Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 0 - 6 mėn. kūdikiams

Turiu mergytę, jai 4 mėn., bet niekaip nesugalvoju su kuo jai žaist, nes pliušiniai žaisliukai jos nedomina, ant lavinamojo kilimuko kur reikia gulėt ant pilvuko neguli...

Labai prašau, patarkit, kokiais žaisliukais sudominat savo kūdikius ? 4u.gif
Atsakyti
Mano pupai irgi keturi mėnesiukai 4u.gif Jau keturių mėnesių leliukui reikėtų barškaliukus padėti tolėliau smile.gif Duok apvalius, tuščiavidurius ratukus, kad galėtų mergytė iš vienos rankos perimti į kitą rankelę, aš duodu spec. dantenom masažuot (viduje su vandeniu) rankytę, šaukštukas medinis arba plastmasinis einamas daiktas, kubikai, kurių viduje yra ratukas. Žodžiu daug tų žaislų.. Reik parduotuvėj paklausinėt lavinamų žaisliukų. Ir ant žaisliukų būna nurodyta kokio amžiaus kūdikiui žaislas tinka. Aš perku biški vyresniam. Tai ne taip greit iš mados išeina mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano mergyte ir 4men,bet nenori zaisti visai tik buk prie jos ir bendrauk doh.gif
Atsakyti
Labai skirtingai su maziukais , vieni megsta cezejima , kiti melodijas cia jau reikia eksperimentuoti . Yra tokie saugus veidrodeliai , maniskei atsimenu labai patikdavo save matyt . Tik rinkti reiktu lengvus zaisliukus kad vaikas galetu ir patampyti ir i rankyte paimti .
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 10 02, 19:40)
Turiu mergytę, jai 4 mėn., bet niekaip nesugalvoju su kuo jai žaist, nes pliušiniai žaisliukai jos nedomina, ant lavinamojo kilimuko kur reikia gulėt ant pilvuko neguli...

Labai prašau, patarkit, kokiais žaisliukais sudominat savo kūdikius ?  4u.gif


O kodel manai, kad ant lavinamojo kilimuko vaikas turi butinai žaisti ant pilvuko? g.gif Nenorečiau su tuo sutikti. Mes savo pupai nupirkome kilimeli, kai buvo siek tiek daugiau nei 1 men. ir pamilo ji nuo pirmu dienu - ant nugarytes guledama zaisliukus apziurinedavo, tik kaskart reikdavo naujais pokeisti. Dabar jau esame 5 men., bet apie 4 men. pradejo rupeti visokie grojantys ir čežantys, labai patinka žaisti su čežančiais saldainių popierėliais, na, o dar jei blizga, tai isvis super! thumbup.gif
Atsakyti
Geriausias žaislas - tai aš. Jau kartais taip pabosta doh.gif , niekur atsitraukt negalima.. Porai sekundžių galiu duoti pripūstą paprastą maišelį - čežina su dideliu malonumu, bando jam įkąsti. Bet reikia žiūrėti su tais maišeliais, kad neatkąstų kartais kokio lopinėlio...
dar patinka ant pilvelio gulėt ir į margas medžiagas žiūrėti. Bet irgi neilgai ax.gif
Atsakyti
O nuo 3 menesiu kuo vaikeli butu galima sudomint?
Atsakyti
Mano vaikas jau 3 menesiu pradejo pats imti zaisliukus-barskucius. O dabar, kai arciau 4 menesiu, tai jam viskas idomu, pvz, siandien daviau blizganti papieriuka nuo saldainio, tai taip idemiai ziurejo ir labai ilgai laike rankoje ir is vienos i kita pereminejo thumbup.gif Jis labai megsta buti ant pilvuko. As padedu pries ji zaisliuka, o jis tempiasi ir paimaji, laiko abiem rankom ir kisa i burnyte. Zaidzia su barskuciais, su mazais minkstais zaislais, net su merliuku smile.gif kisa i burnyte. Na o jei as virs jo laikau zaisliuka ir kalbu su juo, tai jam visai linksma thumbup.gif O dar labai megsta ziuretis i veidrodi, guli ant pilvuko ir ziuri. 4u.gif O dar mes atsigulame ant lovos ir as pakelusi rankas skaitau jam knygute, o jis ziuri paveiksliukus biggrin.gif Jam labai idomu, arba pastatau knygute pries ji ir jis ziuri wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzka @ 2006 10 20, 15:34)
O nuo 3 menesiu kuo vaikeli butu galima sudomint?

