Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu?

Sveikos, merginos. mums 7 savaiteles. Vakar taip netiketai pamaciau, kad yra labai nedaug tokiu isskyru tamsiai geltonu - rudu, bet labai nedaug, cia turbut ir yra tas tepliojimas. jei nebuciau nestuke.gif , tai kaip tik butu buvusi ovuliacija, bet anksciau per ja tokiu dalyku nera buve g.gif
sakykite, ar kam taip buvo ir ar verta sunerimt, labai dekui uz bet kokia info!
Atsakyti
Pati turėjau tokią problemą. Kaip supratau yra dvi kategorijos gydytojų - vieni sako nieko tokio, jei teplioja tamsiai ir negausiai, kiti sako, kad tai nėra gerai - gali būti prasidėjęs placentos atsidalijimas, formuotis hematoma - kraujo krešulys.

Aš patarčiau nueiti pas gydytoją, kad pažiūrėtų echoskopu - tada matytų rimta probelma ar ne. Dažnai pateplioja tuo laiku kai turėjo būti antrosios mėnesinės - bet geriau įsitikinti, kad su vaikiuku viskas gerai.

Atsakyti
dekui, Wilmog, matai as sestadieni buvau pas gydytoja ir man dare echoskopija ir sake viskas tvarkoje ir pan...kazi ar tu echoskopiju daznas darymas irgi yra gerai g.gif
Atsakyti
Gal gydytojai to ir nelabai pripažįsta, bet iš patirties galiu pasakyti, kad stebėk save ar tebėra jautri krūtinė, ar neskauda pilvo apačios, nespazmuoja pilvuko.

Man buvo hematoma - kraujo krešuliukas ir man tepliojo, kartais net labai gausiai - teko gulėti ligoninėj, vaistukus vartoti, bet leliukas augo nekreipdamas į tai dėmesio - šaunuolis mano.

Jei visgi tepliotų kelias dienas, sakyčiau nueik dar kartą pas gydytoją - echoskopijom rekomenduojamas mažiausiai savaitės intervalas.

p.s. ir jei gali pabūk ramiau, pagulėk daugiau, pasaugok save ir savo leliuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wilmog: 29 spalio 2004 - 12:51
Wilmog, labai dziugu uz tavo leliuka, sekmes jums ir likusi laika thumbup.gif , dabar jau viskas bus gerai smile.gif
o as, jei tikrai dar nors karta pasikartos panasus dalykas, eisiu pas gydytoja...
Atsakyti
QUOTE (Masako @ 2004 10 29, 13:14)
Sveikos, merginos. mums 7 savaiteles. Vakar taip netiketai pamaciau, kad yra labai nedaug tokiu isskyru tamsiai geltonu - rudu, bet labai nedaug, cia turbut ir yra tas tepliojimas. jei nebuciau nestuke.gif , tai kaip tik butu buvusi ovuliacija, bet anksciau per ja tokiu dalyku nera buve g.gif
sakykite, ar kam taip buvo ir ar verta sunerimt, labai dekui uz bet kokia info!

Apie 7 nėštumo savaitę pasitaiko tokie patepliojimai, ginekologai vadina tai- kritinėmis savaitėmis. Pas gydytoją keiptis būtina, nes reikalingas lovos režimas, gal net ir į ligoninę pagyldys(mane guldė). Jei dirbi- išrašys nedarbingumo lapelį. Šiaip, kai yra toks mažas nėštumas ir pasirodo persileidimo ar gręsiančio persileidimo požymiai, tai vaistais nestabdo. Svarbiausia- gulimas režimas, optimizmas, vitaminai.
O echoskopiją daro tiek kartų, kiek to reikia wink.gif .
Atsakyti
Na man su mazaja taip buvo,tepliojo kazkur apie 2 savaites,padare echoskopija ,viskas gerai.Dar geriau kazkokius hormoninius vaistukus,daugiau gulejau,ilsejausi.Jei echoskopija gera,tai svarbiausia tik nesijaudint,praeis ta krize smile.gif Sekmes wink.gif smile.gif
Atsakyti
man su antru 7 neshtumo savaite tepliojo. ginekologe ish konsultacijos ishsiunte tiesiai i ligonine - nes echoskopija parode atsiradusia hematoma. ligoninej leido kraujavima stabdanchiu vaistu, nors tepliojimas ta pachia diena dingo, liepe guleti, etc. bet kadangi gerai jauchiausi, po penkiu dienu pabegau. daugiau jokiu komplikaciju nebuvo, nors per visa neshtuma buvau aktyvi, keliavau, dirbau, mokiausi ir laikiau sesija, ir, zhinoma, auginau vyresneli smile.gif
Atsakyti
Tepliojo apie 10d nuo 7sav.Vistik tai yra traktuojama kaip gresiantis persileidimas.Aš toliau dirbau ir normaliu ritmu gyvenau, nes esu tos nuomonės,kad ankstyvi persileidimai įvyksta dėl embriono defektų-tad galvojau, kad jei yra kas negerai, tai nutruks nėštumas, o jei viskas OK- tegu toliau viskas savaime išsisprendžia.Aišku nervavausi.., bet vaikis gavosi liuks smile.gif
Atsakyti
As, dvieju vaiku motina, su tais tepliojimais nestumo metus siulyciau nejuokauti. Mars pas gydytojus tuctuojau mad.gif
Atsakyti
QUOTE (mykolė @ 2004 10 31, 21:23)
nes esu tos nuomonės,kad ankstyvi persileidimai įvyksta dėl embriono defektų

Mykole , o tu nepagalvojai, kad dar yra mamu defektai - nesubrendusi gimda, ilgas gimdos kaklelis, infekcijos ir t.t. Ir del mamu tokio poziurio prarandami sveiki embrionai ? Tik medikai gali pasakyti tikra tepliojimo priezasti.

Man atrodo taip svarstyti ziauru. As turejau irgi sita beda - gresianti, pagulejau kiek gydytojai liepe - beveik visa nestuma ir dabar turiu sveika mergyte. O galejau gi svarstyti kaip tu, kazin kuo butu baigesi ( mano atveju buvo maza gimda, kuri is paskutiniuju priesinosi nestumui ir spazmavo). Turiu keleta draugiu, kurios patyre ta pati (priezastys skirtingos). Visos issaugojo vaikelius ir nesigaili. Gresiancio priezasciu reikia paieskoti pirma savyje - ka ne taip darom. Juk organizme vyksta galingi persitvarkymai ir ne visos esam labai jau fiziskai stiprios, kad lengvai juos pakelti . O rizikuojam labai daug kuo nesisaugodamos - savo 2.gif gyvybe

Smurka, thumbup.gif
Atsakyti
Per pirma neshtuma patepliojo 7 savaite apie 3 dienas. Nuekiau pas gydytoja supanikavusi,o ji mane vos neapibare,kad del nieku jaudinuosi sad.gif Sake,kad normalu, jog gimda apsivalo... Na, bet gal tikrai geriau nulekt pas gydytoja nei kazkuo rizikuoti...
Atsakyti