
o čia mūsų gražuolis wub.gif tik nuotrauka jau labai neryški blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undine: 23 liepos 2009 - 08:21
QUOTE(undine @ 2009 07 23, 09:18)
tai nieks nelaikot šios veislės šunų?  unsure.gif galvojau gal turėsiu su kuo pasidalint džiaugsmais ir vargais  lotuliukas.gif
o čia mūsų gražuolis  wub.gif tik nuotrauka jau labai neryški  blush2.gif

user posted image



laba diena, galvojau jau nesurasiu savo suns veisles siame puslapiuke... valioooooo 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Musu seima sios veisles augintine dziaugiasi 1,5 metu wink.gif nuostabi veisle wink.gif
o jus kartais nesate ikure veislyno "riesutelis"? Koks jusu suniuko vardas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasandra.K: 14 rugsėjo 2009 - 13:08
QUOTE(Kasandra.K @ 2009 09 14, 13:07)
laba diena, galvojau jau nesurasiu savo suns veisles siame puslapiuke...  valioooooo  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Musu seima sios veisles augintine dziaugiasi 1,5 metu wink.gif  nuostabi veisle  wink.gif
o jus kartais nesate ikure veislyno "riesutelis"? Koks jusu suniuko vardas?

na vaaaa, o aš jau net nebesitikėjau clap.gif clap.gif
Ne, neturim mes to veislyno,tik žinau kad toks yra, musiškio mama berods iš Riešutėlio wub.gif
vardas- Amigo. Mes metai kai turim ši šunį smile.gif
Laukiam foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(undine @ 2009 09 22, 09:59)
na vaaaa, o aš jau net nebesitikėjau clap.gif clap.gif
Ne, neturim mes to veislyno,tik žinau kad toks yra, musiškio mama berods iš Riešutėlio  wub.gif
vardas- Amigo. Mes metai kai turim ši šunį smile.gif
Laukiam foto wink.gif


tai liux, amzius panasus, jusiskis turbut su dokumentais irgi.... galesim kada nors vesele padaryt jei bus ne gimines 4u.gif o nuotrauka pasistengsiu ideti kuo greiciau .
Atsakyti
gal galite parasyti kaip ikelti foto, is savo kompo bu kazkaip neiseina
Atsakyti
bandau patalpinti foto......
http://www.medziotoj...d...7&mode=view
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasandra.K: 23 rugsėjo 2009 - 12:12
QUOTE(Kasandra.K @ 2009 09 23, 13:07)


neiseina man patalpinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasandra.K: 23 rugsėjo 2009 - 12:27
QUOTE(Kasandra.K @ 2009 09 23, 12:25)
neiseina man patalpinti  blush2.gif


Aš čia kaip ir ne prie ko ( tik, kad irgi auginu terjerą, tik ne valų tongue.gif ), bet pamėginkit taip dėti fotkes
Aš dedu foto taip:
1 užeikite į www.radikal.ru (nei registruotis nei prisijungti nereikia)
2 "CHOOSE"-imate foto iš savo kompiuterio
3" zagruzit" (laukiate keletą sekundžių)
4 Atsiranda jūsų foto-ir tada jūs kopijuojate antrą nuorodą (Картинка в тексте-ir po šiuo užrašu eina nuoroda)
5.kai nukopijavote-dėkite šią nuorodą čia pas mus forume!!!!
Atsakyti
QUOTE(Aist @ 2009 09 23, 13:32)
Aš čia kaip ir ne prie ko ( tik, kad irgi auginu terjerą, tik ne valų  tongue.gif ), bet pamėginkit taip dėti fotkes
Aš dedu foto taip:
1 užeikite į www.radikal.ru (nei registruotis nei prisijungti nereikia)
2 "CHOOSE"-imate foto iš savo kompiuterio
3" zagruzit" (laukiate keletą sekundžių)
4 Atsiranda jūsų foto-ir tada jūs kopijuojate antrą nuorodą (Картинка в тексте-ir po šiuo užrašu eina nuoroda)
5.kai nukopijavote-dėkite šią nuorodą čia pas mus forume!!!!

aciu labai bandau
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
nu va musu grazuole...
Atsakyti
Eina sau, koks grožis wub.gif
Atsakyti
oi tikrai kokia gražuolė wub.gif wub.gif
mūsiškis tai blankus spalvų atžvilgiu, i mama jis, o tėtis jo vat būtent toks pats ryškus buvo wub.gif nerealu!!!
o kur Jus pirkot? ir kaip su charakteriu reikalai? doh.gif nors kaip kalytė manau bus gera? nu musiškis koks savimeila, tik jam vienam dėmesys turi būt doh.gif biggrin.gif
mes ir su dokumentais, bet parodų nelankom, tai kiek žinau ir poruotis negalim biggrin.gif
Kas kiek laiko pešiojates? duodasi? doh.gif

Atsakyti