Įkraunama...
Įkraunama...

Haris Poteris

Kalbame toliau wink.gif


user posted image


Senoji tema...



Rašytojos oficiali svetainė

Oficiali HP filmų svetainė

Oficiali HP5 filmo svetainė

HP naujienos (lietuvių kalba)

HP naujienos (lietuvių kalba)

HP naujienos (anglų kalba)

HP naujienos (anglų kalba)

HP naujienos (anglų kalba)

HP naujienos (anglų kalba)

HP naujienos (anglų kalba)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Rose: 23 liepos 2009 - 04:37
Eik sau, jau milijona puslapiu pripliurpem? bigsmile.gif Registruojuos i nauja tema. Valio!
Atsakyti
Rytoj eisiu i filmaaaaaaaaa bigsmile.gif bigsmile.gif Kaip laukiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 07 22, 21:41)
arba kišo sausainį atsikąsti? Arba ėjo kartu slėpti knygos? Ir apskritai, kodėl jie bučiavosi tiek mažai?!!! Tik pakšt ir viskas verysad.gif Jie gi serijos gale išsiskirti turėjo, o čia - Ronis nieko prieš dėl tavo ir Džinės draugystės mastau.gif


išvis džinės personažas knygoj ryškus, ji drąsi, stipri, o čia tokia mėmeklė vaikščiojo paskui harį didelėm akim, jokio cinkelio schmoll.gif
Atsakyti
Tai kad ir knygoj ta Dzine nieko stebuklingo, man asmeniskai kaip personazas visai neisiskyre, nebuvo idomi.

O mes i kina turbut sestadieni sokliuosim, nes jau gripuot kaip ir baigem, tai eisim ziuret bigsmile.gif
Atsakyti
Nu va, paziurejau biggrin.gif
Visai, patiko, efektai super, pabaigoje, kur visi iskele lazdeles, akyse pasirode asaros biggrin.gif Nors siaip manau, per saltai parodyta reakcija i mirti g.gif
Kazkodel truko vientisumo filme g.gif Ir labai greitai praejo, net nepajutau, kaip prabego 2.5 val doh.gif
Reik atsiimti paskolintas knygas, ir vel paskaityt thumbup.gif
Atsakyti
Niu va, ir mes vakar pagaliau nusigavom i kina paziuret filmo. Pradzia kazkaip labai leta buvo, bet po kiek laiko tai labai smagiai isisiubavo biggrin.gif Nezinau kodel, bet man didelio ispudzio nepaliko, gal del to, kad pries eidama i kina visus Poterius is eiles perziurejau, tai jau per daug visko buvo. Bet siaip tikrai planuojam dar karta varyt paziuret, Slughorn'as labai patiko, diedulis super, toks nukvakes biggrin.gif Siaip visi personazai labai gerai suvaidinti buvo; Draco irgi labai labai patiko, vidinis konfliktas super suvaidintas. Jauciu antra karta paziurejus labiau patiks, tik tikiuosi, kad chebros su cipsu pakeliais nebus, nes taip nervus gadino su siugzdejimu, kad negaliu, paskui dar vienas pilietis mobiliu sneket pradejo, nu nors nusauk!
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2009 07 25, 19:59)
Slughorn'as labai patiko, diedulis super, toks nukvakes biggrin.gif


aha, ir man jis labai thumbup.gif toks labai vietoj, ir palakstyt nuo hario, ir su hagridu dainušką užtraukt, o kur reik ir rimtas pabuvo thumbup.gif
Atsakyti
O aš dar tik planuoju eit. T.y. laukiu, kol sesė su vyru nuveš mane į kino teatrą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2009 07 25, 20:59)

Draco irgi labai labai patiko, vidinis konfliktas super suvaidintas.

Jauciu antra karta paziurejus labiau patiks,

Manau sitas aktorius ypac patobulejo thumbup.gif Labai gerai suvaidino.

Mes su mama irgi aptariusios filma nusprendem, kad antra karta ziurint labiau patiks biggrin.gif
Atsakyti
o as 6 dali atsisiunciau rusu kalba ka tik baigiau ziureti. Buvo idomu tik kokybe truputi prasta doh.gif bet man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margalape @ 2009 07 26, 22:52)
o as 6 dali atsisiunciau rusu kalba ka tik baigiau ziureti. Buvo idomu tik kokybe truputi prasta doh.gif bet man patiko thumbup.gif

Tai nereik piratinio sh... siuntinetis, i kina milijono nekainuoja nueit wink.gif
Atsakyti