mum irgi 3 menesiai, beje musu berniukai ta pacia diena gime, kaip idomu bigsmile.gif Mes megstam barskuti rankoj laikyt ir barskint, lanka su zaislais ant autokedutes prikabinta megstam, sparduka, supynes biggrin.gif Ant pilvo visai nemegstam guleti schmoll.gif
O tu nenori ateit i bendraamziu skyreli pas 2006 m. liepinukes paplepeti? mirksiukas.gif Papasakotum kaip auga Jonukas, tais paciais rupesteliais pasidalintume.
Beje Alisa2 irgi prie liepinukiu galetum prisijungt, pas mus smagu, mes meet'us rengiam, susitinkam, paplepam... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 10 02, 18:40)
Turiu mergytę, jai 4 mėn., bet niekaip nesugalvoju su kuo jai žaist, nes pliušiniai žaisliukai jos nedomina, ant lavinamojo kilimuko kur reikia gulėt ant pilvuko neguli...

Labai prašau, patarkit, kokiais žaisliukais sudominat savo kūdikius ?  4u.gif


Maciau berods naujausiame Mamos zurnalo numeryje didelis straipsnis apie barskucius ir zaisliukus kudikiams. Neskaiciau viso straipsnio nes neaktualu, bet gal ten butu kokiu ideju mamoms 4u.gif
Atsakyti
As tai kiek atsimenu, mano vaikutis nuo pat pirmu gyvenimo dienu gavo daug mazu minkstu zaisliuku, kuriu viduje itaisytos muzikines programeles. Jam reikia spaudineti mygtukus(raidijuke) arba tiesiog spustelti pati zaisliuka(mobilus tel.) Pradedant grojancia karusele virs lovytes daugiausiai dovanotu ir paciu pirktu zaisliuku - turi ivairius garsiukus ir melodijas, vieni tarksa, kiti barska, snara ir pan. Veliau, kai maziuks pradejo sliauzioti, ropoti, tada nupirkau toki Brio medi, kuriame maziukas pauksciukas, paspaustas suciulba, geliu lapeliai siugzda, o medzio pagrindas ileistas i toki linguojanti pusrutuli-zeme ir kai tas visas zaisliukas linguoja, skamba toks klingu klingu.... rolleyes.gif Vienoj medzio pusej sedi vienokios spalvos drugelis, kitoj pusej - kitoks drugelis ir tiedu drugeliai sujungti virvele, kuria galima traukyti, tokiu budu susidaro ispudis, kad tai vienas drugelis, tai kitas megina pakilti skristi, o be to tokiu budu medis gali linguoti ir skamba tas klinguliavimas.... Dar labai geri zaidimai vaikams is kaladeliu, kurios yra LEGO tipo, bet gerokai didesnes ir i burnyte nelabai jas malonu susikisti, taigi geriau naudoti pagal paskirti, mirksiukas.gif t.y. statyti ivairias figureles ar namus ir pan. dedant viena ant kito. Zinau, kad kai eisim pas gydytoja pasitikrinti i 1,6 metu apziura, reiks tas kaladeles sudeti sklandziai viena ant kitos arba ant stiebelio sumauti ziedus(ratukus). Daug ivairiu zaisliuku su ivairiausiais uzmanymais dabar pilna parduotuvese. Svarbiausiai, kad vaikui butu idomu stebeti, o paskui ir dalyvauti. Siandien mane nustebino mano sunutis, kuris butinai prisistate prie manes, kai klijavau suduzusia mano megstamo puodelio ausele. JInai buvo suskilus i tris dalis ir as meginau jas visas suklijuoti. Mazylis uzsiropste ant kedes is kitos puses stalo ir kaip koks senelis pasiremes rakytem, smalsiai ziurejo, ka daro mama. Paskui eme "komentuoti" mamos darba, rodydamas pirsciuku i kiekviena suduzusios auseles dalele, atseit, ir cia reikia suklijuot, ir cia, nes suduze... Jisai kalba dar tik mirksiukas.gif pora - tris zodelius, bet is spindinciu akyciu ir viso sklandaus marmaliavimo burnyteje galima aiskiai numanyti, kad jis supranta, kas vyksta priesais jo akeles. Kuomet siurbliuoju ar plaunu grindis, jisai irgi man megina "padeti", bruzina kartu su manim ir jam tai - smalsuma keliantis zaidimas, manau, tikrai ne ka maziau lavinantis, nes jo paties zaisliukai.
Atsakyti
Manau,kad kiekvienas vaikas yra kitoks.Vieniems patinka cezantys daiktai,kitiems barskantys.Pamenu mano vaikas 4 mėn. jau malėsi su vaikstyne po kambarius
ir brangiausias zaislas buvo tėčio telefonas clap_1.gif
Atsakyti