Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

Kadangi pribaigiau sena temą - atidarau nauja
pasidalinkime žiniomis, įspūdžiais ir pasiekimais smile.gif

sena tema kalanetika 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 23 liepos 2009 - 15:41
QUOTE(Odora)
sakykit kiek laiko pries krutinant raumenukus geriau nevalgyti, siandien atrodo buvau lengvai uzkandus tik, bet pameginau daryti pratimukus is kazkurios nuorodos tai po keliu taip viskas sukilo

Aš stengiuosi pralaukt apie pusvalandį arba kad nejausčiau, jog skrandis pilnas, nes tai pakankama apkrova raumenims.
Atsakyti
sudominote ir mane smile.gif ,o ku kaune butu galima palankyti,kad pradzioj su treneriu pasportuoti g.gif .Kaip suprantu tai apimtys turetu mazeti,po kiek laiko matosi rezultatai 4u.gif Aciu is anksto
Atsakyti
sena tema pavartyk, buvo nuoroda i uzsienietiska foruma, kur moterys dejo foto pries ir po, ir parasyta kiek laiko sportavo, kai kurie rezultatai ispudingi. Kiek supratau jos ten pagal kalanetikos pradininkes vaizdajuostes uzsiiminejo.
Atsakyti
viska susiradau smile.gif aciu
Atsakyti
Sveikutės,
susidomėjau ir aš kalanetika, tik norėčiau palankyti pradžioj užsiėmimus.
Gal kur Vilniuje yra kas veda ne sporto klube. Skaičiau anksčiau šeškinėj grupelė rinkosi. Gal dar yra?
Atsakyti
šaunu, kad yra nauja kalanetikos tema 4u.gif

kokiu sportu dar užsiimat be kalanetikos?


aš pradėjau bėgioti, todėl iškilo klausimas, kaip derinti kalanetiką ir bėgiojimą. gal kuri patartų? smile.gif
Atsakyti
uzsiiminejau pries metus mazdaug. thumbup.gif thumbup.gif pasaka. buvo, kad pazistamom pati pravesdavau treniruoteles. rolleyes.gif siaip nerealus dalykelis.
Atsakyti
QUOTE(Avela @ 2009 08 09, 21:17)
uzsiiminejau pries metus mazdaug. thumbup.gif  thumbup.gif  pasaka. buvo, kad pazistamom pati pravesdavau treniruoteles.  rolleyes.gif  siaip nerealus dalykelis.


geras 4u.gif

o kur pati išmokai? savarankiškai?
kaip rezultatai? smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
na ten lengva sistema, kadangi ir gimnastikos mokiausi, ir sokau:) bet anksciau. pasiskaiciau biski, patiko, palankiau biski, tai buvo geriausias budas ismokt. rolleyes.gif rezultatai tikrai puikus. thumbup.gif ir gan greiti. sakau va dabar vel figura reikia atgaut, tai vel dirbet pradesiu su kalanetika. rolleyes.gif ir smagu, ir lenkstumas labai pagereja. man labai tinka. wub.gif
Atsakyti
as pagaliau parsisiunciau kalanetikos filmukus, pagal paveikslelius kazko tik pusvalandziui kantrybes uztenka, reiks laukt namie ramybes ir ismeginti smile.gif
Atsakyti
Na nuo ryt pradedu kalanetintis pagal 10 years younger in 10 hours. Žiūrėsim kaip čia man seksis 4u.gif
Atsakyti