Įkraunama...
Įkraunama...

Mega Bloks ar Lego Duplo?

Pribendro ir mano 1.5 metų dukrytė kokiam nors konstruktoriui, tik nežinau ką geriau pirkti.
Kas labiau patinka vaikams?

Mega bloks atrodo didesnės ir lengviau kabinamos viena su kita, gal šiek tiek minkštesnė plastmasė, o lego duplo turi daugiau įvairių priedų, žmogeliukų, bet pati skylučių forma man kažkaip nelabai.
Aišku aš nei vienu nečiupinėjau, tik kiek pardutuvėje matėse per maišelį, tiek ir sudariau nuomonę.


Ką patarsite, mamos? bigsmile.gif
Atsakyti
Maniske mego kol mazute buvo Lego quatro user posted image
user posted image Ju plasmase man labiau patiko , ir priedu visokiu garsiniu yra , aisku ir stala turejome tai patogu buvo biggrin.gif ir primo
user posted image
user posted image
Atsakyti
Turim ir vienas ir kitas. Patiems mažiausiems, sakyčiau, Mega Bloks geriau.
Jos didesnės, lengviau lipdosi ir ardosi thumbup.gif
Tiesa, Lego Duplo sulipdytos geriau laikosi biggrin.gif
Beje, Mega Bloks galima lipdyti ant Lego Duplo.
Atsakyti
mano mergaitem Mega Bloks visai nepatiko, ir dabar jeigu randa tarp duplo , tai butinai ismeta,. man jie irgi nelabai, minkstos tos kaladeles ir laikosi prastai sulipdytos (cia apie mega blokus). vat lego thumbup.gif
dar del didumo. mazai rankytei nepatogu imt ir lipdyt dideles kaladeles, mum labai tiko primo kaladeles, jos lengvai pasistato viena ant kitos smile.gif ir lengvai nusiardo biggrin.gif
Atsakyti
lego pacios paciausios,labai geros kokybes,o taip turim ir mega blogsu daug doh.gif
Atsakyti
Mega bloksus turejom tik didelius, nuo metuku. labai fainos, tik nelabai gerai sukimba.
Dabar jau lipdom is Lego Duplo. Su mega bloks tokio pat dydzio nebandem maisyt, nors soko kad geriai. Bet man lego duplo superines kaladeles, gerai sukimba, aukstos kokybes, malonu net i rankas paimti, tokia plastmase svelni thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aš dabar irgi renkuosi tarp šitų dvejų, tik man metinukui reikia g.gif Gal kas patars, kokioje parduotuvėje šitie konstruktoriai pigiausi? 4u.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų 4u.gif
Noriu nupirkti dukrai Kalėdoms dovanų (bus 1.5 m) ir neapsisprendžiu tarp Lego ir Megabloks. Gal kas turit šiuos rinkinius galite rekomenduoti, kurį geriau rinktis - Lego ir Megabloks ?
Atsakyti
QUOTE(Romuva @ 2009 10 03, 19:57)
Keliu temą į viršų  4u.gif
Noriu nupirkti dukrai Kalėdoms dovanų (bus 1.5 m) ir neapsisprendžiu tarp Lego ir Megabloks. Gal kas turit šiuos rinkinius galite rekomenduoti, kurį geriau rinktis - Lego ir Megabloks ?



Turim abu ir su abiem žaidžiam mirksiukas.gif Tik kai buvom apie 1,5 metų, tai žaidėm dar lego primo, o apie dvejus gavom mega bloks fermą thumbup.gif Iki šiol vienas geriausių žaislų.

Todėl manau, kad tokiam mažiukui paprastos kaladėlės -- dar nelabai įdomu -- nei duplo, nei mega bloks. O štai lego primo barška, laiveliai vonioje garsus skleidžia, boružėlės važiuoja -- daug įdomiau mažiukui. Arba teminės Mega bloks -- ferma, laivas -- kur su garsais.

Ir nebūtina parduotuvėje pirkti. Galima iš kitų mamyčių kokį nedidelį rinkinuką nusipirkti ir pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rumix @ 2009 10 04, 12:47)
Turim abu ir su abiem žaidžiam  mirksiukas.gif  Tik kai buvom apie 1,5 metų, tai žaidėm dar lego primo, o apie dvejus gavom mega bloks fermą  thumbup.gif  Iki šiol vienas geriausių žaislų.

Todėl manau, kad tokiam mažiukui paprastos kaladėlės -- dar nelabai įdomu -- nei duplo, nei mega bloks. O štai lego primo barška, laiveliai vonioje garsus skleidžia, boružėlės važiuoja -- daug įdomiau mažiukui. Arba teminės Mega bloks -- ferma, laivas -- kur su garsais.

Ir nebūtina parduotuvėje pirkti. Galima iš kitų mamyčių kokį nedidelį rinkinuką nusipirkti ir pabandyti  4u.gif


Aciu uz atsakyma. Paieskosiu matyt lego primo pradziai.
Atsakyti
lego duplo labai patinka wub.gif
Atsakyti
aš taip pat siūlyčiau lego duplo rinktis. Išties liuks. Dabar įvairių tų rinkinukų būna, įvairiom temom.
Atsakyti